WoW:Следващото поколение

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jan 25, 2008 1:23 pm

Мене ми трябва едно просто маркерче приблизително къде ми се намира копеленцето дало куеста и толкоз. Са не е като да не е удобство. Друго за тва ниво дето съм не ми требе.
Готина си е игрицата ма тва тичане което се прекъсва на всеки 5 крачки щото собствения ти демон те спъва или О боже шугъв заек ти е пресекъл пътя и те е врътнал на 180.
:ninja:

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Fri Jan 25, 2008 4:15 pm

Стига бе, травелинга е фън, наслаждаваш се на левел дизайна :). Аз предпочитам да стигна от точка А до точка Б, отколкото да трябва да утрепя Н вълци.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jan 25, 2008 4:27 pm

Фън е като видиш нещо 2-3 пъти само, после си е циклене. Аз си прекарвам доволно много игрално време с риболов или копам оре и кълцам билки. Не съм се престарал с левълъпа още. :mrgreen: Макар че перспективта да яздя огнен жребец си е стимулираща пък и ше пести време. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jan 25, 2008 4:34 pm

Xellos wrote:Мене ми трябва едно просто маркерче приблизително къде ми се намира копеленцето дало куеста и толкоз. Са не е като да не е удобство. Друго за тва ниво дето съм не ми требе.
Готина си е игрицата ма тва тичане което се прекъсва на всеки 5 крачки щото собствения ти демон те спъва или О боже шугъв заек ти е пресекъл пътя и те е врътнал на 180.
90% от куестите се дават по селцата и градчетата, къде има да ги търсиш толкоз?? От където си ги взел там се връщаш да вземеш наградата.
От адоните мога да отлича Atlas който интегрира карти на всички инстанси и рейдове които в самата игра не може да се отворят.
Позлвам и Damage meter- който ти измерва всичките бойни показатели и веднага може да си направиш сметка кой скил или спел са най изгодни.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2008 6:11 pm

Позлвам и Damage meter- който ти измерва всичките бойни показатели и веднага може да си направиш сметка кой скил или спел са най изгодни.
Е това вече са леймърски истории наистина, ако сам не усещаш коя ти е правилната магия или комбинация от магии.... :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jan 25, 2008 6:22 pm

Ми навици от Гилдуорса. Доста по читаво управление има там. НО пък няма скок :roll:
Абе все пак би било удобно да ти дава маркер както като питаш някой местен за трейнъра примерно и ти слага маркер на картата. Са имам 1-2 куеста дето да пукна ако помна къде из пущинака съм ги зел.

Wand-картечницата просто нечовешки радва. :twisted: Едно макросче с два къръпта и после с уанда докато си набивам сандвича излегнат :)
:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jan 25, 2008 6:31 pm

Xellos wrote:Ми навици от Гилдуорса. Доста по читаво управление има там. НО пък няма скок :roll:
Абе все пак би било удобно да ти дава маркер както като питаш някой местен за трейнъра примерно и ти слага маркер на картата. Са имам 1-2 куеста дето да пукна ако помна къде из пущинака съм ги зел.

Wand-картечницата просто нечовешки радва. :twisted: Едно макросче с два къръпта и после с уанда докато си набивам сандвича излегнат :)
Ми горе до минимапа има една лупичка- от там си избира филтър за ковача, транспорта, тренера и др. и почва да ги показва на минипама.
Ако искаш да рабереш кой куест къде е - полвай сайта който бях сложил http://www.wowhead.com/
пишеш името на куеста и ти го показва на карта.
@Muad Dib- пич нямаш си на идея за какво става дума нали :D
Понекога 3% лечение за рейд групата се оказват много по ценни от 12% по добра магия за лечения?
Знаеш ли колко важно е да можеш сравниш показателите на различни играчи.
На око нямаш никакъв шанс да си премериш статистиките- имаше един пич който беше убеден че прави огромен dmg само че се оказа че е правил много по малко.(измерва се на сек)
Сега че има основни умения има, ама тука става дума за подробности (главно за талантите).(и за сравнение на практика на различни оръжия)
Чисто и просто математика :D

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2008 6:41 pm

@Muad Dib- пич нямаш си на идея за какво става дума нали
Ами не виждам на Николов с неговия около 10-15 левъл за ЧИЙ му е адон, които наистина се "усеща" в рейдове, които той едва ли ще помирише скоро или въобще (нищо лично, просто не му пожелавам да стига с УоУ дотам, защото после трудно има измъкване).

Иначе предполагам че с общо 3 героя вдигнати до 60-то ниво и с общо около 140 дни played time (от които около 60 общо endgame) наистина нямам идея за какво става дума.... :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jan 25, 2008 6:48 pm

Muad_Dib wrote:
@Muad Dib- пич нямаш си на идея за какво става дума нали
Ами не виждам на Николов с неговия около 10-15 левъл за ЧИЙ му е адон, които наистина се "усеща" в рейдове, които той едва ли ще помирише скоро или въобще (нищо лично, просто не му пожелавам да стига с УоУ дотам, защото после трудно има измъкване).

Иначе предполагам че с общо 3 героя вдигнати до 60-то ниво и с общо около 140 дни played time (от които около 60 общо endgame) наистина нямам идея за какво става дума.... :lol:
Е май си играл повече от мене :D , само че аз за 36 чисти дена съм направих 70 левел играх още 20 дена по рейдове и културно си изтрих играта преди да си ми изчезнали и последните нервни клетки. :D
То на 10 левел честно казано няма нужда от абсолютни никакво адони
титана може да са обърка човек с безкрайните си панели, аддоните добиват смисъл към 30 левл някъде където има наплив от скилове , ходи се често по инстанси и измерването на различни статистики добива смисъл. Пък и винаги и благо да направиш едно шотче на критикала си и после да го разпращаш на приятели :D Измерването пресича в зародиш всеки потенциален спор от типа на мага зема от рогито, попа лекува повече от паладина.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2008 7:15 pm

Пък и винаги и благо да направиш едно шотче на критикала си и после да го разпращаш на приятели
Предполагам, че след това си си измерил и пениса и той сериозно е набъбнал с няколко сантима на всеки по-мощен крит? :wink: Грубата шега настрана, винаги някъде ще има някой по-добър от теб на УоУ, да не кажа много по-добри хора от теб, така че всякакви измервания с главна цел мерене на пишки са ми били през центъра. Единствено третият ми и последен герой беше демидж дийлър и дори и тогава не усещах някаква голяма нужда.

И за да си затвърдя мнението за теб ( :lol: ) какъв клас си играл?

За това кой кога е направил някакъв левел - бях 60ти левел на 17 дни и 21 часа с последния ми герой, едва ли до 70ти ще са ми трябвали цели още 17 :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jan 25, 2008 7:33 pm

Muad_Dib wrote:
Пък и винаги и благо да направиш едно шотче на критикала си и после да го разпращаш на приятели
Предполагам, че след това си си измерил и пениса и той сериозно е набъбнал с няколко сантима на всеки по-мощен крит? :wink: Грубата шега настрана, винаги някъде ще има някой по-добър от теб на УоУ, да не кажа много по-добри хора от теб, така че всякакви измервания с главна цел мерене на пишки са ми били през центъра. Единствено третият ми и последен герой беше демидж дийлър и дори и тогава не усещах някаква голяма нужда.

И за да си затвърдя мнението за теб ( :lol: ) какъв клас си играл?

За това кой кога е направил някакъв левел - бях 60ти левел на 17 дни и 21 часа с последния ми герой, едва ли до 70ти ще са ми трябвали цели още 17 :lol:
Paladin Blood Elf- развит главно за PvP и то 70% от предметите ми бяха купени с хонор от PvP.
Ако още не си разбрал мода измерва не само dmg - а и неща като лечения, поемане на дмг, проценти и статистики. Не става дума за мерене на пишки а за анализ и оценка.
Може би просто по природа съм любител на всякакви статистики и диаграми , знам ли?
От 60 до 70 левел се стига за около 10-13 дена чисто време ако много добре знаеш какво правиш.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jan 25, 2008 7:46 pm

ох, две страници Вов-спомени...

Бубе, за момента ти трябва само аддон дето ти дава координати на картата... има множество - сам избери кой да сложиш.. аз съм с картографъра, но той на Шами създаде нечовешки проблеми... явно с нещо не се понася, но не се разбра какво.. при мен работи нормално...

така като попиташ къде да намеря еди-кой-си от този и този куест, все някой от канала ще го помни и ще ти метне координатите къде да го намериш..
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2008 7:46 pm

Еми не е много, всъщност колкото предполагах и колко са ми казвали. Аз спрях точно след пач 2.0, май беше последният преди експанжъна, всичките ми герои бяха продадени в крайна сметка...Откраднаха ми веднъж акаунта, бях на първите пускания на всеки от батълграундите, бях 60ти лвл началото на април 2005...Въобще наистина мога с ръка на сърцето да си кажа, че видях всичко почти в тази игра.

И най-големият ми кеф винаги ще си остане вдигането на първия ми герой докато все още не си виждал зоните по 100 пъти, незабравимо преживяване си беше.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jan 25, 2008 7:54 pm

Muad_Dib wrote:Еми не е много, всъщност колкото предполагах и колко са ми казвали. Аз спрях точно след пач 2.0, май беше последният преди експанжъна, всичките ми герои бяха продадени в крайна сметка...Откраднаха ми веднъж акаунта, бях на първите пускания на всеки от батълграундите, бях 60ти лвл началото на април 2005...Въобще наистина мога с ръка на сърцето да си кажа, че видях всичко почти в тази игра.

И най-големият ми кеф винаги ще си остане вдигането на първия ми герой докато все още не си виждал зоните по 100 пъти, незабравимо преживяване си беше.
Прав си - кефа е първия герой и докато експлорваш за пръв път зоните натаък е цикъл и няма смисъл. Другата екстра е ПвП -батългаундите и арената са уникални просто, там се вижда сработва ли отбора ви и кой как играе.
P.S. затвърди ли си мнението :lol: ?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2008 7:56 pm

Да, като винаги, ВИНАГИ най-важното и изключително трудно постижимото е да играеш с хора, който познаваш РЛ, това е най-големият кеф.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests