The Series Topic, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 25, 2007 9:47 am

Не забравяй, че това не е филм, а сериал и де факто те са показали 6 дена от живота му дотук, което не е много.

А и плс седни и ги гледай, едва ли си изгледал повече от макс сезон така че те поздравявам с No Doubt - DON'T SPEAK! :D

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Oct 25, 2007 10:24 am

Абе към два и половина сезона съм изгледал и ме кефеше доста. Сега явно че на фона на шест сезона вече :shock: не е достатъчно. Въпроса ми беше дали вече образа, на един от най-коравите пичове на малкия екран, на който му се струпват ебаси и проблемите, не се изтърка вече за шест сезона. :lol:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Oct 25, 2007 4:09 pm

Gunslinger wrote:
BaYa wrote:Гледай, тогава. Гледай. Но за предпоследния 12 епизод си закрепи здарво ченето, че може да ти падне от изненада.
Мда мисля,че разбрах за какво говориш!Мен лично не ми падна ченето,защото знаех,че
Spoiler: show
Джак Харкнес е бисексуален,ама тва,че и другия е такъв си беше бахти шанса
Вкрайна сметка мнението ми за Torchwood си остава същото като преди!Просто не всички епизоди могат да ме държат 45-50 минути на едно място!
:rofl: :spite:
Аз пък не знаех за предпочитанията на капитан Харкнес. Явно ще трябва да погледна предишния сериал.

Някой да знае къде мога да намеря, препоръчанията от Рол, Батълстар Галактика. Става дума за филма от 2003. И така да мога да влезна в крак със сериала. Че не го намирам в никой торрент тук. Благодаря!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Thu Oct 25, 2007 4:09 pm

Някой да каже нещо повече за сериала по терминатор?Заслужава ли си

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Thu Oct 25, 2007 4:16 pm

Skywalker wrote:Някой да каже нещо повече за сериала по терминатор?Заслужава ли си
То има само пилотен епизод,който е PREAIR!Мен лично ми хареса,но ми се стори доста евтин и не мисля,че ще издържи много!Актьорите поне са свястни - Царицата от 300,лудата от Firefly и оня "гея" от Heroes!Ако не се лъжа Февруари месец ще го пускат по телевизията!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Oct 25, 2007 4:31 pm

BaYa wrote:Някой да знае къде мога да намеря, препоръчанията от Рол, Батълстар Галактика. Става дума за филма от 2003. И така да мога да влезна в крак със сериала. Че не го намирам в никой торрент тук. Благодаря!
Можеш да пробваш с това тук:

http://www.mininova.org/tor/529991

Този торент всъщност включва и трите сезона, но ако вече ги имаш, избери само мини сериите (така се води този филм), когато ти се отвори прозорчето в μTorrent.
This signature is not yet rated

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Oct 25, 2007 4:40 pm

Благодаря! Благодаря! Благодаря! :heart: Ще го пратя на Хави, а аз ще се поровя за субтитри. :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 25, 2007 6:17 pm

А трябва ли да гледам НЕЩО преди да започна мини сериите Батълстар Галактика? Трите нови сезона, които има по тракърите и прочие, за тях говоря?

Напредвам с втория сезон на Свръхестествено иначе. Много повече ми харесва от 1-вия сезон, просто е страшно интересно :) и ... в известен смисъл се ядосвам, че върви трети сезон и историята явно няма да свърши и за три сезона. Сигурно ще го влачат и 4-ти и 5-ти..., а ние зрителите ще си чакаме :(.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Oct 25, 2007 6:22 pm

Не, минисериите са най-първото, което трябва да се гледа, сериалът е след това, по сезони.
This is it. Ground zero.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 25, 2007 6:32 pm

Е сериалът, който всички знаем, не е ли именно мини-сериите? Съвсем се обърках. Аз имам три сезона, наречени Батълстар Галактика и са нови, в смисъл от 2000 година + някъде, не знам коя точно.

Та кво трябва да си сваля да гледам преди въпросния 'сериал'/'мини серии'?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Thu Oct 25, 2007 6:42 pm

Почвам да гледам от днеска сериала Мъртвата зона,че имам да наваксвам три сезона и четох,че шести сезон бил сезоно,който "променил всичко" и реших да видя за кво аджиба става въпрос!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Oct 25, 2007 7:42 pm

:idea:
Ленче, така както ми го обясни Рол - първо трябва да гледаш минисерия която е във формат на тричасов филм (някъде), със същото име и от 2003. И после започваш чисто сериалчето!! :mrgreen:

Ма й ще се наложи да довърша и аз първия сезон от Supernatural, че сега съвсем ме заинтригува ти!! :wink:

А Мъртвата Зона, го гледах на времето. Но не знам дали бих издържала 6 сезона, та да стигна до интересното. Т.е., Gunslinger, не се притеснявай да споделяш. Поне с мен, де. :D
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Oct 25, 2007 7:52 pm

Бе аз мое и да съм идиот (и твърде често го доказвам ;)), но според мен човек все по някое време, а най-добре първо, трябва да гледа оригиналния филм от 1978-ма :) И, да, отсега си знам, че новият няма почти нищо общо, че е направен по-добре, че какво ли не и що ли не, ама... като сте се захванали с тая вселена, хванете я отначало поне :)

Добавено: мдам, идиот съм, бях дал връзка към нещо, което изобщо не е това, което е, и хич не знам и какво би трябвало да бъде... Моля, игнорирайте това ми писанийце до момента, в който не разбера какво точно съм имал предвид - предполагам, че този момент незнайно как ще съвпадне с момента, в който се прибера вкъщи и видя как точно се казва филмът на DVD-то ми!
Last edited by Roamer on Thu Oct 25, 2007 7:56 pm, edited 1 time in total.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Oct 25, 2007 7:56 pm

@Roamer, аз съм го гледала, но взех да си припомням неща чак след 3-я епизод на сегашната серия. И все пак ще трябва да гледам минисерията от 2003.
Филмът не беше никак зле, само дето прическите и позите са от края на 70-те. И всичките изглеждат така геееееей!! :rofl: :ninja:
Оххххххх, погледни само снимката на Ричар Хеч и Джейн Сеймур!!! :rofl: :rofl: :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 25, 2007 8:44 pm

Добре, за да сме наясно:

Батълстар Галактика от 78-ма НЕ ИГРАЕ. Той е краполак и няма нищо общо с нищо в новия.

Сегашният Батълстар Галактика се гледа по следния начин:

1. Минисериите от 2003 с име, изненадващо, "Battlestar Galactica"
2. Сезоните, започващи от 2004 по ред :)
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 60 guests