Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 26, 2007 1:19 am

shayhiri wrote:(Sci-fi/creature) survival.
Този "жанр" го има още от зората на киното. :lol: А re-acquainted не се превежда точно като поставил началото. :D

А пък аз току-що гледах 300. Вчера дойдоха дисковете и реших все пак да му хвърля едно око. Беше ми доста по-интересен, отколкото очаквах. Елементарен, но много впечатляващ. Хареса ми Джерард Бътлър в ролята на Леонидас - доста повече му отиваше, отколкото тази на Фантома на операта.
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 1:21 am

Roland wrote:Стига дуднал, ами изгледай още някой филм, за да използваш темата по предназначение.
Веднага! :mrgreen: Тъкмо подкарах Начо Либре (който му се бях наточил на кино, но не би) и дори само първите 10 мин. са ми достатъчни да го препоръчам с чисто сърце на десетките верни почитатели на Джак Блек на този форум, които по някакви неведоми причини още не са гледали тази прекрасна екзотична слепстик екшън-комедия. 8-) Сериозно, Блек е роден за този филм. :lol:

Амос, значи ти все пак пропусна 300 на кино? :shock: :o :neutral:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 26, 2007 1:28 am

Мда, на Начо отдавна му се точа. :mrgreen: Джак Блек ме кефи (само в Кинг Конг ме издразни яко, ама не толкова, колкото самия филм). С Джей Би чакам на DVD през октомври Tenacious D: Перото на съдбата. Ето това ще е мания. :metal:

И да, все пак пропуснах 300 на кино. Обичам да съм неконвенционален понякога. :mrgreen:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 1:33 am

Не че нещо, ма бренд мениджърът на WB има ли право на такава неконвенционалност? :idea: Всъщност със задна дата предполагам, че може. :lol:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 26, 2007 1:41 am

В какъв смисъл има ли право? This is not a question of right...Image

:D
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Sun Aug 26, 2007 1:42 am

Току що приключих с "Crank" - само една дума "размазващ". Изпитах същото сладко чувство, което ме облада след "Hot Fuzz".
Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 5:48 pm

Amos Trask wrote:В какъв смисъл има ли право? This is not a question of right...Image
С такъв емотиконь кво може ти каже човек? :lol:

Начо се оказа доста глупав, но тъй като подходих правилно, успях да се накефя на абсурдния "хумор". Все пак ми е любима тема (кеча), Блек маже, а и на компа кво толкоз. Има и нелоши екшън хватки.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 26, 2007 7:07 pm

Amos Trask wrote: С Джей Би чакам на DVD през октомври Tenacious D: Перото на съдбата. Ето това ще е мания. :metal:

И да, все пак пропуснах 300 на кино. Обичам да съм неконвенционален понякога. :mrgreen:
E тва вече е изродщина PoD да се изкара на двд :)
:ninja:

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 26, 2007 10:08 pm

Indeed. :twisted:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 10:32 pm

ДВД? :roll: Големият кяр.

Да го бяхте пуснали по кината. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 26, 2007 10:38 pm

Не е наш за кино, само за видео. :D
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 10:42 pm

Той и без това не е за голям екран. Пробвам те само. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 27, 2007 12:07 am

Да бе тая простотия на кино нема да мине лесно :) :mrgreen:
:ninja:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Aug 27, 2007 12:17 pm

Вчера изгледах Fracture и Vacancy. Накратко харесаха ми и двата. Само дето Свободни стаи беше малко кратичък и лошите не бяха достатъчно скери.
А на Хопкинс как му отива да играе рандъм зъл герой не е истина просто. :mrgreen:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Aug 27, 2007 12:25 pm

На компа, нали? Щото и двата отскоро са премиерни?

Аз таман почвам Командо (не съм го гледал навремето) - и се търкалям от смях. Това търсен ефект на филма ли е? :?

едит: на 20-тата минута вече съм окончателно убеден, че това е пародия. :mrgreen:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests