За/Из/По-губени във WoW (място за nubs, дето още я играят)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 06, 2009 11:45 am

Илия е виновен :P . Или Елитистите, щом лъжат, че на траш се ползва consecration и divine storm.

Но пък заради Илия взехме допълнителен ъчийвмънт на втория бос :P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Apr 06, 2009 12:07 pm

то този ачийвмънт и като се играе по правилата се взима рано или късно :D ама щом казваш - Илийката го пишем виновен и готово :twisted: Илия, да се поправиш! :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 06, 2009 12:15 pm

Даааа... А Райо може да даде някой съвет за това ползва ли се или не DS и Cons на траш :roll:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Mon Apr 06, 2009 1:25 pm

Боже колко съм прост! Написах супер як пост, дълъг и с много обяснения и после го изтрих без да искам! Баси.

Ползваш и двете яко, естествено гледаш да не дърпав агро.
Ма с паладин оффтанк, немаш грижи, той прави 90% повече трийт от консекрейшъна само от бъфчето :D Аз си имам и глиф за Конса 8-)

Накратко: статистики от последния Накс.

ДМГ %
JoM - 21%
Swing - 19%
Seal of Martyr - 12%
Consecration - 12 %
DS - 9%

Това е при дпс 3434 - около 16410059 dmg output.
Толко че шефа ме вика :P

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Apr 06, 2009 1:26 pm

ооо, ама моля ти се, убедена съм, че ВСИЧКИ ретри-паладини така правят и вероятно много по-често от останалите в партито биват кротко резъректвани в края на битката :lol: освен, ако са с връзки с хилъра и той се пъне да ги държи живи :P

Едит: сега виждам поста на Райо... значи когато Тишо танква - нямаш грижи :lol: да видим де :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Apr 06, 2009 1:32 pm

Lannis wrote:След това дойде време за по-сериозни тренировки. Събра се дружина за хероик - общо взето все алтове от гилдията.
Мда, а аз се чудя що изведнъж гилдията опустя откъм 80-тки :roll: То след безхаберното управление на сегашния гилдмастър нищо чудно, че преминават към по-реномирани гилдии :cry: Обаче чакам момента когато споменатият гилд-мастър чукне 80-така, тогава да видим що ще стори :twisted: :P

Иначе вчера- съкрушаваща 7-минутна победа в Уинтерграсп, след като вторият райд под моето (естествено) мъдро ръководство удари в гръб с обходен маньовър блеещата Орда :mrgreen: Бяха просто за снимка опулените оркски физиономии когато се изсипахме с 5 стенобойни машини през западната стена и прегазихме рехавата защита :mrgreen:

След туй като тръгна едно мачкане в ЕоС - всяка игра ачийвмънт, един през друг 8-) За капак разходих кодото и из Алтерак, за едната бройка да направя All-Star, ама не се доредих до защитата на бункер, много желаещи имаше :(

Едит:
Tais wrote:Едит: сега виждам поста на Райо... значи когато Тишо танква - нямаш грижи :lol: да видим де :D
По-скоро ще видим :roll: Аз Cons рядко ползвам, че ми смуче маната като вентилатор, а в хероици не ме бият достатъчно, че да получавам обратно мана чрез хийл. Но досега не се е случвало ретри да ми дръпне агро, та спокойно :wink:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 06, 2009 1:46 pm

Гилд мастърът чака да се нароят други осемдесетки, че да има гилд-рън на Наксрамас - или поне приоритетно гилд да е. :P И поне можеш да му признаеш на настоящия глид мастър, че еднолично опази самата гилдия в тежки моменти :P . Сега титлата му е повече почетна :lol:

Глиф за консекрейшън и аз го имам. Чудя се кой да е третият сега.

А иначе двете ми най-хубави "книжки" са все за АоЕ. Едното е старата от Сетек - за повече демидж от Конс, а другата е от Гризли-дейлитата. Повече ползвам втората в последно време, поради което бия DS на всеки кулдаун - че да държи и крит бъфа активен. Да не говорим, че в мелето редовно се губя вече - ориентирам се по това дали имам рейндж за CS. И явно често нямам, защото максимумът демидж май ми е от консекрейшън :lol: :lol: :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

iliak
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Tue Jan 20, 2004 2:50 pm

Post by iliak » Mon Apr 06, 2009 1:47 pm

Ами разни ретридини ще дърпат агро - аз нямах време един Pestilеnce да пусна докато те окрилени налагаха всичко живо. В един момент чакането за 1.5 сек GC до следващият Cleave ми се струваше вечност.

Но установих че като пожертваш зомбитата от една Army Of Dead босовете падат много по лесно :)

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 06, 2009 1:50 pm

Падат те ... с hand of sacrifice на танка, докато дръвчето тича ужасено :P

Иначе признавам, търчах устремно напред (имам 15% по-бързи крачета :P - да ме карат по-бързо в гробището :lol: )
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Mon Apr 06, 2009 1:50 pm

шефа беше запънал на един куест в Тундрата....

та да довърша. Много трудно може да умре ретри, освен ако не е супер зле. Щото носи плейт, а и има бъбъл, ако земе та дръпне агрото. А при нюка дето го правим всички на траша в Накс - всеки пуца колко може, та да е бързо, та да поиграе с алта - магетата за таргет номер едно :D Ретри може да умре на траш ако:
1. Навре се не блобчетата в 2рата зала в конструкт крилото;
2. На алеята на славата (разбирай на другите блобчета)
3. НА траша се навре на вориърите дет движат с дет найтовете и правят въртележка и не се мруднат навреме.
4. Мотат се без идея и ги сгащи Сянка самотни.....

толкоз...
отивам да ям

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Apr 06, 2009 1:51 pm

iliak wrote:Но установих че като пожертваш зомбитата от една Army Of Dead босовете падат много по лесно :)
не бе само това :) разбрахме се с Рем да ми тури фийър уард на преди втория фийър и така за по-сериозните удари не търчах като гламава, докато динозавара те тъпче :lol:

Едит: PrivateRaio, ние не говорим за Накс, а за обикновен хероик :D а бъбъла Ланито трябва да си го сложи на удобен бърз бутон следващия път :P иначе по-късно пък във Виолетовата кула, ИЗОБЩО не разбрах как драконицата те пречука с два удара и защо се случи това, щото бе в средата на битката :shock:
Last edited by Tais on Mon Apr 06, 2009 1:54 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 06, 2009 1:53 pm

PrivateRaio wrote: та да довърша. Много трудно може да умре ретри, освен ако не е супер зле. Щото носи плейт, а и има бъбъл, ако земе та дръпне агрото. А при нюка дето го правим всички на траша в Накс - всеки пуца колко може, та да е бързо, та да поиграе с алта - магетата за таргет номер едно :D Ретри може да умре на траш ако:
1. Навре се не блобчетата в 2рата зала в конструкт крилото;
2. На алеята на славата (разбирай на другите блобчета)
3. НА траша се навре на вориърите дет движат с дет найтовете и правят въртележка и не се мруднат навреме.
4. Мотат се без идея и ги сгащи Сянка самотни.....
5. E Йоа :)) (но то може да се равнява на "супер зле") :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Apr 06, 2009 2:02 pm

пък аз имам конструктивно предложение 8-)

щом нашето момиче е така талантливо в АоЕ-то, а на Илийката му са нужни няколко сек. да овладее траш-групата, предлагам Илийката да си направи макро, дето да реве с големи букви в парти-чата "ДАВАЙ, ЛАНИ, ТВОИ СА!!!" :lol: а дотогава, детето послушно да набива канчето само на таргета на танка :D а ако нашия танк забрави да си ползва макрото - ще набиваме неговото канче :lol:

бтв, Илийка, имало някакъв аддон, дето автоматично слага марки на траш-мобовете в една групичка - що не го сложиш, че да се позабавлявам през Х-Пърла да шпионирам кой налага черепчето и кой точи сокче от портокала :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 06, 2009 2:26 pm

Дааа... бях забравила, че измрях грозно на драконицата. Честно казано нямам и аз идея от какво точно, а после забравих да проверя :roll:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Apr 06, 2009 3:07 pm

препорачайте някъв Fire/Arcane, Deep Fire билдец за ПВЕ!
благодаря ви

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests