The Series Topic, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu May 22, 2008 10:54 am

:( То с повечето сериали е така, някои дори до догодина ще си ги чакаме. Много са досадни тия грамадански многомесечни почивки. Човек си охлажда и ентусиазма и забравя половината от това, което се е случило преди да прекъснат сериала. :evil:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 10:56 am

Как ги мразя и в същото време им се кефя на макс на подобни финали на сезоните. :?

Димче за Лост отдавна си мисля. Само че са 80+ епизода досега. Абе накрая ще се навия. Само нека свърши и сегашния сезон и може и да ги почна. Той Ники само затова ми пили напоследък. :lol:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu May 22, 2008 11:00 am

Всъщност ти си в доста добро положение с Lost, защото съм сигурен, че ако го гледаш наведнъж, дори вторият сезон (най-слабият до момента) няма да ти се стори скучен :) Абе заслужава си, аз бях малко скептичен миналата година, когато обявиха общо шест сезона, но четвъртият засега е направен наистина много добре, явно яснотата кога все пак ще свърши всичко е била само за добро.
This signature is not yet rated

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 11:06 am

Абе аз и без това ги имам на ДВД-та та няма какво да ги отлагам повече. Щом всички толкова много му се кефят няма начин да не е як. :wink:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri May 23, 2008 10:05 am

Оле майко. После ходете ми разправяйте как Gossip Girl било сапунка. И колко гадни са финалите със як cliffhanger. Ма първо гледайте Ugly Betty. Не че е лошо, обаче то бива бива ... Бати и финала на 2ри сезон врътнаха тези.

Добрата новина е, че тази година са изместили Тревата за юни месец, дано си струва чакането след леко колебливия 3ти сезон.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri May 23, 2008 7:35 pm

Размазах се от кеф на двойния епизод на 'Grey's Anatomy' :). Откога я чаках тази развръзка. Това май ще да е последния епизод за сезона :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat May 24, 2008 1:56 am

Това беше най-безумният, малоумен и изсмукан от пръстите финал, който лоботомизираните сценаристи на Grey's Anatomy можеха да измислят. Сериалът вече не е просто тъп, той пренаписва изцяло каноните на творческата импотентност. Жалко и предвидимо.
Spoiler: show
Поне Хан и Торес ще се плющят в пети сезон.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat May 24, 2008 3:08 am

Ян, ти го гледаш това? :shock:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat May 24, 2008 10:49 am

Изгледах Отчаяните Съпруги докрая. Страхотен финал на сезона според мен. Това за петте години по-късно, вече не ме кефи чак толкова:
Spoiler: show
Габи има деца по дяволите. Много голяма промяна в характера и ще трябва да има. А си ме кефеше точно такава каквато си беше досега. :evil:
Най-много се стресирах от Сюзън.Какво е станало с Майк? :shock:
Едит: Бях сложил цитат вместо спойлер. Сори ако съм оспойлил някого. :oops:
Last edited by DELgado on Sat May 24, 2008 11:52 am, edited 1 time in total.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat May 24, 2008 11:50 am

Хаха, Ян, няма лошо, без това беше сапунка от много време насам, сега стана още по-сапунесто.
Spoiler: show
Хан и Торес са ми все тая в общи линии. Радвам се, че Янг най-после дойде на себе си и че Мередит и Дерек се събраха, защото раздялата беше безумна, според мен.
:) Аз много си се изкефих на епизодчето.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon May 26, 2008 12:28 am

Изгледах единствения сезон на Kidnapped и се изкефил супер много!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 26, 2008 11:45 am

Изгледах и финала на Супернейчъръл. Просто няма право да свърши така. :evil: И как въобще ще продължи сериала?
Spoiler: show
Ако е без Дийн ще спра да го гледам.

Иначе не е като да не беше яко и неочаквано. Ама дано измислят нещо. :hmpf:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon May 26, 2008 12:36 pm

Аз изгледах първия сезон на j-drama-та 'Gokusen' и страшно много се забавлявах. Голям кеф е, актрисата, която играе главната роля е невероятна - забавна и красива :), а в каста са и Мацумото Джун и не-му-знам-името, който играеше Ханазава Руй в Хана Йори Данго. Доколкото разбирам сериалчето е GTO в женски вариант. Жалко, че във втория сезон Мацуджун го няма :(, а последната му реплика в 1-вия сезон беше толкова обещаваща. Единственият проблем, който имах със сериала е, че ми се щеше да има малко романс ^^, пък то няма грам, но това са бели кахъри. :mrgreen:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue May 27, 2008 1:41 pm

Изгледах и последния епизод на Кингдъм Хоспитал. Оказа се че той просто е пълнометражен филм едва ли не (дълъг е 80 минути) и всички предишни епизоди просто са изгрждали сетинга за него. Според мен може и даже да се гледа самостоятелно. Заприлича ми накрая малко на роман на Балзак: 250 страници изграждане на декора за последното действие и в последните 30 страници се случва всичко. Не че епизодите не бяха интересни, но просто наистина се обезмислят малко. Особено като се вземе предвид че всичко се разказва отначало. Очаквах малко повече и затова се разочаровах.
Обаче ме е яд че няма да има още. Като цяло съм доволен че го изгледах сериалчето. Има няколко сцени, които завинаги ще ми останат като спомен най-малкото:
- всичко свързано с мравояда, репликите му, действията, походката. КУЛТОВ е просто :lol:
- тялото което си търсеше главата половината сезон. Непрекъснато се блъскаше насам-натам. От време на време си я намираше и си я носеше в ръка. А и като се къпеше я слагаше на столче до душа да го гледа. :mrgreen:
- жестоката двуминутна роля на самия Кинг. :wink:
- песничката, която пееха и танцуваха, в трети епизод около операционата маса. И оперирания и той се включи. :lol:
- проповедника, който умря и после извърши толкова много чудеса: като например нахрани хората със сандичи с риба тон.
- двата аутисти, които знаеха всичко
- лошия доктор Стегман. Жесток образ от началото докрая. Дори само заради него си заслужава да се гледа сериала.

Всъщност сега като се замисля сериала беше доста як. Просто очаквах по-грандиозен финал.
А мравояда накрая се оказа Анубис. :lol:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 27, 2008 2:06 pm

С майка ми вчера гледахме предпоследния епизод за тази година на Тюдорс. Размазващо кефещ както обикновено, половината второстепенни герои измряха :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests