Гледано напоследък, Part IV

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Jul 09, 2008 12:54 pm

Хахаха, сложили са плакат от съвсем друг филм, идиоти :roll: Филмът от плаката съм го гледала, филмът от торента - не :)

Едит: абе не е поразително тъп, просто не е типичният американски филм и не върви по познатата схема.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Jul 09, 2008 1:49 pm

Muad_Dib wrote:Има някаква грешка, защото оригиналният The Pledge е от преди 3-4 години. И да поразително тъп е, въпреки Джак никълсън.
На мен ми хареса. Съвсем прилично филмче. И да плаката е сбъркан.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jul 09, 2008 2:40 pm

Батка, на теб всичко ти харесва. :roll:

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Wed Jul 09, 2008 6:13 pm

Ем, ще свалим и ще видим:)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 11, 2008 5:38 pm

Гледах Били Елиът, отдавна му се канех. Адски е странно да го кажа за житейска драма, но имаше много надъхващ край :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jul 11, 2008 10:14 pm

Абе, я дайте съвет к'во да гледаме с Хриси - Белият принц на Каспичан или Неуловима анорексия?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jul 11, 2008 10:32 pm

За бога, толкова долнопробен хумор, че ми се отщя да те посъветвам :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Jul 12, 2008 12:42 am

Пробвай да бъдеш по-малко скучен и безполезен. :roll:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jul 12, 2008 12:57 am

The last person who has the right to call me boring laughs at you :lol:

Иначе Каспиан никой тук не го е гледал до момента, а Уонтед е проверен боклук. Аз съм му писал 3.5 в ревюто.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jul 12, 2008 1:22 am

нищо общо с темата но кога ще пускате следващия брой ?
и по темата - аз съм поредния прецакал се с Wanted още повече че бях чел комикса и имах някакви очаквания. Ако питат мене и 3.5 му е много за претенциите които има.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Jul 12, 2008 2:58 am

AlDim wrote:Абе, я дайте съвет к'во да гледаме с Хриси - Белият принц на Каспичан или Неуловима анорексия?
Гледай Wanted ще те изкефи повече сигурно !
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20275
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jul 12, 2008 8:00 am

Спести си ги на кино :twisted:
:ninja:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Jul 13, 2008 3:19 pm

Гледайте всичко ОСВЕН Неуловим. :lol:
Е, може би без Сексът и градът, ама там вече питайте Йоан, Валери и Адриана. :mrgreen:

А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". :idea:
В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден.
Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но във версия с бойни изкуства.
Нещо като Убий Бил среща Кунг-Фу Панда като настроение. Дейвид Карадайн обучава Роб Шнайдър, който ще изкара години в затвора и иска да се пази от нежелани ласки. Доста готино се получава като резултат. :mrgreen: А съпругата на Шнайдър е доктор Камерън от "Д-р Хаус". :D
Last edited by passer-by on Sun Jul 13, 2008 6:57 pm, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Sun Jul 13, 2008 3:53 pm

Днес гледах Лабиринтът на фавна. Въпреки начеките на негативно очакване, които имах преди да започна филма, след първите 10мин всичко се бе разсеяло. Филмът е много добър и не трябваше да го отлагам толкова време...просто ефектите, сюжета и самото майсторство при заснемането....направо си ме изкефи!
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jul 14, 2008 12:29 am

Чакам обективното мнение на сем. АлДимови за Неуловимия, че аман от предразсъдъци. :)

Аз вкарах една серийка "гледани навремето, но по/забравени", за да се почувствам отново вкъщи след морските скиталства - и да се залъжа до утре, когато почва непрекъснатият едномесечен киномаратон 8-) :

Хълк - доста различен от новия и по-добър като цяло. Дори само кинематографията на Анг Лий е достатъчна. Да не говорим за човешката история, която, както помним, почти липсва в римейка. А си има и здраво екшън, и ефекти. Така че излиза, че провалът (относително) на Хълк филмите се дължи не на трактовката, а на изходния материал. Някои неща просто не минават пред мнозинството хора.

13-ият воин - нищо, с което да ме изненада, помнех го мотамо. Бива, но основната му сила е в концепцията. Оттам-нататък - нищо особено. А за какво са изхарчили $160 million!!! по цени от '98 понятие си нямам. Патфайндърът сега докара несравнимо по-скъпарска визия с десет пъти по-малък бюджет. (В хубави времена живеем. 8-) ) Заслужава си да е провал поради тва разхищение, но не и чак толкова огромен, какъвто беше.

Истински лъжи ('94) - в момента го зяпам и за щастие нищичко не помня, все едно гледам нов филм. :) При това е готин, един от малкото (ако изобщо има други) нефантастични екшъни на Арнолд, ставащи за гледане - шото е достатъчно интелигентен, за да се самопародира.

edit: Божке, тва е един от най-смешните филми, които съм гледал. :lol: Търкалям се от смях на целия подсюжет с изневярата. Мани екшъна с арабеските, заради който си свалих филма - комедията е невероятна! Призовавам всеки фен на Командо да гледа тоя, за да си даде сметка колко точно НИЩО общо нямат - и как се прави екшън-комедия/пародия и как не. :wink:
Last edited by shayhiri on Mon Jul 14, 2008 12:38 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest