Случи ми се нещо интересно...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Fri Aug 22, 2008 4:59 pm

tigermaster wrote:Баннаха ме от форума на цитаделата, след като попитах Спархоук защо мисли Тери Пратчет за злобар.
Ае тоз Спархоук е някаква митична личност. Непрекъснато чувам от разни хора за него. И всеки път той бива представян като пълен идиот, и всяка исторя засенчва предходната по абсурдност. :D

Или вие преувеличавате много или той е най-загубеното същество, влизало в интернет.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Aug 22, 2008 5:12 pm

Ми хората само споделят факти. Това какъв е си е въпрос на твое мнение. Лично аз съм виждала и по-лоши случаи, но те поне не са били админи на форуми.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 22, 2008 5:24 pm

dellusion wrote:
tigermaster wrote:Баннаха ме от форума на цитаделата, след като попитах Спархоук защо мисли Тери Пратчет за злобар.
Ае тоз Спархоук е някаква митична личност. Непрекъснато чувам от разни хора за него. И всеки път той бива представян като пълен идиот, и всяка исторя засенчва предходната по абсурдност. :D

Или вие преувеличавате много или той е най-загубеното същество, влизало в интернет.
не е толкова зле Спархоук колкото го изкарвате, за да банне трябва някой да му оплюе книгата, да се изкаже с пренебрежение за любимите му поредици или да го обиди самия него :)
И понеже посещавам тамошния сайт (главно за бъзик) видях какво става щом Спархоук го няма за 1 седмица- става това което може да се очаква от средна възраст на потребителите 13 години- тотален хаос, спам и флъд.
Иначе аз съм говорил с него лично и забелязах че тогава е разсъждава коренно различно от начина по който показва във форума.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Aug 22, 2008 5:53 pm

Познавам хора, които го знаят наживо и казват, че бил много готин тип. Явно човека е доста брутален по форумите обаче :wink:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Aug 22, 2008 6:03 pm

Nheela, аре без драми, забележката на Морви се отнасяше и до мен. Ние НАИСТИНА чатехме в тази тема. А тя е за друго. Така че и двамата сме виновни и заслужаваме критика, не е като да лобираме един за друг в екипа, още повече, че аз съм достатъчно голяма да се защитавам сама, ако ми се наложи, и околните са наясно с това.

Бтв, от километри се вижда, че се бъзикаш и аз го знам прекрасно. Отговорите ми бяха и те на шега МНОГО ЯСНО. Знаеш ли през кой център ми е точно кой непознат от форума с кого ме сравнява?

Айде мир и любов и нека минем по същество:
Случи ми се това, че за пореден път се убеждавам, че мъжете губят поне 100 IQ точки, когато им се наложи да се занимават с нещо, което е различно от кефчето им и цялата им съобразителност изчезва в небитието. Повече никога няма да оставя организацията по някакво пътуване в мъжки ръце. Никога.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Aug 22, 2008 6:13 pm

RRSunknown wrote: Иначе аз съм говорил с него лично и забелязах че тогава е разсъждава коренно различно от начина по който показва във форума.
Това е хубаво. А това, което написах, е факт.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Fri Aug 22, 2008 6:23 pm

Amelia wrote:Случи ми се това, че за пореден път се убеждавам, че мъжете губят поне 100 IQ точки, когато им се наложи да се занимават с нещо, което е различно от кефчето им и цялата им съобразителност изчезва в небитието. Повече никога няма да оставя организацията по някакво пътуване в мъжки ръце. Никога.
:shock: Не е ли обратното по-често?

Аз пък обожавам да пътувам и да изпипвам плана за конкретното пътуване до най-малкия детайл, за да съм сигурен, че е близо до оптималния. :)

П.П.: Сори, че пак "на въпреки", Хрис, не е нарочно. :wink:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 22, 2008 7:08 pm

tigermaster wrote:
RRSunknown wrote: Иначе аз съм говорил с него лично и забелязах че тогава е разсъждава коренно различно от начина по който показва във форума.
Това е хубаво. А това, което написах, е факт.
факт е - във форумите се изживява като завършен дебил :)

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Aug 25, 2008 10:01 am

Случи ми се чудотворно спасение от Тавана на банята! Който за безкрайна радост на щатният ми ангел-пазител, реши да "предупреди" преди да се строполи на главата ми - която подлежеше на сушене и ресане точно тогава. Благодарение на гореспоменатото предупреждение на тавана, имах време да остъпя 2 (две) крачки, до вратата на банята!! :shock: От където, имах прекрасната гледка на събирането на тавана с пода, на земата пред мен! :shock:

Мда, все още леко ми треперят ръцете, но съм екстра!!! :wink: И май трябва да си запиша датата 25 август за годишен курбан, понеже после вдигнах едно парче за спорта и са бая тежки, индивидуално!!! :wink: Лиа сега не смее да припари до банята, а и нейният кенеф е от по-остро пострадалите!! :lol:
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Mon Aug 25, 2008 10:15 am

Къде живееш? Някакво общежитие? :shock: Тва е страшно - да ти падне таван на главата :roll:
Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Aug 25, 2008 10:16 am

Байче, какви са тези страхотии бе?! :shock:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Aug 25, 2008 10:25 am

Ми нееее, не е общежитие Супер М! Става дума за жилището ми - апартамент под наем. :shock:
Знам, Марфе. Добре че не ти свари Офлювите все още тук!!! :lol: Уууфффффффф!! :< Хави сега точи зъби за администратора на сградата. Понеже щом дори той успя да се събуди, и то ужасен, значи голяма гирлотия се е вдигнала!! :lol:
Утре ще имам снимковия мат'риал, ако някой го интересува!!! :wink: :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 25, 2008 10:32 am

Баси майката тва там над легените на кучето ли частта :shock:
:ninja:

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Mon Aug 25, 2008 10:33 am

Качи снимките, защото се вдъхновявам и аз да пейст-на скоро от един покартителен подобен експириънс :)
Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Aug 25, 2008 10:41 am

Xellos wrote:Баси майката тва там над легените на кучето ли частта :shock:
Мда! Онуй с водата на Нур, легена на Лиа, мивката и душовата кабинка!! :wink: :lol: Ама, цялото не само част.

Супер М, ако утре имам време да кача някъде, че се връща шефката и ще има много докладвания, ще ... ! :mrgreen: Ако не, след няколко дни.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests