The Mummy 3: Tomb of the Dragon Emperor

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Какво са за вас първите два филма?

Любимо култово забавление
4
15%
Зрелищно пустинно фентъзи
6
23%
Приятен комедиен ъдвенчър
11
42%
Безмозъчна имитация на Инди
3
12%
Боза безподобна
2
8%
Не съм ги гледал и се чувствам тъпо
0
No votes
 
Total votes: 26

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

The Mummy 3: Tomb of the Dragon Emperor

Post by shayhiri » Fri Jun 20, 2008 7:34 pm

Ето пълния трейлър, който съдържа всички кадри от първия мъничък - И ПОНЕ ОЩЕ ТОЛКОВА, и то значително по-зрелищни! :D Има и зомбези, както си му е редът. http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=748&item=7

А съвсем скоро, заедно с Wanted, би трябвало да излезе и коренно различен БАШ-трейлър, който веднага ще пусна в темата.

Дотогава можем да обсъждаме кво чакаме от филма. Аз гласувах с втората опция относно старите и очаквам от новия в най-добрия случай аналогичното, като стискам мрачно палци да не е много по-тъп от тях.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
numbuh
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Wed May 28, 2008 9:56 pm

Post by numbuh » Fri Jun 20, 2008 7:56 pm

Няма га женската,значи ще е тъп.
Тоя Люк Форд брат ли ще му е или син щото е старичък.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 20, 2008 7:57 pm

Алекс, за колкото и филма от лятната реколта да напускаш теми с по един линк и никому ненужна тъпа анкета все още си оставаш добрия СТАР наивен форумен трол, които всички ние много НЕ обичаме :lol:

Аз не виждам точно от този какво толкова има да му се обсъжда 2 месеца преди да излезе "какво толкова чакам от него".

Очевидно старата болка, че са ти затрили онази тема с очакванията не е хванала ръжда :wink:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 20, 2008 8:20 pm

numbuh wrote:Няма га женската,значи ще е тъп.
Тоя Люк Форд брат ли ще му е или син щото е старичък.
Син - и изглежда много по-тъпо отколкото като беше лапе в двойката. Женската е там, но я играе не Рейчъл Уайз, а Мария Бело. Дано да е за добро, ма не ми се вярва, макар че Уайз далеч не ми е любимка.
Muad_Dib wrote:Аз не виждам точно от този какво толкова има да му се обсъжда 2 месеца преди да излезе "какво толкова чакам от него".
Само дотук, въз основа на единствен трейлър, е навъртял няколко страници и полувдъхновил цяла отделна тема (твоята приключенска). Трябва ли всичко тва да се разпилява по общите теми, като може да е на правилното място? Освен тва ще има сблъсъци докато уточним преобладаващата позиция относно франчайза, както и покрай Шаямалан анкетата, та не смятам, че е ненужна.
Muad_Dib wrote:Очевидно старата болка, че са ти затрили онази тема с очакванията не е хванала ръжда :wink:
Поне вече пускам трейляци в стикованата - и то от най-новите и вървежни, че и по много. 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jun 20, 2008 8:31 pm

Muad_Dib wrote:Алекс, за колкото и филма от лятната реколта да напускаш теми с по един линк и никому ненужна тъпа анкета все още си оставаш добрия СТАР наивен форумен трол, които всички ние много НЕ обичаме :lol:

Аз не виждам точно от този какво толкова има да му се обсъжда 2 месеца преди да излезе "какво толкова чакам от него".

Очевидно старата болка, че са ти затрили онази тема с очакванията не е хванала ръжда :wink:
Погледни го от добрата страна - можеше да се интересува от книги и игри и да засира и други раздели на форума ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 20, 2008 8:39 pm

Мне, тва съм го оставил на вас, независимо от интересите си. Справяте се отлично и така. :thumbsup:

Продължавам да се удивлявам защо за конкретни хора има значение кой е пуснал темата, но те гледат и неща като пост-каунта, та неква прото-ревност явно е неизбежна и твърде обяснима. :) На кво отгоре обаче Драгън тука (и Никола?) смята, че може да пусне "по-качествена" тема от мен, така и няма да разбера. :mrgreen:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Jun 20, 2008 9:25 pm

Филма го чакам умерено. Просто не искам да се разочаровам. Пък и трейлъра не е от най-надъхващите определено. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 20, 2008 9:32 pm

Така ли? :shock: Целият форум се беше изправил на главата си още при първия, мъничък такъв.

Я кажи с кво гласува. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 20, 2008 9:33 pm

Само аз съм гласувал с първото, ама сега премислих и съм за второто.

Ячко е, аз най се надявам баце Джет да е достатъчно як гаден, на Рик сина доста дразни нещо...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Jun 20, 2008 9:35 pm

shayhiri wrote:Така ли? :shock: Целият форум се беше изправил на главата си още при първия, мъничък такъв.

Я кажи с кво гласува. :)
С третото. Най-близко е до начина, по който възприемам филма.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 20, 2008 10:33 pm

Опция три.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 20, 2008 10:40 pm

Ето и в по-приличен вид новия трейлър: http://www.papajohns.com/mummy3/

Аз на старите им се кефех най-вече на фентъзи фактора, близкоизточната приказност, пейзажите и скъпите ефекти. И докато явно си държат на тва и сега, опасявам се, че с третия м/увременно сме вървели в противоположни посоки относно търпимостта си към нискочелите лафове.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Jun 21, 2008 12:30 am

Къде точно в анкетата е опцията: "не съм ги гледал и не ме ебе"?
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 21, 2008 12:31 am

Бате, мумиите доста ше ти харесат. Има лафове енд шит :neutral:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jun 21, 2008 12:32 am

Moridin wrote:Къде точно в анкетата е опцията: "не съм ги гледал и не ме ебе"?
В анкетата към темата за "Фонтана", която бих могъл да пусна ексклузивли тия дни. :)
Last edited by shayhiri on Sat Jun 21, 2008 12:34 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 21 guests