The Series Topic, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 12, 2008 8:40 pm

Аз пък тъкмо си пускам 13-ия епизод. :mrgreen: Много ми е любопитно какво ще стане с Майк и Орсън.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon May 12, 2008 9:21 pm

Сцената с Бри и Иди, OMG, беше още по яка. За съжаление май голямата им мистерия тоя сезон май беше яко разконспирирана още днеска.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 12, 2008 10:51 pm

Изгледах всичките епизоди на Съпругите без последния засега и се изкефих на макс като видях че се появи Гари Кол като Уейн Дейвис( култовия шериф Лукас Блек от Американска Готика). След включването на Нейтън Филиън като Адам (капитан Малкълм Рейнълдс от Файрфлай) и Кайл Маклоклан екипа става още по-железен. Въпреки че май вкарват Кол на мястото на Филиън. :cry:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue May 13, 2008 2:17 am

Muad_Dib wrote:Само заради първите 3 минути на новите Съпруги разбирам защо все още не съм спрял да гледам този сериал. Само да нямаше за учене :roll:

Цитат: "My momma always told me a lady should be a chef in the kitchen, a maid in the living room and a whore in the bedroom." - майката на Майк тва :mrgreen:
А всъщност това, макар и обикновено с малко по-различен подбор на думи (последното обикновено е "courtesan") си е стара южноамериканска поговорка... латиноамериканска им работа :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 15, 2008 9:21 pm

Чак на предпоследния епизод на Kingdom Hospital установих че в едната от главните роли е Ноа Бенет от Героите. Просто е малко по-пълен и бузест. :mrgreen:
Иначе сериала е доста откачен и дано в последния епизод стане нещо голямо и се навържат всички отворени краища за да стане по-смилаем.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Fri May 16, 2008 4:06 pm

Бахти бива ли така да свършат сезоните на Smallville и Supernatural!?
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri May 16, 2008 9:31 pm

Аз пък почнах Сткаргейт СГ-1 и съм възмутен от това че всички говорят английски. Не си спомням дали беше така в пълнометражния филм, но определено дразни. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 16, 2008 10:21 pm

Не беше :) Но е смешно. На която и планета да отидат, и всички излизат англоговорящи. С изключение на един единствен случай, в който ония бяха много напреднали и си признаха, че много бързо са научили езика.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri May 16, 2008 10:25 pm

След като изгледах докрай пилотния епизод (час и половина :shock: ) ми хареса като цяло. Определено ще джапам нататък пък да видим докъде ще го докарам. :lol:

А това с английския толкова ли не можеха да го обяснят като в Стар Трек с някаква суперджаджа или нещо подобно. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
RatS*LivE*on*NO*EviL*StaR
Farmer
Posts: 68
Joined: Wed Jan 09, 2008 9:29 pm
Location: там където мозък не вирее

Post by RatS*LivE*on*NO*EviL*StaR » Fri May 16, 2008 10:29 pm

То цялата вселена говори английски, щото ги мързи да намерят лейм извинение( бате Адамс най-яко го измислил - сички си имат рибки в ухото :mrgreen: ).

Изгледах по-по-миналия епизод на Лост. За пръв път откакто го гледам, взе малко да ми писва и да искам ВЕДНАГА да се разяснят всичките работи, защото остро подозирам, че и сценаристите нямат идея какво правят, а само поддържат напрежението. Както и да е, ще го продължавам и нататъка.

Също така си догледах епизодите на Futurama. A oldie, but a goldie.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Fri May 16, 2008 11:53 pm

И мен това винаги страшно ме е дразнело в SG :lol: Макар че аз SG-1 нещо не го понасям, виж със SGA свикнах, че взе и да ми харесва, но имам доста да си наваксвам от последния сезон.
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri May 16, 2008 11:54 pm

SG-1 е доста добър сериал и след втори сезон определено набира скорост.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat May 17, 2008 9:39 am

Вече съм на пети епизод и продължавам със страшна сила. Доста е приятен сериала. :lol:
Някои знае ли какъв му е възрастовия рейтинга? Има си голи и кърваво-гнусни моменти в него. Което само ме кефи още повече. :wink:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 17, 2008 10:24 am

А приятен е сериала, поъпгрейтнаха се бая наще, ма си е дъвка де :) Аз наваквам ся с 3 изпуснати серии на Хаус :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat May 17, 2008 10:34 am

НЕВЕРОЯТНО СИЛЕН нов епизод на Лост. Е ТАКА се прави! След 2-3 колебливи епизода 4ти притежава всичките предпоставки да свърши по-яко и от трети (който пък свърши нехуманно здраво, ако не помните).

Който не ми вярва - бърз чекинг на спойлер-тага.
Spoiler: show
ПОКАЗАХА ВРЪЩАНЕТО НА СУШАТА НА 6МАТА ОЦЕЛЕЛИ във флаш-форуърда

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests