Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Fri Mar 05, 2010 5:02 pm

The Dragon wrote:
Marfa wrote:Ми станало е, че снощи в новините джурналята решиха да се изказват за или против ваксините. За тая цел, естествено, най-удачно е да НЕ СЕ търси лекарско мнение, а да се пита първата попаднала бегемама. Която, също тъй естествено, има мнение по всичко. Ваксините са вредни, защото детето можело да се разболее от "алотизъм". То на самата ваксина го пишело. Освен това са вредни, щото вкарват в тялото болести, с които детският организъм не можел да се пребори. Тя нейното дете ако се наложи го лекувала с хомеопатия и го кърмела. А бе...
Естествен подбор Марфи.
In its full beauty :).
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Mar 05, 2010 5:16 pm

Сега, факт е, че лекарите изписват антибиотик за щяло и нещяло и ако детето ти боледува намсиколко пъти на месец, в един момент ти писва и търсиш алтернативи. Също така е факт, че някои се вманиачават, което не е здравословно за никого. Да си живеят живота казвам аз, не ми пречат.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Mar 05, 2010 5:37 pm

Бе, и това е вярно, но когато нещо минава с антибиотици, вероятноста да мине със сок от целина и корен от маргаритка все пак не е много голяма. Трябва да се заменят с нещо, което поне е лекарствен продукт. Иначе няма лошо да се добавят или да се пият като някаква профилактика.

Бтв, звуча съвсем като от форума на вестник "Домакиня"...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Mar 05, 2010 9:46 pm

Живот(н)опроменяща ситуация днес: прибирам се от работа веселичко и злорадствам, че ще съм си у нас към 16.45!!!!, навън светло все още (това е много важен детайл!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), излизам от спирката на метрото. Някаква жена дръпва преди мен и уличен помияр на цвят черен, бая едър се лепва за нея, а аз злорадо си помислям 'Ебати кефа, че не избързах да я задмина'. Вися си на светофара все още злорада, когато виждам помияра до себе си, но все пак не се паникьосвам, тъй като той тъпо си рие из калта, а навън е светло и фраш с хора! Пресичам, той неволно също пресича с мен. Спираме на нов светофар, заобиколени от хора, на мен ми писва и решавам да си извадя ултразвука, който дотук е работил безоткатно, с идеята песът да се пръждоса максимално далеч. Тествам го върху него, той надига глава, помръдва с уши веднъж-дваж и ме изглежда тъповато, но не мърда. Аз си викам 'Мамка му', натискам го пак и ебати, песът тръгва по-щателно към мен. Аз вече му се разбесувам, удрям го по носа с безумно тежката си чанта (!!!!), но той продължава да върви след мен. Навеждам се, ужким да взимам камък, изчадието продължава!!!!!!!!!!!!! Влизам в супермаркета и заствам близо до вратата, щото си мисля, че идиотът все пак ше се отдалечи, но той влиза в супера!!!!!!!! Да, ВЛИЗА. И тръгва кротко към мен. При което чичката почва да се пробва да го изгони, а аз междувременно се измъкнах през другия вход. Ебати, КВО БЕШЕ ТВА НЕЩО???? :shock:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Mar 05, 2010 9:53 pm

Носила си кюфтета?
:ninja:

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Mar 05, 2010 9:55 pm

Нищо бе. Nada.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Grumpi
Sorcerer
Posts: 394
Joined: Thu Jul 29, 2004 1:11 am
Location: Sigil

Post by Grumpi » Fri Mar 05, 2010 10:00 pm

Та какво ти беше направил песа, преди да почнеш да го малтретираш?
Image

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Mar 05, 2010 10:09 pm

Ходеше настойчиво след мен... :neutral: Полу-настойчиво...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Mar 05, 2010 10:13 pm

И заради това си пробвала ултразвук върху него и си го ударила по носа (много чувствително място при кучетата бтв) с тежка чанта...

Бездомните кучета понякога просто имат нужда от човешко присъствие, а някои все още таят надежда някой да ги приюти...



Извинявай, че го казвам, но ми прецака настроението за малко.

Не знам защо се заблуждавам понякога, че колкото по-интелигентен е някой, толкова е по-състрадателен.
Last edited by passer-by on Fri Mar 05, 2010 10:15 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Grumpi
Sorcerer
Posts: 394
Joined: Thu Jul 29, 2004 1:11 am
Location: Sigil

Post by Grumpi » Fri Mar 05, 2010 10:14 pm

И аз затова се обадих...

Агресията поражда агресия.
Image

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Mar 05, 2010 10:15 pm

То в случая не е имало агресия откъм кучето, доколкото разбирам. Дори след ултразвука и чантата.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 05, 2010 10:20 pm

И на мен ми се вижда малко тъжно. Аз бих го погалил по нослето. :)

Още от началото си личи, ако едно куче е злобно. В случая не мисля, че е било. Да бях на твое място, щях да го намачкам едно хубаво и да си ида накефен. :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Mar 05, 2010 10:22 pm

Явно Вив просто се страхува от кучета. Няма защо да я вините. :) Вив, той песът ако е искал да те нападне, е щял да те нападне. Попдала съм в такава ситуация, та знам. Не е никак приятно. :neutral: Пресякох им територията ли, що ли... Не ги знам и не ща да знам.

В тоя случай съдя, че животното е било почти напълно глухо. Инак със сигурност е щяло да избяга от кучегона. Но в случая явно е "дочувало" донякъде високите честоти и му е станало любопитно, като любопитството му е нараснало в комбинация със странния субект, който излъчва още по-странните звуци. :) Как да е, радвам се, че не е станало нещо сериозно.
-----------------------------------------

Нещо приятно. Днес изписахме една моя приятелка с новородена й беба от АГ-то. :D
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Mar 05, 2010 10:23 pm

Marfa wrote:радвам се, че не е станало нещо сериозно.
Да де, да удариш животно без причина си е дреболия...

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Fri Mar 05, 2010 10:24 pm

аха, да му беше направила фризура...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests