Гледано напоследък, Part 2

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Гледано напоследък, Part 2

Post by Amelia » Wed Jul 23, 2008 12:37 pm

Айде мили хора, знаете как се прави, така че правете! :)




Part I
Last edited by Amelia on Tue Jan 07, 2014 10:21 am, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed Jul 23, 2008 1:34 pm

Пу съм първа!! :mrgreen:

Kurenai догледах днес.
Доволна съм. Много ми беше красиво.
Страшно се кефех да слушам малката, стилът й на говорене беше един такъв.. странен :mrgreen:
Нещо оупънингът и ендингът не ме трогнаха особено. Освен дето не ме кефеха, не бяха и съвсем в час и забиваха много странно (може и в моя телевизор да е бил проблемът, ама след оупънинга анимето си вървеше перфектно).
Битките също доста ми се харесаха. :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Wed Jul 23, 2008 6:40 pm

Да, напълно съгласна за Куренай. И аз не съм голяма фенка на ОР/ED (като музика, като анимация беше забавен) и затова се радвах на ordered chapters. А проблемът ти е в телевизора. Сигурно си имала проблеми, когато ги пуснаха като отделни парчета и качиха качеството.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed Jul 23, 2008 10:50 pm

Интересното е, че по случайност свалих два различни рилийза (все още се чудя кое да изтрия), но и в двата случая нещо с оупънинга не беше като що требе. Мислех, че е от ПС-то и отидох на холното - пак прокуцваше, но поне само стържеше, без да забива много-много
Да, анимацията на оупънинга наистина беше супер сладурска :)


:oops: ordered chapters? Това като са отрязали оупънинг и ендинг ли е?? :oops:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 23, 2008 10:51 pm

Покрай раздумката с Амелия съм си подхванал пак Иппо и кат свърша продължавам с мангата :) Big Marra Ippo :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Jul 23, 2008 11:08 pm

Killua wrote:oops: ordered chapters? Това като са отрязали оупънинг и ендинг ли е?? :oops:
Идеята е лийчърите да свалят OP и ED веднъж, а те да си вървят автоматично когато пуснеш епизода - стига въпросният да е в същата директория.

Аз последно догледах Persona ~Trinity Soul~. много съм доволен от него - и анимация като анимация, и кефещи битки с надъхваща музика, и мистична атмосфера, и трагизъм колкото искаш и още малко. Е, цялостният сюжет беше леко закърпен с бели конци, но какво да се прави.

Сега подхванах Crest of the Stars, засега е много симпатична и изпипана научна фантастика и то без меки. Кеф просто.

Не мога да не спомена и последния епизод на Macross FRONTIER - беше си направо пример за подражание как се правят рекап епизоди.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Tiaiel
E'lir
Posts: 165
Joined: Sat Mar 19, 2005 10:08 am

Post by Tiaiel » Thu Jul 24, 2008 11:43 am

И аз си догледах Kurenai преди седмица и всичко ми хареса, освен края. Очаквах почти същия край без
Spoiler: show
нейното решение да остане там и да се бори за правата си
Искаше ми се да бъде нещо друго, ама на. ОП/ЕД ме побъркваха, превъртам ги от първи епизод :lol:
Преди малко изгледах Batman - Gotham Knight и съм много много доволна - с изключение на първия филм или епизод, другите ми харесаха доста. Особено Working Through Pain. Много надъхващо са го пуснали точно преди филма да излезе. И музиката страшно ми допадна.
Има нещо в съществуването на черна дупка в съседство,което води до безсънни нощи.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Thu Jul 24, 2008 12:37 pm

Преди малко изгледах Batman - Gotham Knight и съм много много доволна - с изключение на първия филм или епизод, другите ми харесаха доста.
На мен пък точно първият най-много ми харесва.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Tiaiel
E'lir
Posts: 165
Joined: Sat Mar 19, 2005 10:08 am

Post by Tiaiel » Fri Aug 01, 2008 9:31 pm

Darkling, историята като замисъл беше интересна, но грозните скейтърчета ме подразниха издън душа.
Преполових Baccano! и се оказа голямо разочарование, така ми го похвалиха, а досега въобще не успява да ме впечатли с нещо. :? Нито един герой не ми хареса, за сметка на това дебилните са ужасно много и историята ми се струва леко глупава. Да видим ще го изгледам ли до края.
Има нещо в съществуването на черна дупка в съседство,което води до безсънни нощи.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Sun Aug 10, 2008 4:40 pm

Paprika
Анимето е много добро и го препоръчвам на всички.
Режисьора Сатоши Кон ми стана един от любимците и според мен заслужава да направите някое ревю на негов филм в списанието.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Sun Aug 17, 2008 12:46 pm

Хм, започнах Sayonara Zetsubou Sensei (разбира се, след като се агитирах от статията на Амелито ;Р ).
ВЕЛИКО Е!!!!!! Сама си се хиля тука доволно и много ме е яд, че не им разбирам всичките простотии (както и че почти няма бележки от събърите).

А, отде да дръпна Зоку-то?? Хрис, да препоръчаш събъри, които са разчепквали повече? Аз първия сезон от анимес-бг си го дръпнах :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Tiaiel
E'lir
Posts: 165
Joined: Sat Mar 19, 2005 10:08 am

Post by Tiaiel » Mon Aug 18, 2008 5:04 pm

Spirited Away :panda: Това аниме е невероятно, страшно много ми хареса, въобще не очаквах да е толкова добро. А като си помисля, че исках да го разменям за нещо друго,защото си го имам оригинално! Stupid stupid!!!
Изгледах и live action Lovely Complex, което си е баш филм за фенове и лично според мен е по-добре да се гледа след сериала, просто филмът е прекалено орязан, за да се гледа самостоятелно.
Има нещо в съществуването на черна дупка в съседство,което води до безсънни нощи.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Mon Aug 18, 2008 6:09 pm

Хех, аз го изгледах първо филма и реално дори не си оспойлих сериала чак толкова, щото филмът лееекинко го бяха поизмислили на места :lol: Ама забавен беше :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Aug 20, 2008 12:17 pm

Killua wrote:Хм, започнах Sayonara Zetsubou Sensei (разбира се, след като се агитирах от статията на Амелито ;Р ).
ВЕЛИКО Е!!!!!! Сама си се хиля тука доволно и много ме е яд, че не им разбирам всичките простотии (както и че почти няма бележки от събърите).

А, отде да дръпна Зоку-то?? Хрис, да препоръчаш събъри, които са разчепквали повече? Аз първия сезон от анимес-бг си го дръпнах :)
Zoku още го няма преведено от a.f.k, които са си играли да преведат всичко в първия сезон, така че аз го гледах като някакъв сбор от доста по-лоши събове. Съветвам те да изчакаш тези на a.f.k. Дано го изкарат до края. Иначе проверявай на mininova.org докъде са я докарали.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Mon Aug 25, 2008 2:04 am

ако още не са се появили титри от афк,значи няма и да се появят.
до колкото помня преводите на зоку-то си бяха сносни,нищо особено,но по-добре от колкото да се чака ДВА ***** МЕСЕЦА за един епизодImage
или поне по толкова се чакаше,после съвсем секнаха преводите...

иначе гледам нещо-си xam'd,може спокойно да се чете като eureka 7
не е лошо
поне на фона на останалите шитни де,аз поне нищо не мога да си харесам
:roll:
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 10 guests