WoW:Следващото поколение

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jan 25, 2008 10:57 pm

Естествено, аз играх с още 4-5 приятели , единия се отказа и задругата се разпадна доста бързо.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jan 26, 2008 10:30 am

Бе да дръпна малко нивца още и ше се заема по-сериозно :twisted: . Устройва ме за са от сайта да поглеждам за някои куестове за навигацията. Макар че последния път 35 мин ходене по права линия за да даде куеста 210 експ. :cry: Поне Каките не излизат от играта винаги мое помогне некой 70так ако ми писне да трасирам от гроба до захладнелия ми труп на майната си :) Не си е лошо да ти пращат по мейла някой и друг уанд :mrgreen: Ма за ся разглеждам си и се моткам със странични занимания. Последно и хербализъм боднах и са берем цветя кат неква Червена шапчица с абстиненция. Мдам и нощеска за разнообразие и поради повишена култура вътре в Inn-a заебах героя. :oops:

Обаче... трее смена компа скоро :twisted:
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Jan 27, 2008 1:31 am

Ето един линк с тактики за Warlock-a
http://wow.tentonhammer.com/index.php?m ... 26&meid=64
Ето и един с тактики за най-ефективен левелинг без губене на време в безмислени куести които дават малко експ. и са дълги:
http://wow.tentonhammer.com/index.php?m ... 9&meid=104
Има и за ордата но доколкото разбрах си от алианса :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jan 27, 2008 9:56 am

10х, то тука ме поизбутват другарите по-бързо да напредвам. Иначе съм по неква къръпт схема за са. Много време отнема обаче да правя друг герой, че искам да видя нещо с повече аое или директен дмг. маге сигурно некво. :roll:
:ninja:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jan 27, 2008 10:10 am

Николов, послушай ме и НЕ си прави още 68 героя наведнъж, просто си вдигай тихо и кротко този герой и това е. Като вземеш дарк пакт/демоник сакрифайс ще видиш какво е ЛУДО качване на нива:).

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Jan 27, 2008 10:47 am

Абе, ква е тая пробита мания да се вдигат колкото се може по-бързо нива, тва да не е състезание? :shock:

Хората се фуклявят насам-натам за колко време са качили максимум левъл. Ми глупости, ако ти е първи герой, защо ще искаш да го правиш, прецапвайки само през най-важното? ... Последните елитни и трудни местенца така или иначе ще ги стигнеш рано или късно, защо трябва да лишаваш играч от удоволствието да си развие постепенно геройчето и да обиколи насам-натам, било то и за сметка на скорострелното катерене на нива?...

Колкото до АоЕ-то, Никич, мейдж е точно каквото търсиш :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jan 27, 2008 10:53 am

Просто е дразнещо да си нисък левел или де да знам...Мисля, че наистина станах "пауъргеймър" покрай УоУ...


Колкото до АоЕ-то, Никич, мейдж е точно каквото търсиш .
РАЗБИРАШ ЛИ ГО АОЕ-ТО, ДИМЧЕ, БЪРЗО МИ КАЖИ!!!!!!! :lol:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Jan 27, 2008 10:55 am

Muad_Dib wrote:Просто е дразнещо да си нисък левел или де да знам...Мисля, че наистина станах "пауъргеймър" покрай УоУ...


Колкото до АоЕ-то, Никич, мейдж е точно каквото търсиш .
РАЗБИРАШ ЛИ ГО АОЕ-ТО, ДИМЧЕ, БЪРЗО МИ КАЖИ!!!!!!! :lol:
Дразнещо е да си нисък левъл за кого, за бога? ГГ, никъв кеф от rush-ването на нива, при все, че имаш първи герой, с който тепърва оглеждаш света и ходиш по разни местенца, учиш се и т.н. За втори и трети герой - ок, бих разбрала, за първи просто е тъпо. Както казах, така или иначе ще стигнеш 70-тката, така или иначе ще ходиш по инстанси и рейдчета по-нататък, защо да бърза?...


И аз играя ММО ;), кво ме гърчиш за АоЕ-то сега, не разбирам?...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jan 27, 2008 10:59 am

Еми то де факто на първия герой няма как да не се бавиш, но аз просто наистина не мога да се тутлявя и да изследвам всичко...Винаги като съм качвал нива първо бързам за по-бърза травелинг форма (ако има такава), после бързам до 40 за маунта и винаги, винаги Валери например е бил 20 нива зад мен...Сигурно съм адиктед, знам ли. Първата ми среща с Йоан беше от по-запомнящите се неща - аз съм май 53 или 54, той е нещо от сорта на 47 или 48, при което ме ВИЖДА и СВИВА веднага настрани:):):).

Това е, че тази игра не мога да я играя кежуъл и за това страня от нея.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Jan 27, 2008 11:02 am

Еми, бързак, аз пък обожавам да се 'тутлявя и изследвам всичко', сигурно в ГВ имам 4 куеста изобщо в играта, които никога не съм правила, което с оглед на огромнот количество мисии и куестове е доста, доста малко >.<..., за сметка на това съм обиколила всичко и ми е някак готино :), че не съм претупала. Не и с първото геройче.

Хехе, то освен да киснеш вечер за рейд ако имаш гилдия друго кво можеш да правиш като си 70-тка, да ходиш да събираш билки или да копаеш или да ходиш в арените да трупаш ПвП експириънс и там онър или квото дават за победа?...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jan 27, 2008 11:09 am

Ми тия неща ако са малко...

Естествено можеш да отидеш в 40ти или 50ти левел за да трепеш гноми и хора, които се опитват да си направят куестите - да им убиваш мобовете, да ги оставяш на малко кръв, че да губят дюрабилити като умрат от моба, който бият, да ги ганкваш и т.н. Но това съм го правил в особено тежки депресионни настроения, но пък ми ги е оправяло :lol: :lol: :lol:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Jan 27, 2008 11:12 am

>.< Ганкването съксва мощно, но пък така има повече тръпка като се мотаеш насам-натам. А и във ВоВ, имам чувството, повечето хора не са някакви нови, а са ветерани с много алтове, та познават играта, ако някой нуубзор се разхожда 40-ти лвл с геройчето си нейде и нечий 1000-ти алт мине и го забърше, ти като нууб ще се видиш в чудо сигурно, дори класът ти да е добър мач за онова, което те напада..., примерно.

Та, доста е тъпо като не познаваш играта в началото и всички класове, че и със скокът се кайтва по-различно отколкото само с вървене наляво-надясно.

Както и да е :roll: ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jan 27, 2008 11:17 am

Баси като за никога неиграла УоУ много почна да ги разбираш:):):) Да не говорим, че за скока остро не е така:)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Jan 27, 2008 11:19 am

Ми гледала съм те да играеш, чела съм разни форуми и сайтове, щото едно време мислех да играя, а и не е като да съм измъдрила някоя титанична глупост, нещата горе-долу са така. А и още нещо - ВоВ нърдс навсякъде, не е като да не съм и слушала много са играта ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jan 27, 2008 11:31 am

Навремето единствената далавера от скачането беше че не можеха да те уцелят с проджектил магия т.е. файърбол или олд скуул шадоуболтец но толкоз, оправиха го в самото начало....Иначе аз си скачкам като съм изнервен което е винаги :lol:

Калоян веднъж така скочи на рейд и дръпнахме един шеф, който разбира се после убихме де, но беше забавно :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests