Upcoming Movies, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 30, 2008 5:16 pm

Пак е бесно :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Fri Aug 01, 2008 4:50 pm

http://www.wildaboutmovies.com/movies/T ... nMovie.php

Надявам се, никой не е писал предитова, а ако е - извинявам се за повторението:) Просто от това, което четох по различните сайотове из нет-а - новия Терминатор се очертава да е страшен филм. Само малко Бейл ще ми се поитърка така, ама...:) Някой да е чувал нещо повече?

P.S: гледайте в нет-а артовете...кефят:)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Aug 07, 2008 4:02 pm

Morrowind wrote:http://www.wildaboutmovies.com/movies/T ... nMovie.php

Надявам се, никой не е писал предитова, а ако е - извинявам се за повторението:) Просто от това, което четох по различните сайотове из нет-а - новия Терминатор се очертава да е страшен филм. Само малко Бейл ще ми се поитърка така, ама...:) Някой да е чувал нещо повече?

P.S: гледайте в нет-а артовете...кефят:)
Всъщност знае се, че братът на Christopher Nolan, Jonathan, е пренаписал първоначалния сценарий и shooting версията е всъщност негова, което комбинирано с участието на Bale е обещаващо.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Aug 07, 2008 4:07 pm

Дааам, обещаващо е определено :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Sat Aug 09, 2008 3:26 pm

Хмм в ИМДБ нищо не пише за Нолан + Терминатор. Иначе дано да е вярно. Аз съм голям фен на терминаторите и ще се радвам от салвейшън да излезе нещо като тъмния рицар :).
Look at the darkness...
...around me.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Aug 09, 2008 3:33 pm

McG го е казал на ComiCon.

Мен по ме интересува Ноланд Мл. да довърши Interstellar на Спилбърг.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sun Aug 10, 2008 10:29 pm

Silver wrote:
Мен по ме интересува Ноланд Мл. да довърши Interstellar на Спилбърг.
О да! :yay: Аз се чувствам по идентичен начин (добре че Спилбърг реши да избута Lincoln за по-догодина). Сега само остава да attach-нат и Bale към прокета и всичко ще е перфектно. :mrgreen:
Иначе дано да е вярно.
Определено е вярно. В IMDB почти никога не упоменават сценаристите, които преработват вече готовите сценарии. Понякога ако сценарият е пуснат online, обаче, си има вписано от до за всяка една поправка кой я е правил и кога.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Aug 10, 2008 11:09 pm

О, не, плс, без Бейл, ако може. Писна ми да ми изскача от всеки втори филм. Той вече направи ролята на живота си два пъти (в Империя на Слънцето и Американски Психар) - всичко останало беше излишно.

Това, което ме грее основно е, че има ненулева вероятност Спилбърг най-сетне да заснеме сценарий, който му подхожда на режисьорските умения, защото неговото е най-голямото прахосничество на талант в кино-историята.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Aug 11, 2008 7:17 am

Silver wrote:О, не, плс, без Бейл, ако може. Писна ми да ми изскача от всеки втори филм. Той вече направи ролята на живота си два пъти (в Империя на Слънцето и Американски Психар) - всичко останало беше излишно.

Това, което ме грее основно е, че има ненулева вероятност Спилбърг най-сетне да заснеме сценарий, който му подхожда на режисьорските умения, защото неговото е най-голямото прахосничество на талант в кино-историята.
Off topic, но не ти ли харесва поне A.I. или Minority Report?
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon Aug 11, 2008 12:08 pm

О, не ме разбирай погрешно, Спилбърг е най-добрият режисьор евър по всички чисто обективни критерии и много от филмите му биха били по разни топове, ако имах глупостта да си съставям такива. :) A.I. и M.R. са му наистина сред най-добрите сюжетно, но и двата си имат пропуските. Просто искам поне веднъж да не е очевиден и да остави нещо за главите на зрителите. Но в интерес на истината, не мисля, че ще му се удаде, дори с Нолан.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Aug 11, 2008 12:46 pm

Мисля, че не съм единственият в този форум, който е бил тотално отвратен от "Изкуствен интелект". Хубаво сниман, да, добре изигран, да, обаче... Де да знам, всъщност. Робот да постави в опасност живота на истинското ти дете и вместо да го разчастиш, ти тръгваш да го спасяваш... Поне това ми е останало в главата. Отделно, че намирам за напълно безсмислена идеята да се влюбиш в машина до толкова, особено пък когато става дума за дете-робот. Мечтата на нормалния родител е да види детето си пораснало и постигнало нещо в живота, не детето да си остане дете за вечни времена.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Aug 11, 2008 12:52 pm

Silver wrote:О, не ме разбирай погрешно, Спилбърг е най-добрият режисьор евър по всички чисто обективни критерии и много от филмите му биха били по разни топове, ако имах глупостта да си съставям такива.
Айде да не се изхвърляме. Разбирам, че това си е твое мнение и имаш право на него, обаче все пак ми е доста трудно да го подмина без едно "не съм съгласен". Ама толкова не съм съгласен, че няма накъде.

Само исках да знаете.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Aug 11, 2008 8:03 pm

Silver wrote:О, не ме разбирай погрешно, Спилбърг е най-добрият режисьор евър по всички чисто обективни критерии и много от филмите му биха били по разни топове, ако имах глупостта да си съставям такива. :) A.I. и M.R. са му наистина сред най-добрите сюжетно, но и двата си имат пропуските. Просто искам поне веднъж да не е очевиден и да остави нещо за главите на зрителите. Но в интерес на истината, не мисля, че ще му се удаде, дори с Нолан.
О и аз съм сигурна, че той на стила си не би могъл да измени. Не си правя илюзии. При него понякога има зачатъци на subtlety, но така и не му отпуска края както трябва. Всъщност не мисля, че който и да е режисьор може да бъде кой знае какъв хамелеон. Все едно да поискаш от David Lynch да ти направи високобюджетен екшън стил Michael Bay. :lol:

Предполагам, че от комбинирането му с Нолан ще излезе нещо подобно на Minority Report. Дано не вземе Shia LaBeouf. :shock:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Aug 11, 2008 9:23 pm

Хмм, за западни режисьори-хамелеони не бих казал, че се сещам, но всеки, който гледа четирите филма на Лукас Мудисон (или бяха пет?), ще се шашне колко малко общо имат един с друг :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Aug 11, 2008 10:06 pm

Roland wrote:Хмм, за западни режисьори-хамелеони не бих казал, че се сещам, но всеки, който гледа четирите филма на Лукас Мудисон (или бяха пет?), ще се шашне колко малко общо имат един с друг :)
Дааа, имаш право. Пък и като се замислих, между някои от филмите на Кубрик също трудно се откриват общи знаменатели (като изключим някои от решенията му свързани със стила и маниера му на снимане). :oops:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests