The Series Topic, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Nov 10, 2007 9:21 am

Тъй си е, старите скрити силони!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Nov 10, 2007 9:25 am

Е то на Никола винаги му е скучнто, когато мине повечко време без да се стрелят и да си говорят фатално :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
beliefcontrol
Paragon
Posts: 532
Joined: Sat Jan 20, 2007 2:53 pm

Post by beliefcontrol » Sat Nov 10, 2007 12:19 pm

Абе аз вече веднъж пробвах в предишната тема да подлъжа някой за "Spaced", ама като гледам май никой не иска. :evil: Понеже новните са, че ще се прави американска версия (която няма начин да е дори близо до оригиналността на английската), реших пак го гледам в момента - и пак нямам думи, нещо невероятно е. Даже бих казал, че оценката 9.6 в imdb е малко. :mrgreen: Оставам с впечатлението, че гледате наред всякакви сериали - ако някой се престраши с поне епизодче-две от Spaced, да вземем да го обсъдим?
В български тракери съм го виждал само в AvatarBg.info, по чуждите го има на много места. Субтитри май са преведни за първите 3 епизода, ако някой има проблем с намирането на английски такива, да казва.
Disillusion is common place.
Confusion, our fatal flaw.
Retribution, our sacred god.
Conclusion: There is no law.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Nov 10, 2007 7:52 pm

Аз догледах Star Trek: TNG, много ще ми липсва, да не кажа, че вече ми липсва. Да изгледаш 7 сезона с едни и същи герои си е яко привързване към тях. Не беше кооой знае какво финала, но по сантиментален начин :) един хубав завършек.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Nov 10, 2007 10:24 pm

Наваксах си епизодите на Flash Gordon и като гледам в сериала няма никакво подобрение,ама въобще и като знам Sci Fi Chanel как лесно дърпат шалтера май няма да го бъде!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Nov 11, 2007 3:28 am

Roland wrote:Е то на Никола винаги му е скучнто, когато мине повечко време без да се стрелят и да си говорят фатално :mrgreen:
Напомни да ти купя ЧОРАПИ за следващия рожден ден, дюд.

И не, лично на мен екшънът в Галактика поне ми е доволно скучен с малки изключения на космическите битки, та дано го скипват.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 11, 2007 9:19 am

Е то почти няма друг, освен космическите битки :)

Иначе искам на зелени и черни райета пликс :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 11, 2007 12:32 pm

Изгледах Battlestar Galactica: Razor. Много качествен епизод, доразвива в неква степен Кейн, но е през перспективата на крайно досаден и дразнещ герой, за който не ни пука особено, понеже знаем, че по един или друг начин няма да доживее до края на филма. Иначе има мазен хинт за четвърти сезон, но ще видим как ще го развият :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Nov 11, 2007 5:13 pm

Изгледах втория сезон на IT crowd и не ми беше толкова смешен колкото първия...
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Nov 11, 2007 11:09 pm

Довърших Dead like me, с което запълвах дупката, когато Хаус го няма. Ами сега? :hmpf:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 11, 2007 11:39 pm

Battlestar Galactica. Skins.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Nov 12, 2007 11:30 pm

:) Аз съм много доволна от новия епизод на Декстър, беше супер :) - яки еротик сцени с готината нова мацка, развитие по конфликта между полицая и Декстър (става все по-напечено). Много хубав епизод.

Утре чакам с нетърпение Хироус :).

Edit: Heroes се оказва :) все така добро. Току що изгледах епизода. Започват да нареждат пъзела сценаристите и поне на мен дотук ми е любимо заедно с Хаус и Декстър от онгойнг сериалите.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Nov 13, 2007 3:52 pm

Вече стандартния епизод на Heroes "Знам какво направи миналото лято" беше добре,ама очаквах и Паркман да се появи.Ама
Spoiler: show
на Нейтън жена му кога пак проходи? и ми ДЛ го убиха много ламерската!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Nov 13, 2007 3:58 pm

За сметка на супер добрия ретроспективен епизод на Хироус, който попълни не една и две празнини в историята дотук (а пък и радва окото с доста от фамозната Кристен Бел), Призън Брейк влезе в двумесечна(!!!) пауза с един изключително колеблив епизод с безмислен екшън и изнасилен клифхенгър накрая....Въобще това със сигурност не е сериалът, който ме караше да ставам в 7 сутринта за да му дебна епизодите, не знам какво се е случило, но въобще не ме грабна както преди в изминалата вече една трета от трети сезон.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Nov 13, 2007 4:08 pm

И аз изгледах на закуска епизода на Heroes - определено с доста добре изграден сюжет, ретроспективният епизод много добре запълни доста въпроси, и подготви развитието на историята по-нататък. Определено се вижда, че всички герои много внимателно са подбрани според участието им в общата история, и няма разни недомислици с включването на странични персонажи, които да утрепеш няколко епизода по-късно.

Gunslinger, колкото до жената на Нейтън
Spoiler: show
героят на Малкъм Макдауъл (май се казваше Линдеман) я излекува в първия сезон, някъде към края беше, доколкото си спомням.
Изобщо всичко е много добре изпипано, смея да кажа че за момента най-много ме кефи Адам Монроу, както и намеците, че не е ясно дали всъщност той е лошият или не.
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 78 guests