Гледано напоследък, Part IV

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Nov 13, 2007 9:15 pm

18те HBO specials на George Carlin.

Нечовек. А и качеството е добро.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Tue Nov 13, 2007 10:33 pm

Сега Казабланка за поне 100-тен път - е, нема такъффф филм :mrgreen:

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Nov 13, 2007 10:55 pm

ifadriana wrote:Сега Казабланка за поне 100-тен път - е, нема такъффф филм :mrgreen:
You must remember this... :wink: :D
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Nov 14, 2007 12:27 pm

Най-сетне гледах Hairspray преди няколко дни :) Най-забавното е, че го гледах с малкия и на него много му хареса, даже го гледахме втори път :lol: Ама той е свикнал в неговите филми да се пее нонстоп (т.е всички филмчета на Дисни ;) ), та сигурно затова му хареса :lol:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Nov 16, 2007 8:51 pm

Изгледах Fido - супер приятна комедия с Кари-Ан-Мос с невероятен сетинг. Действието се развива някъде през 50-те години, когато извънземен вирус попада на земята и превръща всички мъртъвци в зомбита. Хората водят война с тях докато един учен не основава компанията Зомком, която измисля устройство наподобяващо метална яка и позволяващо да се контролират зомбитата. Последните започват да се използват като слуги, работници за по-непрестижните професии и тн. Просто абсурдноста на обстановката е невероятно кефеща -например децата ги обучават в училище как да стрелят по зомбита. Като жарн филма е нещо средно между комедия и драма. Най-накрая малко по различен поглед към зомбитата. :mrgreen:

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Nov 17, 2007 1:37 am

Изгледах стария филм за Пунишър от '89 и беше голяма боза!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 17, 2007 10:21 am

Lucky you - леко ме разочарова филмчето. Прекалено наблягаше на игрите на покер вместо на историята около нашия човек. Единствения плюс на филма е че ме накара да си потърся Маверик и да го изгледам пак. :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Nov 17, 2007 10:24 am

Мен единствено игрите на покер ме накефиха, а не сълзливата историйка баси.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 17, 2007 10:27 am

Ама самите игри бяха заснети не много добре според мен. В повечето време не се виждаха картите на играчите или в средата а само "покер Фейсовете им" даваха и нашия ги хранеше небрежно и печелеше накрая. :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Nov 17, 2007 12:56 pm

Хехе тамън си изгледах Маверик за n-ти път вчера и ще не ми е омръзнал. Ся си присърпвам бокссета на diehard-овете от замундата ма 30 гиги :shock:
:ninja:

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sat Nov 17, 2007 1:17 pm

Creepshow - collaboration между Стивън Кинг и Джорд Ромеро. Нещо като предчета на Грайндхауз и Син Сити, на места доста... болен :)
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Nov 17, 2007 1:33 pm

Говорили сте си за комарджийски филми, както забелязвам. Гледайте "God of Gamblers" тогава - вероятно ще ви хареса, но нищо не е сигурно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 17, 2007 2:23 pm

Resident Evil 1 - брутален. Баси как ме кефи франчайза. Отивам да си пусна и втория сега. :mrgreen:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 17, 2007 4:11 pm

Изгледах и втората част и съм във възторг. Не знам защо преди време не ми беше харесала. :shock: Определено е по-слаба от първата ама със съвсем малко. Замислям се даже да си купя ДВД-та оригинални (особено ако имат някой по-мазен реалииз в англииския амазон) :lol: Дано направят и четвърта част. :yo:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 17, 2007 4:13 pm

Валката зомбяса. :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests