За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 9:20 am

ей, на, продават се фрост-лотусите... народа се готви за рейдване, а ние... :cry: добре, че заминавам за седмица на море, че да не се ядосвам всяка вечер, че ОТНОВО няма рейд... :evil:

а как ви се сваля пач-а, народе? щото моя си стои на 61% от два дена :roll: днес ще си купя още една карта за Вов, че мъж ми ще си пуска акаунта след морето да поджитка и той...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Jul 28, 2009 10:38 am

Аз пък изобщо не намирам лотуси, като играя с Асая... направо мъка... но и самата игра ми е мъка - нещо изобщо не ми се играе кастър в последно време и търча по Севера или с Йоа, или с Борето. От време на време поглеждам към Раса, ама и тя е в немилост в момента. Както е тръгнало, май ще се окажа с трета 80-ка войник :roll: И може и да ви тормозя да се упражнявам за танк на ваш гръб :roll: От друга страна дпс уориър си е забава :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 10:59 am

Lannis wrote:...нещо изобщо не ми се играе кастър в последно време...
мило, ти Асая не си я играла ИЗОБЩО като мелее, а тя ти е нужна, че да събира билки из най-северните земи... що не я пробваш да левълва последните левъли като котка? :P все може да й се поизкрафти някакъв гиър набързо + една-две куест-реуърда и да се позабавляваш с нещо ново :) мисля, че наистина ще ти хареса, щото котките правят маса дмж, имат си и стелт, като рогетата, могат да минават в меца, ако го закършат, а и може да се хийлва (а с Лайфблуума - дори в котешка форма)... в смисъл, че начина на игра в котка е тотално различен от муункин-дпс-а и лично аз да си призная, дето съм фен баш на кастърите, муункин-куестенето с Лийд ме изнервя здраво, докато в котка ми бе забавно... :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Jul 28, 2009 11:41 am

Ами замислях се, но по някаква причина не ме влече. Като си мисля за меле, играе ми се точно с Йоа, Боря или Раса. Иначе имам и някакъв гиър, който може да ми свърши работа засега, а и Раса има leatherworking и може да ушие неща, дето трябва да се сменят по време на левълването... но просто не ме влече. Вероятно ще я пробвам в някой момент.

Докато уориърчето ми е много забавно - изглежда ми най-забавното меле геройче за момента. Вчера ми стана смешно, като умрях от натрупан дебъф - нито можеш да се бандажнеш, нито да го махнеш, нито да се хийлнеш (поушънката не стигна), нито имах време да хапна. Умря си като куче Борето, точно след като беше избила група мобове. Стана ми много смешно:). От време на време сменям на прот билда, че ми е забавно да пердаша с щит, обаче трябва да пооправя гиъра там:). А в някой момент мисля да пробвам и на fury :)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Tue Jul 28, 2009 12:49 pm

Мда, не е хубаво да се ганква ниски левъли :( Ей вчера отивам с дипломатическа мисия при огретата в Награнд (тоест дипломатично исках да ги помоля да ми дадат едни огърлици за Куренаи репутация) и гледам 65 лвл шаман ми бие огретата :shock: Моите огрета! :shock: Кацнах до него и размахах ядно юмрук, ама кравата нещо не се впечатли и аз какво да правя - ми убих го :oops: Той се рез-на ама явно не беше схванал урока, че пак налетя на огретата - пак го убих. Изглеждаше, че се е кротнал, та аз си продължих нататък... И тъкмо млатя една купчинка мобове и фрас! някой ме пуца в гръб :shock: Обръщам се - 80-тка БЕ маге :shock: И аз мислех, че фрост-магетата били опасни... тоз беше аркейн и ми свали 80% от живота за 3-4 секунди :shock: Обаче вземи тоз ЛоХ, ха тоз бъбъл и да видим кой по-ербап 8-) Стана ми ясно, че това е мейн-а на шаманчето, та реших леко да го покампя :oops: С образователна цел :oops: Като че ли схвана урока, затова си продължих с боя по огретата, докато не стигнах една елитка... Магето се материализира зад гърба ми и пак ме нюкна за секунди :shock: Ама тоз път ЛоХ на КД :roll: Затуй възпитано си пуснах бъбъла, помахах за сбогом и се порталнах в Даларан. След туй отидох веднага до Шатра и пак с мръсна газ в Награнд. И кой заварвам при огретата? Шаманчето... Таз Орда така и няма да се научи, ех :roll: Докато закусвах върху кравешкия труп се надявах магето пак да се появи, но не щя 8-) :lol:

Иначе сега трупам ударно репутация с Куренаите (след като станах Екзалтед с Ебан Блейд, нямам морални задръжки срещу куренайците :lol: :lol: :lol: ) Пътем правя и Огрила-куестите, много е забавно да скачаш по пеещите бутони 8-) Дори успях да направя ачийвмънта за майстор-бомбаджия, направих куеста с бомбенето за 2 минути 8-)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 28, 2009 1:18 pm

Хмм, аз за Огрила с никой алт не съм праил, зема поразгледам кво що, то мискиянта седи на последния Грулец дет иска 5мен съмон. :mrgreen: Поне палата лети и още лвл и ше наметна епиците посъбрал съм ресурси да си ги купя шо годе от wg с онъреца :) После шаман :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jul 28, 2009 1:27 pm

:) Ние се мотаеме в играта. Ако нямате :) рейд вечери и ви се правят стари хероици или инстанси :) я за маунтове, я за репутация, я за ачийвмънти или просто фън - казвайте :).

Иначе и аз искам с Куренай екзалтед, че искам маунта. Май ще ходя да побия огрета...:roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Tue Jul 28, 2009 1:35 pm

Xellos wrote:Хмм, аз за Огрила с никой алт не съм праил, зема поразгледам кво що, то мискиянта седи на последния Грулец дет иска 5мен съмон. :mrgreen:
Вече не, махнаха го това с един от последните пачове.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Jul 28, 2009 1:48 pm

Дааааа.. много е симпатична козата от Награнд... Аз се чудех дали да не ходя да събирам репутация за нея и за Йоа, ама много ме домързя, след като се трудих с Ланис там. Затова ще почакам по-добри времена.

А за загуба на време, ако някой има в излишък, на мен ми трябват първите инстанси по новите земи. И с Асая, и с Борето. Но това, само ако имате време и желание. Опитвах да се запиша с Асая миналата седмица, ама така и не се получи на пъг. Но пък ако упорствам, може и да стане.

Дима, гледай и да направиш всички куести, дето ти дават репутация за маунта - по-малко огрета ще ти останат да биеш.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 28, 2009 1:53 pm

Еее, аз винаги съм готов за ходене по стари места, предлагам избор вече на почти 3 80ки за водене ;р Стокадето ми е като роден дом. Иначе мисля да дигам инжинерство на палата, заради пусти мотор. Маунтове има благи от турнира + пари :)

С палата имам и Страт стария непипан, ма си го кътам като съкровище да мина да се развъртя като навлека епиците другата седмица ;)
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 2:15 pm

Тихомире, ти що биеш деца-шаманчета от кравешкото съсловие, бре!! за теб е от гъзария репутации да събираш, а на него му е възложено от някое строго НПЦ, опит да трупа! да не мислиш, че му е кеф огрета да бие, ама няма избор! :evil: друг път така да не правиш!

иначе аз с Куренайците съм Revered май с Таис (мързи ме да проверявам), ама там само козата си заслужава, а белия ми тигър не бих заменила за нищо... но виж, с блъд-елфката един ден там ще стана екзалтед, щото блъд-елфка върху коза е много красиво нещо :oops: иначе с Огрила и със Скай-гардове ли бяха, що ли, съм екзалтед от едно време... даже напоследък ми е ужасно удоволствие точно върху ската си да летя из северните земи... имам илюзорното чувство, че на него летя по-бързо, а и е в лилавата гама, та отива на сет-а ми... 8-)

а за разпределението на времето - днес има много прекрасно предложение в гилдията ни, ако няма рейд за Улдуар 25 или Улдуар 10, да ходим да правим ОС 3Д на нормал :D не че вече искам титлата (имам само тази от хероик варианта на ОС 3Д), но си е чудесно предизвикателство да поуайпва човек, че напоследък до истинските предизвикателства не можем да стигнем :(
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jul 28, 2009 2:18 pm

Козата е второто най-красиво след Raven God-а. Което ми напомня - искам репутация с lower city :( до Honored.

С Куренай съм направила всички куести и съм Revered. :D

Лани, аз съм навита да ти помогна, защото искам ;) рецептата за най-големите бандажи ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Tue Jul 28, 2009 2:28 pm

Xellos wrote:Иначе мисля да дигам инжинерство на палата, заради пусти мотор.
Приготви 11-12к голд - материали струват толкоз. Рецептата ти е от Алианс Вангард (или както там се произнася) Екзалтед, репутация се вдига като ходиш у хероици без табард :wink:
Тихомире, ти що биеш деца-шаманчета от кравешкото съсловие, бре!!
Ще ги бия докато си докарат 80-ките, а после ще бия тях! :twisted: Да се научат да са гъвкави :twisted: Проверих го това маге в арморито, казва се Xelly :P Бая ПвП гиър има нагрухано, чак ми стана драго, че съм го пребил 8-) Зачудих се дали Ники не си е пуснал Ордски акаунт и да се пробва да ме тормози :P :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 28, 2009 2:30 pm

Разкри ме :D :D :D

Мдаа тия пари звучат като да продам бъбреците на 2-3 алта :/

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA имам куеста за Анзу от Мискинчето още дет дропи маунта. Айде да ме водите за пиленцеее, айде айде айдеееее. Искам Пиленцеееее. :cry:
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jul 28, 2009 2:35 pm

Тва Raven God-а ли е? Ами аз искам, ама нямам honored с Lower City. Ники ако искаш да поиграем 2-3 пъти инстанса на normal difficulty?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests