За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Jul 28, 2009 2:39 pm

там и аз бих дошла с Борето - репутация всякаква събирам:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 2:40 pm

Сетек холс - като си вземете ключовете да го правите на хероик - тогава ще ви водим и вас! затова организирайте се Браги, Дима и Кирето и ходете да правите Лоуър-сити-инстансите на нормал :P ние с на Илийката ДК трябва да правим СоТ и Блек Морас на нормал за каразанския ключ - проверете си репутациите и ако нямате ключ за натам, идвайте с нас, за реп...
а междувременно, тези, дето имаме реп с Лоуър сити можем да се пробваме за маунта, че е доста шармантен... но да видим кога... не че има гаранция, че ще падне де :lol: ако е колкото имам орба с Таис от МГТ... :cry:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jul 28, 2009 2:42 pm

MGT = mount, orb, reputation :P.

Но да, за всичко съм навита. Но много искам Raven God-а, просто ми е мечта :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 3:30 pm

за маутна, за съжаление ще си е на късмет :) на мене пет-овете не са ми слабост, но нещо полезно не бих пас-нала :P

абе хора, я погледнете това, което прочетох от пач-ноутс за 3.2, да ми кажете и вие ли така го разбирате или ако съм в рейд и получа соулбаунд-айтъм, ще мога да го трейдна с друг от рейда в рамките на 2 часа? на тези май им е писнало от тикети за объркан луут :lol:

"New Dungeon Loot Feature

Players will now be able to trade soulbound items with other raid or group members that were eligible for the loot. This system will work like the Item Buy Back system and allow 2 hours for players to trade an item after it has been looted. Players who choose to enchant or add gems to the item will get one last confirmation before losing the ability to trade the item."

ето това, за което ви говорех, че нашите алтове ще могат да летят из севера от 68 лвл дори, ако им купим том, дето е ъвейлъбъл, ако имате поне един герой 80 лвл...

"Tome of Cold Weather Flight: New heirloom item. Players who have reached level 80 can now purchase this book for 1,000 gold from Hira Snowdawn, the Cold Weather Flying Trainer in Dalaran. Similar to other heirloom items, this item can be mailed to other characters of the same realm, account and faction. The book is consumed when read training the character in Cold Weather Flying. Requires level 68."
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jul 28, 2009 3:34 pm

:P Ще ролваме всички, то е ясно. Орбът ще ти го пасна за Таис, защото не ми е твърде важен :).

Иначе Близард пак улесняват играта... нека всички се радват.

:roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 28, 2009 3:38 pm

Ама аз с Мискинята имам куеста, а тя си има ключове отсекъде без кенефа на Лиич кинга.

Е ше ролваме, и ако изгуба тоя маунт си изтривам героите директно :twisted:


Ше се сетят за летенето от рано мамицата им. Макар че, тва на 68 летене в нортренд, като е на 70 изобщо летенето как ша стане??
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 3:43 pm

Браги, не се заричай, че после колко разправия е с Близард да ги връща пустите герои - не си е работа :lol:

но иначе, да, голямо улеснение е... като имам маунтове от 20 лвл, ще мога да си вдигна бързо орда-героите, че имам много герои там за вдигане - имам 37 лвл маге, 20 лвл лок, а сега и 16 лвл друид... от 3.2 травъл-формата на друидите щели да я дават на 16 лвл :D

Браги, всичко се измества по-рано, ето ти схемата за райдинг-скила за всички левъли:

Mounts:

* The cast time for summoning any ground mount is now 1.5 seconds, down from 3 seconds.
* Apprentice Riding (Skill 75): Can now be learned at level 20 for 4 gold. Mail will be sent to players who reach level 20 directing them to the riding trainer.
* Journeyman Riding (Skill 150): Can now be learned at level 40 for 50 gold. Mail will be sent to players who reach level 40 directing them back to the riding trainer.
* Expert Riding (Skill 225): Can now be learned at level 60 for 600 gold from trainers in Honor Hold or Thrallmar. Faction discounts now apply (Honor Hold for Alliance; Thrallmar for Horde). Flight speed at this skill level has been increased to 150% of run speed, up from 60%.
* Artisan Riding (Skill 300): Faction discounts now apply (Honor Hold or Valiance Expedition for Alliance; Thrallmar or Warsong Offensive for Horde).
* In order to further equalize the number of purchasable mounts available to each race, a new 60% speed ground mount has been added for night elves, and a new 100% speed ground mount has been added for the undead.
* Flying over Dalaran and Wintergrasp is now possible so long as players keep a healthy distance above the ground.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Tue Jul 28, 2009 3:58 pm

Арати Басин няма да е същото :cry: А беше такъв фън да търчиш там пеша до 40-ти лвл... Искаше много добра комуникация и бая логистично предвиждане и придвижване :lol: :lol:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Jul 28, 2009 4:08 pm

аз сега се замислих, че всъщност трябва да се понапъна и да си вдигна магето на ШХ до 40 лвл, че след пач-а да си взема бърз кон... :roll: то и лок-а ще трябва, за да мога да сменя майнинга на прийста или хербализма на мейджа ми с Инскрипшън, ама да видим коя ще вдигна по-бързо - лока или друида... не е като да нямам какво да правя, де... иначе бебето-друида ми си е на самоиздръжка и въпреки, че почти не играя с него, на 16 лвл вече си има 51 голд, няма да са му проблем кодо-тата... :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 28, 2009 5:58 pm

Аа добре са ги нагласили. Мене пача си ми седи на 0, ма нема и зор де се ше си го поиска играта некой ден. Ше се дига орда :)
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jul 28, 2009 5:59 pm

И мен нещо ми е бъгнат даунлоудерът :( и не ще да сваля.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Tue Jul 28, 2009 6:31 pm

Аз съм силно скептичен, че пачът ще излезе до края на август :roll: Не виждам каквито и да е отзиви за Колизеума, май дори не са почнали тестването на инстансите.

Зачетох се днес в ъпдейта на пач-инфото - ВГ са го освинили и са го направили като нормален бетълграунд с опашка на която се записваш, ай сиктир, отиде world-PvP на кино :(

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 28, 2009 11:00 pm

То и са е баси жалката история inv inv inv me me me. По добре така, и без тва за w-pvp лага уби кефа.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 29, 2009 10:16 am

хора, снощи се забавлявах диво!!! :D

първо ме бе хванала щурата вълна и реших, че в Мюзик-частта на гилд-форума силно подхожда да се линкне малко здрава чалга :lol:
речено-сторено! кака Преслава полюшна мощни цици с "Дяволско желание" за нашите англичани, последвана от Устата и Софи Маринова с "Ти си бурята в сърцето ми"! класика! :lol:
да се оплача! Ланито не ще да превежда текстовете!! :evil:
ще трябва да я мотивирам някак, а и Анну - да помага :lol:
Боже, не е истина как съм се смяла сама с глас в къщи на цялата тази работа!

след което стартира рейда, за който с Ланис се бяхме записали - ОС 3Д на нормал... е, да, ама не можехме да съберем народ... до към 22 часа наше време се опитваха да съставят нещо, но за наша радост гилд-мастъра ни се разприказва във Вентрило и настроението бе константно повишено! :D дори Танче се пообажда във Вентрило за изненада на съгилдийниците си :lol:

след като докопаха някакъв рендъм танк-уориър, който се оказа, че никога не е правил ОС 3Д, започнахме :) уайп след уайп, докато да си припомним битката, уайп и отново уайп, че все нещо се объркваше... уориърчето-танк плахо предложи да сме го направили с един дрейк само, ама никой не му обърна внимание - ние бяхме там с мисия!! и тя бе да убием боса с 3 дрейка и точка! по едно време, уориърчето видя, че няма да се откажем, и се отказа сам... :lol: и Слава Богу! Конт мина на протекшън билда си и най-сетне се сдобихме с танк! :D Гоне хукна към Шатра да търси 10-ти човек и пита "какъв да бъде?", а Холи, който бе поел лидерството (за радост на целия рейд!), вика "елементал шаман"... в това време нашият Маймунчо в бг-канала си изпроси похвала за това, че вече се е сдобил с Ръстед дрейк, гадината му с гадина (искам и аз :cry: ), та хич и не се замислих и му викам "честито, а идва ли ти се за ОС3Д нормал?"... запита ме какъв е рейда и за моя голяма изненада ми вика "дай ми време да изпуша една цигара и идвам"... аз пак предупредих, че сме уайпвали цяла вечер и че вероятно така ще продължи, че няма гаранция, че Сарт ще падне или че рейда ще свърши скоро (вече минаваше полунощ), но младежа само каза "идвам", аз го инвайтнах (бяха ми дали да асистентвам, като казах, че преговарям с елементал шамана на "Фейт") и трябва да призная, че младежа ме изуми с про-поведението си и играта... :D

продължихме да уайпваме, наложи се да чистим и траша отново, а сетне, Холи изведнъж смени тактиката... вика, имаме достатъчно дпс да нюкнем бос-а, пренебрегвайки аддовете (те да се офф-танкват, барабар с уелпове и файър елементъли), по примера на братята руснаци :lol:
прегрупирахме се ние, пуул-ваме и сваляме Сарт на 20%... уайп... зараздаваха се команди как да опазим танковете живи до края, че да стопим последните проценти... и се започнаха уайпове на по 22%, 20%, 8%, 9%, 5%... агррр... единия друид ни напусна, взехме рендъм хънтър, който напусна след 3 опита... стана 3:20 наше време... взехме някакъв лок на мястото на хънтъра и бяхме на обявен последен опит... 2 сек., след като умрях и се настроих да мрънкам, и... ачийвмънтите се линкнаха на екрана ми сред викове във Вента!! :shock:

и така, деца, вече с Ланито си имаме "of Nightfall"-титла, която аз едва ли ще ползвам, НО важното, че я имам :D
бтв, убихме Сарт само с два хилъра - Ланис и Муундъст - уимен рауър!! еваларка! а Маймунски нинджоса и Блек дрейка, гадината - явно му бе нощ за дрейкове! :lol: но съм впечатлена де - младежа бе максимално концентриран, много скилд, дисциплиниран и как веднъж не измрънка заради уайповете!! :D
пак не спахме до 3:30, но пък каква нощ!! какъв невероятен рейд! заслужаваше си безсънието! :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jul 29, 2009 10:25 am

Абе хийлингът по принцип не беше чак такава драма, ама веселбата настана, когато Холи ми даде да пробвам да хийлвам сама на бърсърк стратегията.. всичко ОК, щото то демидж не трябва да тече толкова в началото, но като падне под 35%, демиджът просто беше извън контрол - нямаше начин. Но пък определено отдавна не съм се забавлявала толкова:). А в началото се чудех и дали изобщо ще почнем:)

А Холи е да му скъсаш ушите, а после и главата. Бива ли да се скатава от лийдване, магарето му с магаре!!! :evil:


Edit: Не знам само Танчето що толкова му се изненада на Маймунчето - все пак човек не взема rusted drake с небрежно шляене по терена :))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests