The Series Topic, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue May 20, 2008 9:32 am

Следващият сезон се развива 5 години напред, със съответните промени. Най-неприятната - отписват Джули (временно надявам се), щерката на Сюзън, много е сладка.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue May 20, 2008 10:56 am

Абе мен Джули хич не ме кефи. С тази обратна захапка. :shock:

Снощи изгледах предпоследния епизод, този в който натириха Иди в трета глуха.
Spoiler: show
Дано се върне, че без нея няма да е същото. :cry: Иначе нашите моми как само вървяха по улицата за да и разкажат играта. Почти като в уестърн. Накефих се на макс.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 20, 2008 11:25 am

armageddon wrote:Следващият сезон се развива 5 години напред, със съответните промени. Най-неприятната - отписват Джули (временно надявам се), щерката на Сюзън, много е сладка.
Ако това е сигурно би ли дал някакъв линк на към инфото?

Е баси радикалното решение. Ама пък много правилно.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue May 20, 2008 6:32 pm

http://desperate-housewives.tripod.com/id3.html, повечето инфо май се води спойлер в момента.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue May 20, 2008 7:07 pm

Жалко за бюджета на Supernatural. Догледах и последния епизод от този сезон. Не ми изглеждаше като последен за сезона, въпреки, че реално си е такъв. Ще чакаме бая за продължението. Доста неща се случиха в този последен епизод и то прекалено бързо.
Spoiler: show
Дийн умря доста бързо - обяснимо е, все пак си имаше 'краен срок'. Руби заобяснява на Сам как може да спаси брат си ако преоткрие способностите си, но единственото нещо, което се случи по тази линия е хипер изплашената Лилит накрая :roll:. Надявам се Руби да се появи отнякъде пак, защото персонажът й кефеше. Не ми е ясно ВЕЧЕ как ще върнат Дийн изобщо сред живите, след като тялото му си умря и е разкъсано на парченца (е, почти). Ако го оставят мъртъв за постоянно ще е някакво странно, все пак те двамата са сърцето на сериала. А не мога да си представя какви точно сюжети могат да се разгърнат с Дийн в отвъдното и Сам, който ще мъдри начини да убие Лилит и евентуално да спаси Дийн.
Догледах и Съпругите - както обикновено си кефеше. Не ми харесва особено идеята за "5 години по-късно", но вероятно би било интересно.

Свърших и с Gossip Girl - еми, каквото и да си говорим, абсолютно необяснимо за мен, това е сериалът, който ми е най-приятно да гледам от излизащите всяка седмица. Напомня ми за O.C.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 20, 2008 7:20 pm

Ех майка му стара без да искам цъкнах на спойлера за Supernatural...

Не ми е лесно и на мен - знам, таман щях да го гледам след сесията....

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue May 20, 2008 11:25 pm

На мен пък това със Съпругите ми се струва много добра идея. Нещо започнаха малко или много да се изчерпват като образи и ако прехвърлят действието с 5 години напред ще стане доста по-интересно. :wink:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 20, 2008 11:29 pm

Стига да не изхабят половин сезон или няколко серии да разказват какво се е случило в петте години ще е екстра.

Аз само искам мистерията за пети сезон да е наистина качествена. Това с Катрин беше окей (абсолютно шокираща истина за начина на смъртта, другото беше ясно от преди 5 епизода), обаче в трети сезон работата беше зле, във втори горе-долу също. само в първи беше убер добро.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue May 20, 2008 11:36 pm

Съпругите отдавна не ги гледам заради мистерията. Само тази от първия сезон беше яка, другите са просто пълнеж. Причината да продължавам да ги гледам е че се кефя на образите и на черния хумор в сериала. А и Бри също. :wink:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 20, 2008 11:39 pm

Бри е ясна, аз намразих сериала искрено, докато я нямаше.

Изказването ти също съобщава очеизвадни изстини, но на мен не ми пречи да си се надявам, райт? Винаги си е имало някаква обща история и мен си ме е вълнувала доста повече от битовите им тегоби.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 21, 2008 2:58 pm

Последните 2 серии от Д-р Хаус бяха размазващи просто. Бях забравила колко е добър сериалът и колко магнетичен и кефещ образ е Хаус. Много готини епизоди, ей :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed May 21, 2008 4:12 pm

На Съпругите само във 2ри сезон съкваше яко мистерията, в 3ти не беше особено интересна, но кефеше как преди да я разкрият всичко сочеше в съвсем различна посока
Spoiler: show
тази на Орсън
пък то какво се оказа ...

Gossip Girl-а наистина кефи, чакаме 2ри сезон определено.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 10:41 am

Изгледах и предпоследния епизод на Супернейчъръл и съм потресен от истината за Бела.
Spoiler: show
А и нашите как я заебаха накрая чак жал ми стана за нея.
Какво ли ще стане в последния епизод? Почти не им остана време за спасяването на Дийн?
Предполагам че финала ще е доста ръшнат. :?

В момента съм на последните епизоди на три сериала: Супернейчъръл, Съпругите и Кингдъм Хоспитал. И не искам да ги изгледам защото знам че няма да има (или поне не скоро) още. :(
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu May 22, 2008 10:43 am

Ти не си гледал Лост, нали?! Дай му шанс, имаш достатъчно неизгледани епизоди, за да си го влачиш във времето и да не те тормози като приключиш с излезлите епизоди, че трябва да се чака бая за следващите.

А за финала на Супернейчъръл - и на мен ми се видя ръшнат, но то май нямаше и как да стане по друг начин, знам ли. Кефеше обаче.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu May 22, 2008 10:53 am

Финалът на третия сезон на Criminal Minds завърши със страшен cliffhanger - определено един от най-добрите епизоди в целия сериал изобщо. Баси, сега трябва да се чака най-малко до есента, за да се разбере какво е станало :(
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests