Споделете

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Sep 07, 2008 7:23 am

Daggerstab wrote:
Marfa wrote:Ъъъъ... И вие ли виждате това, което аз виждам?! http://www.pomaknet.org/?language=Bulgarian
:shock: :shock: :shock:
Page Load Error?
Мне. Помак нет. :shock:
Amelia wrote:Ок, какъв е човек, който си реже пръстта и го подарява на екс-половинките си тогава???
Реинкарнация на Ван Гог, но просто в един момент се е сетил, че има повече пръсти, отколкото уши. Което пак навежда на мисълта, че Джайм ще трябва да го настани своевременно.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Sep 07, 2008 9:52 am

Amelia wrote:Ок, какъв е човек, който си реже пръстта и го подарява на екс-половинките си тогава???
Ъъъъ... Силно разчустван очевидно :lol:
Ма... Сериозно казано, те и повечето самоубийци не са луди, ама се самоубиват...
Какво тук значи някакъв си пръст? :roll:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Sep 07, 2008 11:17 am

Мне, самоубийството е различно. Самоубийството има някакъв смисъл, естествена последица от някакви обстоятелства е. Отрязването на пръста - не.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Sep 07, 2008 11:23 am

Morwen wrote:Мне, самоубийството е различно. Самоубийството има някакъв смисъл, естествена последица от някакви обстоятелства е. Отрязването на пръста - не.
А?
Е то и това има някаква причина...
Естествена последица от обстоятелства може да е и рязането на пръста, както в някои случаи и самоубийството може да не е. Съгласна?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Sep 07, 2008 12:23 pm

Мне, не ме разбра.
Самоубиецът има причина да не (или няма причина да) живее - и чрез самоубийството си постига точно това. Мамка му, в някои случаи тези хора дори са прави за себе си.
Докато аз не виждам някаква реална причина този човек да иска да е с девет пръста. Не виждам причина и да смята, че това е правилният начин на ухажване. В смисъл, добре е почнал с цветята, но нататък...
Разбира се, всякакви случаи има, може такова действие да е естествено и логично в някакакъв контекст, но в този не ми изглежда така.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Sep 07, 2008 1:23 pm

Що бе има известен стил в цялата работа. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Sep 07, 2008 1:35 pm

Споделям - разкошен плаж направих днеска! Беше невероятно просто! :smug:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Sun Sep 07, 2008 1:39 pm

Ма тва Марфе е все едно ние да кажем: днеска минах по Жълтите павета. Или, тая сутрин видях НДК. :lol:

А иначе, по-сериозно, кво точно прави един плаж "разкошен" и различен от друг? Кажи, за да си представим.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Sep 07, 2008 2:00 pm

Кристална спокойна вода, в която плуват пасажи рибки. Лек прохладен бриз, който те спасява от жегата. Пясък, който не е нагрят така, че човек да се чувства като нестинарка на връх Св. св. Константин и Елена. Значително по-малко хора, щото вече е септември, вследствие на което всичко наоколо е тихо и спокойно. Такива ми ти работи.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Sun Sep 07, 2008 2:17 pm

:thumbsup: Напълно съгласен. И аз затва си направих основното море чак сега, жалко че не бях на кеф да се размотавам цял месец. Ранният септември е идеален. Водата е много топла, подухва ветрец, има големшки вълни за прескачане и фън, а на юг - зрели смокини и Аполония, която изтрива временно чалга духа от Созопол. :)

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Sep 07, 2008 4:17 pm

Morwen wrote:Мне, не ме разбра.
Самоубиецът има причина да не (или няма причина да) живее - и чрез самоубийството си постига точно това. Мамка му, в някои случаи тези хора дори са прави за себе си.
Докато аз не виждам някаква реална причина този човек да иска да е с девет пръста. Не виждам причина и да смята, че това е правилният начин на ухажване. В смисъл, добре е почнал с цветята, но нататък...
Разбира се, всякакви случаи има, може такова действие да е естествено и логично в някакакъв контекст, но в този не ми изглежда така.
Не искам безсмислен спор, но при всяка ситуация този човек има причина да направи съответното нещо, рязане на пръст или самоубийство. Бих казал, че и двете са проява на автодеструктивност и дори си приличт по някакъв начин. Това че е решил да ухажва по този начин и че начинът е идиотски е друг въпрос, но пък например за мен самоубийството е значително по идиотско нещо...
И пак да се върна на професионалната тема- както малък процент от суицидите се дължат на психични заболявания така и този човек може да е в общи линии психично здрав и пак да действа така...
Плюс това е малко тъпо да се впускаме в коментари при положение, че наистина не знаем подробности в ситуацията... :roll:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Sep 08, 2008 1:53 pm

Стига, след собствен пръст, да не се почувства достатъчно нещастен и неразбран та да рече да премине на пръстите или гърлото на момичето, аз нямам нищо против! Това всеки да си реже само собствени части и органи де! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 08, 2008 6:50 pm

Подстригах се :shock:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 08, 2008 6:52 pm

нула номер ли? :wink:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Sep 08, 2008 7:01 pm

Marfa wrote:Подстригах се :shock:
:shock: е след като се видя после в огледалото ли? :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests