Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 2:26 pm

Радвам се, че ви кефи, макар причините за това леко да ме притесняват. :) Проблемът ми беше точно в категоризацията на филма. След като се съгласихте, че е едно от следните:

а) пародия
б) Б филм (в смисъл direct to video шит),

проблемът ми е никакъв. 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Aug 28, 2007 2:27 pm

Demandred wrote:То и Шайхири сам признава, че го кефел, обаче, видите ли, обективно бил тъп. Ами тъп е, обаче целта му е да кефи, справя се с това, значи заслужава добра оценка. Сериозни анализи се правят на сериозни филми, а не Командо и тем подобни.
Именно :D

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 2:31 pm

Delegat wrote:
Demandred wrote:То и Шайхири сам признава, че го кефел, обаче, видите ли, обективно бил тъп. Ами тъп е, обаче целта му е да кефи, справя се с това, значи заслужава добра оценка. Сериозни анализи се правят на сериозни филми, а не Командо и тем подобни.
Именно :D
Всъщност, Дем, се кефех точно на това колко невъобразимо и нагло тъп е. Десетина пъти го спирах, щото ми се драйфаше, а останалото време се търкалях от смях, както и ти. :) Това ли му била целта?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Aug 28, 2007 2:39 pm

Откъде да знам каква му е била целта, не съм му бил продуцент или сценарист. 8-) Но най-вероятно точно такава е била, дори и според беглите ми спомени има толкова нелепи смешни моменти, които не може да не са нарочни.
Какво значение има това за твоята оценка anyway, нали си се забавлявал предостатъчно?
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Aug 28, 2007 2:39 pm

shayhiri wrote:
Delegat wrote:
Demandred wrote:То и Шайхири сам признава, че го кефел, обаче, видите ли, обективно бил тъп. Ами тъп е, обаче целта му е да кефи, справя се с това, значи заслужава добра оценка. Сериозни анализи се правят на сериозни филми, а не Командо и тем подобни.
Именно :D
Всъщност, Дем, се кефех точно на това колко невъобразимо и нагло тъп е. Десетина пъти го спирах, щото ми се драйфаше, а останалото време се търкалях от смях, както и ти. :) Това ли му била целта?
Ма не, ти наистина не си добре :roll:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Aug 28, 2007 2:44 pm

shayhiri wrote:Радвам се, че ви кефи, макар причините за това леко да ме притесняват. :)
Ми недей се притеснява! :ninja: Отпусни се и асимилирай че си единственият адекватен умник, сред нетравматизирани откачалки! :rofl:

И стига оспамване на темата, че ми се клюкарства кой какво е гледал! :spank:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Aug 28, 2007 2:46 pm

Ето едно култово ревю на Commando специално за Шайхири:
http://ruthlessreviews.com/reviews.cfm/ ... mando.html
Last edited by Demandred on Tue Aug 28, 2007 2:56 pm, edited 1 time in total.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Aug 28, 2007 2:49 pm

Offtopic:
Dem, за ревюто на Lieberman ли става въпрос?!?! :hihi:
:rofl: :devil:

ПП: А и как можахте нищичко да не кажете за Алиса Милано - малка и сладка в Командо?!?! :spite:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 2:57 pm

Demandred wrote:Ето едно култово ревю на Commando специално за Шайхири:
http://ruthlessreviews.com/reviews.cfm/ ... mando.html
Чел съм го, по някаква случайност. :) Ключова дума: "unintentional comedy". :arrow: Аз кво разправям досега?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Aug 28, 2007 3:02 pm

shayhiri wrote:
Demandred wrote:Ето едно култово ревю на Commando специално за Шайхири:
http://ruthlessreviews.com/reviews.cfm/ ... mando.html
Чел съм го, по някаква случайност. :) Ключова дума: "unintentional comedy". :arrow: Аз кво разправям досега?
Глупости предимно :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 3:08 pm

Съжалявам, че ограбих детството ти. :shock:

П.П.: Явно и тогава съм имал добър вкус, защото си падах по Конан, да речем, вместо по рендъм видео шитове.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Aug 28, 2007 3:16 pm

То понеже има невероятна разлика между Конан и Командо :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 3:18 pm

I rest my case. 8-) (Смешникът Де Суза може само да ближе подметките на Джон Милиъс и Оливър Стоун, за жалкото Би муви режисьорче пък да не говорим.)

То и му е време, де, освен ако няма да сплитваме в отделна тема.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Aug 28, 2007 3:22 pm

shayhiri wrote:Съжалявам, че ограбих детството ти. :shock:

П.П.: Явно и тогава съм имал добър вкус, защото си падах по Конан, да речем, вместо по рендъм видео шитове.
Мда. И прекалено самочувствие! (Понеже за вкуса, не си личи и сега!)
Шайхири, аре стига вече, и излишен спам, и глупости. Вкусът ти са само претенции, но всеки си има право и на тях. А твойто, освен че е само биене в гърдите, си е направо държание на глух - само си навиваш твоето на пръста и ругаеш хорат индиректно.
Та хайде моля ви всички да се върнем към темата! И който иска, да се хлеби с Шайха на лични.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 3:45 pm

Спам (в чист вид) има само в твоя последен пост - особено след предишния мой - както и (as usual) флейм и желание "да се хлебиш с мен".

Щом определението ти за добър вкус е в пропорционална зависимост от одобрението на Командо, така или иначе няма кво повече да си кажа с теб, особено в тази тема.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 67 guests