За/Из/По-губени във WoW (място за nubs, дето още я играят)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 30, 2008 12:46 pm

Елейн да мисли с каква раса и клас да се захваща :wink:

аз отпочнах едно бебе-друид, ама е мноооого тегаво да левълваш найт-елф друид :?
на острова - 5 куеста на кръст само и то - в различните му краища, та търчиш като гламав... заврях се и в един подземен лабиринт от тунели да търся 4 артефакта за куест и се изгубих... не помнех и по кой ръкав кой от 4-те бях събрала... докато ги натъкмих всички куест айтъми, силно се подтиснах в тези подземия и моментално се харт-стоуннах в селцето...

на всичкото отгоре, редях таланти в билда (по съвет от гилдията) за нещо си, дето хал-хабер си нямах какво е, щото касае меча форма, каквато нямах... на 13 лвл, когато с хиляда зора останаха само куести за Дарнасус и се опътих за града, разбрах, че единият от тях всъщност е за мечата ми форма, дето можело явно още от 10 лвл да взема... :evil: че като се заредиха едни телепорти до Муунглейд, дълго летене обратно до острова за нови куести, пак телепорти, пак летене, киснене на пристанището за кораб до Даркшор... и накрая сили не ми останаха да доизпълня куеста за мечешката форма и предпочетох да си легна...
в Даршор ме чакаше и изобилие от жълтите удивителни на маса куести, които се чудя дали изобщо да взимам или да се понеса към Сентинен хил да направя тези за Дедмайнс... че е адски мрачно в тези найт-елфски земи... ще видим... а може и да поиграя с блъд-елфите ми на Нептулон, ако тази вечер кенсълнат рейда...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 30, 2008 1:36 pm

Отвратително се дигат елфите като територия и куестове ма са си коткарствах из даркууд за по-удобно след 15-ти пък ше се върна после в ашенвале за репутация. То па тамън земах бърза форма на 30то и били сменили маунта да е на толкоз :mrgreen: Довечера мое да вляза аз ако не съм заспал прав пак в 10. Елейн другия месец както е тръгнало ше джойнва евентуално. Трее й играта, която вече 25 такса +5лв за самата игра. Без експанжъна де.

Айдее маунтнах се на 30 :mrgreen:
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 31, 2008 12:32 pm

ауу, честито :D
искам и аз тигър :( и за малката искам, ама и голямата пак да се повози, омръзна ми тази мечка!
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 31, 2008 12:46 pm

Еми позволени са си там 5-15 лвл куестове дет си дават 150-350 реп и за друга раса. За 70ка дет телепорти са бързи. Питай ме са с друида как ги копах :evil: . Иначе коприната дава само по 75 точки на 60стак :(((. Флъфи за 5 часа дигна целия екзалтед там без коприна ;).

Иначе е забавно на 30ка маун раиран ся :) Ма по навик повече ползвам травъл формата.
:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Aug 01, 2008 11:55 am

http://www.shacknews.com/onearticle.x/53963
WoW: Wrath of the Lich King Releasing Between October and December
by Chris Faylor Jul 31, 2008 4:50pm CST tags: World of Warcraft: Wrath of the Lich King
Blizzard Entertainment has confirmed that World of Warcraft: Wrath of the Lich King, the PC MMO's second expansion, will launch between October and December of this year.

"We have said that it will be coming out this year," Blizzard CEO Mike Morhaime revealed in a conference call today. "I can tell you it's not coming in the July to September quarter."

As for the Wrath of the Lich King beta, access for which has sold for upwards of $1000, Morhaime noted that "testing is going very well."

During the call, Morhaime also mentioned that 40% of the World of Warcraft subscribers that left for Age of Conan have since returned, along with a few other tidbits regarding Diablo 3, StarCraft 2, and the studio's next MMO.
Честито :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 01, 2008 12:18 pm

Blizzard ownvat просто откъм талант да зарибят :) баси с друида с тая смяна на формата и самолечението се разправям с елитки левъл над мене :mrgreen: Ма ми трее трета ръка баси да контролирам сичко.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Aug 01, 2008 5:41 pm

уф, ама много скоро ще идва този експанжън :?
имаме само 2-3 месеца значи да разчистим Блек темпъла с гилдията и да посетим Сънуел... после вероятно всякакви рейдове ще отпаднат, че народа ще се юрне да левълва ударно... или ще пробва новия Дед найт/новата професия...

иначе днес и утре сме с Ланис дейс-офф за рейдове, та ще можем да измислим нещо заедно.. лошото е, че Светльото ще се появява чак следобеда в неделя, но може да остане време за един хероик преди рейда...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Aug 04, 2008 4:33 pm

Ами подозирам, че ще ни се размине Сънуел, ама поне да кажем едно "ПРивет" на Илидан.

Забавното е, че мен пак ме хвана страстта да творя множество малки геройчета насам-натам :roll: Та с 80-тото ниво може да се озоря :roll:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Aug 04, 2008 4:40 pm

Алеле, много сте се разхайтили тука :lol: :lol: Друиди и шамани ще ми вдигат... А Илидан кой ще трепе, а? :P
А за шамански билд мене питай - имам най-опасната крава-шаман-туинк, дето папа рогета-гномчета по две наведнъж :lol: :lol: туинк фор дъ вин!!! Ако ще още 100 експанжъна да изкарат, туинковете пак ще вършеят :D

Те експанжъна както го гласят октомври, така ще излезе и декември, за Коледа 8-)

Иначе бай ви Светльо най-после гътна онз дългоух метросексуален белф Каел, дето се е окопал на Магистерската тераса, все едно му е бащиния. Беше бая зор, ама важното е да си упорит и тъп като... а бе като протекшън паладин :lol: :lol: Един друид сейвнат до втория бос предложи да направим парти и криво-ляво се добутахме до третия бос. А там - греда. След 4-тото разпиляване на кости, другите се отказаха. Ама ние с друида - упорити. Взехме един уориър, един дпс-шаман и един лок и рекохме да пробваме. Викам си, ше се мре, без СС закъде сме... То за какво ли е СС, онез двамката толкова дмг изсипаха, че натръшкаха всите мобове, едвам успях да накова фиър на единия демон. После на юруш дотичахме и до самия Каел, тоз път с бъбъла добре се справих, друидът се гътна към края на втора фаза, та пуснах малко хийл за цвят и белфа се гътна. От третия бос ми падна уникалния невероятен прелестен танкинг тринкет 8-) И някъде там и 20-слотова торба. Та в МгТ вече не стъпвам, освен ако не сме свои хора, чанчът е бая голям и с ПъГ вече не ща да се самонаказвам :roll:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Aug 04, 2008 4:44 pm

След като вече си опитен в пердах по Каеловата глава, чакай Таис да се сети, че иска онзи тринкет, дето да я превръща в БЕ :twisted:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Aug 04, 2008 5:38 pm

искаааааааааааам, искам да се превръщам в БЕ и аз!!!! :D
ама не зная де точно пада превръщалото! иначе за МГТ на хероик аз още набирам смелост... :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 05, 2008 12:27 am

Ибаа толкоз народ не сме се събирали кат днеска май :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Aug 05, 2008 11:32 am

Сериозно присъствие:)

Не разбрах само, успяхте ли да я избродите цялата пещера там с Елейн или остана нещо недовършено?:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 05, 2008 2:48 pm

Знам я пещерата аз макар че я бех скипнал с мискинята съзнателно та тамън я довърших за спорта. С флуфи съм водил там парти и я мразяяяя. Преместих базата на операции от STV в арати, че ми писна да prowl-вам насред ганкфеста там :twisted: Още малко и ше топуркаме из deadmines :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Aug 05, 2008 3:20 pm

Какъв клас е Дима? :)

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 25 guests