Случи ми се нещо интересно...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Nov 19, 2007 8:30 pm

Ще питам и разпитва. Но, по принцип, той се дърпа нещо да разказва!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 19, 2007 8:33 pm

Аз съм от по-тихите води. :wink:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Nov 20, 2007 10:34 am

Освен дето за поредна седмица съм болен, на стари години развих страх от зъболекари :cry:
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Nov 20, 2007 10:49 am

Това е просто инстинкт за самосъхранение, бе Жоро :)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Nov 20, 2007 10:56 am

Аз имам вече две паднали пломби и от около месец се опитвам да се накарам да отида на зъболекар ама все не остава време. Подозирам че всъщност на подсъзнателно ниво и мен ме е страх и затова не успявам да се занеса до зъболекарския кабинет. Лошото е че от зъболекар за съжаление не може да се избяга и колкото повече отлагаш, толкова по-лошо става. :cry:

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue Nov 20, 2007 12:22 pm

Moridin wrote:Освен дето за поредна седмица съм болен, на стари години развих страх от зъболекари :cry:
На стари години :lol: Това зъбите са жива досада. Като си ги извадиш всички и си сложиш кастанетките, ставаш нов човек :wink:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Nov 21, 2007 1:18 pm

Мдаааа, вчера беше забавен ден, по повече от един начин... но имаше една случка в офиса, която ще си спомняме с месеци, ако не и години напред :)

В стаята, в която работя заедно с още един мъж и четири жени, влиза сравнително нова за фирмата колежка. Тя се приближава до бюрото на една от постоянно пребиваващите тук колежки, оставя нещо и казва "Ето, заповядай, много ти благодаря!"

Тукашната колежка поглежда нещото на бюрото й (ние не можем да го видим поради твърде високата концентрация на монитори, талафони и какво ли не още), вдига много учуден поглед и казва "Ама чакай, какво правиш?! Това не струва двайсет стотинки!" Другата й се усмихва, отговаря "А, не, спокойно, много ти благодаря пак" и си излиза.

Всички сме обърнали поглед към бюрото на нашата си колежка, която става с много ошашавено изражение, взима нещото в ръце и започва да го разопакова, докато ни говори: "А сега де... Вчера наобяд минах през магазинчето и я видях да си купува сандвич... не й достигаха двайсет стотинки, бръкнах в портфейла и й ги дадох... а тя сега... добре де, не би ли й дал всеки двайсет стотинки, ако види, че има нужда?... а тя сега ми дава ТОВА!" - и ни показва голям шоколад Милка... :shock:

Та... някой да има нужда да му дам двайсет стотинки? :plez:
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Nov 21, 2007 1:38 pm

РестеКП за тая мома.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Nov 21, 2007 1:50 pm

Така са прави.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Nov 21, 2007 1:54 pm

Евала. :shock: Стахотно го е направила. :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Nov 21, 2007 1:58 pm

Другото също не е зле. Така наречената "обратна лихва", която открих в прогимназията, когато 20 стотинки още си бяха, ехе-е, 20 стотинки (кифла с айран, примерно).

Значи като трябва да ги върнеш, бъркаш в джеба и вадиш няколко по-дребни, които премерено възлизат на 10, 15, 17 стотинки. При което кредиторът все пак ги прибира, въртейки очи, и ти оставаш на 3ст. (18%) плюс. 8-) Куул.
Last edited by shayhiri on Wed Nov 21, 2007 2:01 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Nov 21, 2007 2:00 pm

shayhiri wrote:Другото също не е зле. Така наречената "обратна лихва", която открих в прогимназията, когато 20 стотинки още си бяха, ехе-е, 20 стотинки (кифла с айран, примерно).

Значи като трябва да ги върнеш, бъркаш в джоба и вадиш няколко по-дребни, които премерено възлизат на 10, 15, 17 стотинки. При което кредиторът все пак ги прибира, въртейки очи, и ти оставаш на 3ст. (15%) плюс. 8-) Куул.
Жалка история. :mrgreen:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Nov 21, 2007 2:02 pm

Важен е принципът. :neutral: Три стотиники - три стотинки (по тогавашния стандарт). Как, мислиш, се правят кинти?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Nov 21, 2007 2:06 pm

shayhiri wrote:Важен е принципът. :neutral: Три стотиники - три стотинки (по тогавашния стандарт). Как, мислиш, се правят кинти?
Трудно. :wink:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 21, 2007 3:07 pm

Ми човекът вероятно няма да иска да ти дава повече пари, плюс че няма да те уважава, понеже се циганиш за 3 стотинки, ако го направиш повече от венъж. Според мен вредите превишават ползите, да не говорим че е наистина е жалка история, ако е нарочно.

Роум, верно колежката ти е постъпило много мило.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 16 guests