Споделете

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jan 22, 2009 3:56 pm

Е те само дето доказателствени видеоматериали за консумация на брака не са ви поискали. :shock:
За да са сигурни, че сте двама, не за друго. :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Thu Jan 22, 2009 4:41 pm

Беше жена админа, затова не се е сетила сигурно :lol:

А всъшност те не ни поискаха брачното свидетелство, но аз реших, че е единствения начин да докажем, че живеем заедно при положение, че адресните ни регистрации са в различни градове. Абе срам и пазор, ама много ми се играеше. На по малките им искат скан на бележник:)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jan 22, 2009 4:52 pm

Pugsley wrote:Колкото повече ги танцувам тия танци, толко по почва да ми се денси. Баси с всеки изминал ден, все повече почвам да си мисля за тва и мисля, че скоро ше почна да изперквам пред компа, където не мога да си денся, щото тряя да работя или уча примерно :mrgreen:
GAY DUDE ALERT :roll:

:lol:

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Post by Shamajotsi » Fri Jan 23, 2009 8:10 pm

Първо да споделя как, връщайки се от лекции, тамън решавам да споделя нещо тук и гледам - в темата ме чакат нещата, които учих в началото на първия семестър (и които ме спънаха по пътя на стоте процента на единия изпит заради прочитане на "сюрекция" наместо "инекция"). Няма измъкване от тази математика :D !

Второ, да кажа от какво по идея щях да се оплаквам тук. 'Начи, тез тъпи великобританци:
- едно, че имат най-тъпите радиа на този свят
- второ, че имат дори по-тъпи телевизии
- трето, че имат ултра-тъпи реклами
- четвърто, че трябваше да ги чакам тези реклами ТРИДЕСЕТ И ПЕТ МИНУТИ, когато щях да гледам Джеймс Бонд
- пето, че трябваше да чакам още 10 минути докато почне филма
- шесто, че има седмо
...

И седмо, че постоянно ме спамят, че и направо си ме рекетират. Ок, 'начи, отивам тук, казват ми, че ако гледам телевизия по сто различни начина, без да съм си платил рекет...ъъъ, тв лайсънзинг, ще ме варят в казан, като ще показват как ще рейпват всички роднини и познати, и още 100 рендъм гайз без оглед на пола и за да ми е по-гадно съм щял да им плащам 1000 паунда. Викам си "Уау, ама к'во, видях ви тъпите канали, не ща да ви гледам". Е да, ама те скоро ми пращат писмо: "Ехо, пич, наеш ли колко е скапано да гледаш телевизия без да си ни платил 139,50 паунда?" и пак ми изброяват всички наказания... После се получава друго писмо: "Ей, пич, ти май си забравил да си платиш тв ланата...ъъъ лайсънзинга, плати 139,50 паунда, че иначе ше има легни-стани". ОК, викам си, не ви ща! И пак пишат, гадовете!

И тамън ги забравих (минаха три месеца, като че ли) и днес пак - четири страници писмо, което започва със следните мили думи: "According to our database, your address is unlicensed [...] and it is now under investigation by our Enforcement Division."

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Jan 23, 2009 8:15 pm

Светкавично се сещам за страхотната пародия на клипа за борба с пиратството в Ай Ти крауд и си представям как агент от ФБР те застрелва изотзад със заглушител. :oops: Е, в твоя случай по-скоро MI5. :P Или MI6 ако си им под ръка във Великобритания. :P

Сериозно - ако си им заявил ясно и недвусмислено, че не се интересуваш от офертата им, значи просто не са си осъвременили базата данни или навремето са пропуснали да предадат отговора ти по каналния ред. Случва се.

Та не би трябвало да те гръмнат. :mrgreen:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jan 23, 2009 11:33 pm

Настинах брутално. Ужасяващо е. Пропуснах си последната лекция за семестъра, за да се лекувам. През следобеда легнах да поспя малко, белким се повъзстановя. Сънувах нещо странно. Трябваше да докажа, че групата AC/DC е полином. Първият ми математически сън...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jan 23, 2009 11:44 pm

Получих на университетската си, супер филтрирана поща спам от себе си, в който си предлагам Виагра със 70% намаление. Бати, колко съм щедра!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Jan 24, 2009 12:02 am

Може би имаш шизофения и страдаш от раздвоение на личността. Вече знаеш, че времето, което не помниш какво си правила, го прекарваш като спамиш по пощите на хората... :bigtongue:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Drax
Commoner
Posts: 34
Joined: Mon Jun 16, 2008 10:46 pm

Post by Drax » Mon Jan 26, 2009 8:34 pm

Днес едно момиче идва при мен, докато си чета(час по физическо) и цитирам:
Тя: Леле, да знаеш каква страхотна книга си взех! Никога книга не ми е харесала толкова, велика е!
Аз: Само не ми казвай Здрач.
Тя: Да, как позна! Чела ли си я? Страхотна е, нали? Просто няма друга такава книга!
Аз: Ох...

Момичето няма никаква култура относно книги, чете по 2 книги на година и не че нещо, ама да ми ги пробутва тия... Riiiiight. А и бтв от книгата, която толкова много й е харесала и е толкова велика, е прочела точно 2 страници...
Популярността на Стефани Майър почва леко да ме плаши.

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Mon Jan 26, 2009 8:38 pm

Едно, че е по-добре да си пуснеш мнението в темата за книгата, второ, че... ами... не е само тя - книга на броя тук, бестселър, позитивни ревюта в цитаделата и така нататък...

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Jan 26, 2009 9:56 pm

Днес ми стана ясно как едно неочаквано телефонно обаждане от приятел може напълно да ти оправи настроението за цяла седмица напред. :D
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jan 26, 2009 10:34 pm

Климатикът в офиса се е прецакал и сега всички бием клинци. Мисля да си ходя в къщи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Tue Jan 27, 2009 10:56 am

Сутринта на спирката при "Света Неделя" видях следната сценка:
Баба, силно пуфтейки и мрънкайки, слиза от трамвай 7мица с тееееежка чанта. Един юнак понечи да й помогне да слезе с думите "Да ви помогна, мадам." при което отговорът на бабето беше кряскане на "Мани се от тука, галамурняк, копеленце крадливо!"

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Jan 27, 2009 11:19 am

:rofl: :rofl: :rofl: галамурняк, аааааа, галамурняк, неее... :rofl: :rofl: :rofl:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Lord
E'lir
Posts: 163
Joined: Tue Jul 01, 2008 10:21 am

Post by Lord » Thu Jan 29, 2009 11:20 pm

RAT400 wrote:Едно, че е по-добре да си пуснеш мнението в темата за книгата, второ, че... ами... не е само тя - книга на броя тук, бестселър, позитивни ревюта в цитаделата и така нататък...
Сякаш там има и едно негативно ревю...

За бестселъра - това, че целият свят пищи истерично около някой продукт, почти автоматично го навира в графата "повърхностно лайненце". Закономерно е, най-вече отвъд океана.

За книгата на броя тук - какво друго можеха да сложат този месец наместо Туайлайт?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests