Upcoming Movies, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 18, 2007 1:21 am

Обикновен гилти плежър. Неслучайно деля филмите които гледам на зрелищни и добри.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 18, 2007 1:25 am

Къде между зрелищни и добри се вмества "подбирам" не ми е ясно, в тая категория с малко адвокатски уговорки мисля, че мога да вкарам и Безсъници в Сиатъл;).

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 18, 2007 1:40 am

Не съм го гледал - и вероятно с право.

А ако вземем предвид, че не повече от 2-5% от филмите са "добри" и максимум 10-15% "зрелищни", думата подбирам очевидно си е съвсем на място. Или?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Oct 18, 2007 9:18 am

Muad_Dib wrote:Гледах трейлъра на Елизабет: Златната Епоха преди "Другата в мен" и съм нечовешки впечатлен, само дето забравих да пиша. Този трейлър е сигурно един от трите случая, когато жена по някакъв начин ме е карала да притръпвам без да е свързано косвено или пряко с половия ми орган. Беше просто безумно.

Лек цитат от имдб:
His(на режисьора) words say it best. He says the first film was about POWER. This film is about DIVINITY.

I will see it again and will own it when it comes out on DVD.

This film covers the sinking of the Spanish Armada. Shivers went up my spine.
30ти Ноември според имдб у милата родина.
Пръвия филм ми хареса много. Ако са успели да повторят рецептата ще е супер. :wink:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Oct 18, 2007 4:26 pm

shayhiri wrote:А ако вземем предвид, че не повече от 2-5% от филмите са "добри" и максимум 10-15% "зрелищни", думата подбирам очевидно си е съвсем на място. Или?
Идея си нямаш ти какво значи да подбираш!! И не забравяй да кажеш че тези проценти които даваш, са на базата на чужди менения! И че ти имаш много теория, но никаква идея от кино. Понеже, Шайхири, няма кино-критик който да не познава и със затворени очи филмите до 1970/80. Същите филми които ти съвсем скоро откри че съществуват.
Та моля ти се спести си предупрежденията и ни остави да си гледаме кино на спокойствие. И да си роптаем, ако не ние е харесал филма, на кеф. Защото омръзва, оттегчава и озлобява, да ти четем непрекъснато дървените философствания. :evil:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Fri Oct 19, 2007 2:48 pm

Навих се утре да ходя на The Seeker:The Dark Is Rising, обаче реших да хвърля 1 око на imdb да видя на какъв филм все пак съм се съгласила да отида. И се уплаших от оценката и още повече от 1 от коментарите там. Ама този филм, казват, бил много зле. :o Някой от вас жертвал ли се е вече да го гледа, че да сподели впечатления от 1-ва ръка. Щото е 12лв все пак, а и късно вечерта. Та ако не си струва, хич и да не си правя труда.
pulled out

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 19, 2007 3:05 pm

Аз по-скоро не бих, може би, не изглежда твърде добре.*
*Горното е мнението на някой админ, написано на мястото на моето. Нищо против по принцип, често се случва, но ако Моргана все пак отиде на филма, вие ли ще й върнете двайсетарката? :roll:

Ако толкоз ти се ходи на кино утре, върви на "Стреляй смело", премиерен - или на Звезден прах или Рататуи, ако случайно си ги пропуснала.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Oct 19, 2007 3:15 pm

*Горното е мнението на някой админ, написано на мястото на моето. Нищо против по принцип, често се случва, но ако Моргана все пак отиде на филма, вие ли ще й върнете двайсетарката?
А що някой трябва да връща двайсетарка на Моргана?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 19, 2007 3:18 pm

Щото това е форум за взаимопомощ, освен всичките флеймове, и ако момичето пита, човек е длъжен да каже каквото знае, за да й спести прецакването.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Oct 19, 2007 3:26 pm

Аз пък мислех, че е форум за обмяна на мнения. И никой не е финансово отговорен за неговото. Като се окаже, че мненията ви често не съвпадат, просто не ги взимаш предвид. Ако напротив, често мислите еднакво - чудесно. Но, пари да разменяме, то ако ставаше така... :lol:

Иначе кината малко ще почакат, докато билетът стане двайсетачка...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 19, 2007 3:27 pm

shayhiri wrote:Щото това е форум за взаимопомощ, освен всичките флеймове, и ако момичето пита, човек е длъжен да каже каквото знае, за да й спести прецакването.
Именно. И понеже ти НЕ знаеш, не взаимопомагай, сякаш знаеш. Капиш?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 19, 2007 3:30 pm

Мнението ми подчертаваше факта, че не съм и едва ли изобщо ще гледам филма. То няма и как на тоя етап. :roll:

А относно това дали знам или не - някой ще хване ли бас с мен, че филмът е пълен боклук, на колкото пари иска?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 19, 2007 3:34 pm

Аre you mental? Филмът НЕ МОЖЕ да бъде нещо различно от тотален крап. Но ти няма да постваш мнения на очевидец, като не си видял убийството, и това е. Мислех, че сме се изяснили по тоя въпрос. Колкото до кво е било ясно от поста ти - аз едитнах само частта със свидетелското показание.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Oct 19, 2007 3:34 pm

Не говорим за филма, а за начина по който препоръчваш или отричаш неща, които всъщност не си гледал, като последна инстанция по въпроси на живот и смърт. :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 19, 2007 3:41 pm

Да бе, Рол, написах си, че няма никъв проблем с едитването. Но исках съвестта ми да е чиста и Моргана да не се прецака грозно, Морви.

Освен това се бяхме разбрали да не говоря дефинитивно за филми, без да подчертавам, че не съм ги гледал - спазих го.

Освен това сега ти обобщаваш зверски - откъде знаеш, че "филмът НЕ МОЖЕ да бъде нещо различно от тотален крап"? Много хора не виждат разлика (на тоя етап) м/у него и Потър, а Потър все пак не беше пълен боклук - с изключение на първите два и донякъде четворката. Така че тия хора могат спокойно да отидат на Мрака, очаквайки нещо като последния Потър - и да се нахендрят нечовешки.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests