Upcoming Movies, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Dec 22, 2014 11:03 am

Е сигурен съм, че знаете какво стана покрай тоя филм в Америка и т.н.
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Dec 22, 2014 11:11 am

Атаката спрямо Сони и заплахите ли имаш предвид или има и друго?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Mon Dec 22, 2014 11:24 am

Целият този фарс е една сериозна медийна кампания за филма, ако ме питате мен. После ще го пуснат, демокрацията ще победи, масите ще се изсипят, за да гледат тоалетния хумор и "Интервюто" ще влезе топ 10 на ИМДБ, поради историческата си значимост в борбата с цензурата. Meh.
'Poetry first, sausage - later!'

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Dec 22, 2014 3:46 pm

^Абсурд. Целият фарс беше съпътстван от изтичане на лична информация и прочие тъпотии, които няма как да са част от каквато и да е рекламна кампания. Да не говорим, че в конфликта в един момент се намеси и Обама.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Wed Dec 24, 2014 10:08 am

Което прави вече въпросът политически? Когато излезе "Диктаторът" (друга велика тъпотия), се започна кампанията в Либия срещу Кадафи, който очевидно беше осмиван във филма. И хората бяха окей с бомбардирането на Триполи, нали Муамар беше някакъв луд, който трябваше да се разкара (поне така го показваше Саша Барон Коен). По същия начин и правителството в Пхенян ще бъде представено като сбирщина олигофрени (каквито и вероятно са, де). Мисълта ми е, скоро може да се предприеме нещо срещу Северна Корея и сега се подготвя почвата... времето ще покаже.
'Poetry first, sausage - later!'

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Dec 24, 2014 8:49 pm

Всъщност Диктаторът излезе повече от 6 месеца след събитията в Либия и на мен ми изглеждаше вече доста неактуален.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

stealth
Scholar
Posts: 112
Joined: Thu Jan 03, 2008 3:37 pm

Post by stealth » Wed Dec 24, 2014 11:37 pm

днес са го пуснали on-line и вече е по тракерите... но едва ли ще го гледам...

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5252
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Post by alshu » Tue Jan 06, 2015 10:54 am

67 Science Fiction And Fantasy Movies To Watch Out For In 2015! - http://io9.com/66-science-fiction-and-f ... 1677563081

Има шантави предложения за които и не подозирах, че ще излизат - The Man From U.N.C.L.E. (не съм гледал оригиналния сериал), Crouching Tiger, Hidden Dragon 2: The Green Legend :lol: , Jem and the Holograms :lol: :lol: , Spectre (from the James Bond fame):lol: :lol: :lol: ...
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Wed Jan 07, 2015 11:01 pm

Ми на мен лично ми е адски безличен, за да играе Гамбит, ама..

http://de.eonline.com/news/611680/chann ... rs-in-2016

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Jan 14, 2015 12:22 am

Коментар на Глен Грийнуолд за излизащия в петък "Американски снайперист" на Клинт Истуд с Брадли Купър.

https://firstlook.org/theintercept/2015 ... an-sniper/

Накратко - американците са добри и героични, други няма, а иракчаните са зли диваци, други няма. И не е само това проблемът.

Потресаващо. Както мислех да му хвърля един поглед, така забравям за него.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Wed Jan 14, 2015 12:54 am

То го има в Замунда с прилично качество, та може и да му метна едно-две очи. Обаче нещо не ми предизвиква интереса.

Бтв, искам "Човекът мравка" или там както ще го преведат да се провали жестоко в боксофиса или поне да не спечели очакваните пари. Рекламната му кампания ме дразни повече от необходимото, а и ми се ще да има повече зрелищни филми, които не са по комикси.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Wed Jan 14, 2015 1:06 am

Всякакъв интерес по Ant Man секна, когато Edgar Wright напусна.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Jan 15, 2015 2:03 pm

Филмът за Левски щял да има премиера.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1383229

Да се смея ли, да плача ли? След като 300 пъти сменяха актьора, режисьора просеше пари по фейсбук и нямаше никаква кампания от типа на тая за "Рапсодията/Марасмето" или дори "Виктория". В началото в тоя филм имаше такива имена, ся никой няма. :lol:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jan 27, 2015 7:33 pm

Yan wrote:Понеже два филма ни бяха малко.

The Fantastic Four
Кастингът е ум да ти зайде, начело с чернокожия брат и бледоликата сестра. Вземи тоя модерен прочит. :roll:


А, тъкмо мернах това в уикито:
Kate Mara as Susan Storm / Invisible Woman:
Mara said that she was supposed to read the Fantastic Four comic books for preparation. However, director Josh Trank suggested to her that it was unnecessary with writer Simon Kinberg adding that the film is not based on a single issue of the Fantastic Four comic books.[5] Mara has also said that she intended to focus on making her character "as real as possible".[6]

:yay:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Jan 27, 2015 9:51 pm

Не знам, на мен, честно казано, последните трейлъри за супергеройски филми хич не ми действат вдъхновяващо. Нито "Пазители на галактиката", който поне изглеждаше зрелищен - а филма в момента ми е трудно да си го спомня - нито "Човекът мравка", който поне досега ми прилича повече на телевизионен епизод, отколкото на филм, нито пък новата Фантастична четворка. Трейлъра на новите Авенджъри дори не го гледах... И онова със злодеите на DC също не го очаквам, а "Батман срещу Супермен" само го чакам да мине, че да понамалее истерията.

А не е като да съм пораснал или нещо подобно. Просто... Знам ли?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests