Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Oct 28, 2007 10:37 am

shayhiri wrote:
tigermaster wrote:"3:10 to Yuma". На кино още го няма, пък в арената го има с перфектно качество и тъй като не съм гледал качествен уестърн от векове, трябваше да го видя.

Дотук с хубавото, сега лошо - филмът е твърде сериозен. Не че е голям проблем, де, обаче можеше да е малко по-весел. А и краят, макар и достатъчно логичен, не е много приятен. Но пък гледайте го, вероятно ще ви хареса.
Айде-айде. :) Ти гледаш на кино само в краен случай.

Аз ще го чакам до последно, макар че Адриана каза, че няма кой да го внесе. И със сигурност ще ми хареса - минусите, които изтъкваш, просто не са минуси. :)
Е, то между лекции и тренировки много време за кино не остава. Но този ще е добре да се види на голям екран, тъй като е доволно зрелищен, а и си е добър филм като цяло. Колкото до края... Гледай и ще разбереш.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Oct 28, 2007 6:18 pm

Serenity. Страхотен завършек на един невероятен сериал. Голяма част от нещата останали неизяснени в сериала бяха обяснени в филма. Според мен един прекрасен начин да завършат прекъснат сериал. За жалост това е по-скоро изключение. :cry:

ПС Ривър просто ги размаза от бой. Ебаси якото беше. :mrgreen:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sun Oct 28, 2007 8:57 pm

Да, но
Spoiler: show
защо трябваше да убиват Уош??? От всички възможни, защо точно него? Баси, че това си беше героят с едни от най-забавните реплики изобщо ... Ама явно Джос Уедън е бил доста скептичен, че някога ще може да продължи да равива историята, уви
This signature is not yet rated

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Oct 28, 2007 9:08 pm

Spoiler: show
И на мен Уош ми беше един от любимите заедно с Джейн. :cry:
По принцип целия екипаж без проповедника ме кефеха на макс. Може би защото за неговата история въобще не остана време да се развие (беше загатнато на няколко пъти че има тъмно минало).
Четох на IMDB че имало някакви слухове за следващ пълнометражен филм. Дано да са верни. :yay:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Oct 28, 2007 9:14 pm

Бе ти по-скоро се надявай някой да купи сериала от Фокс и да го продължи. Шанс има, това е най-култовият Sci-Fi сериал след Battlestar Galactica, баси!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Oct 28, 2007 9:22 pm

Roland wrote:Бе ти по-скоро се надявай някой да купи сериала от Фокс и да го продължи. Шанс има, това е най-култовият Sci-Fi сериал след Battlestar Galactica, баси!
Абе засега са ми на едно ниво. Може би като ми попремине малко тръпката от Firefly пак Battlestar-а ще ми е най-любимия сай-фай. А от Фокс са ебаси тъпаците да не продължът толкова як франчайз. :evil:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Oct 28, 2007 9:47 pm

Come on, Battlestar само заради Старбък ще е по-як, понякога имам чувството че бих дал мило и драго за една нощ с кака Кейти!

User avatar
grellian
E'lir
Posts: 194
Joined: Fri May 25, 2007 7:48 pm

Post by grellian » Sun Oct 28, 2007 11:17 pm

Последният филм, който гледах, беше "Приказка без край" :D

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon Oct 29, 2007 3:58 am

Тая вечер пак гледах 28 седмици по-късно и пак се изкефих като кофеиново зомби американка със снайпер!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Oct 29, 2007 9:39 am

Gunslinger wrote:Тая вечер пак гледах 28 седмици по-късно и пак се изкефих като кофеиново зомби американка със снайпер!
На мен не ми хареса особено, някак си беше твърде самоцелен в това да покаже най-много кървища на квадратен метър. В смисъл аз обожавам зомби филми, но този не ми понесе. Дори Land of the Dead, който се явява най слабия филм на Ромеро от сагата му за живите мъртви е в пъти по-добър от този.
Иначе снощи изгледах Bury my heart at Wounded Knee. Жесток актьорски филм, описващ в общи линии съпротивата на индианците срещу намеренията на белите да им отнемат изконните им свещени земи и да ги натикат в резервати, както и съдбата на последния велик индиански вожд - Sitting Bull. Силно препоръчвам.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Oct 29, 2007 9:45 am

Muad_Dib wrote:Come on, Battlestar само заради Старбък ще е по-як, понякога имам чувството че бих дал мило и драго за една нощ с кака Кейти!
Предпочитам №6 или Бумер. По-секси са от Старбък (прекалено е мускулеста :bigtongue: ).

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 29, 2007 10:03 am

Стига, моля те. Бумър има физиономия на умствено изостанала и е най-бездарната актриса в сериала :) А Старбък има attitude.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Oct 29, 2007 10:25 am

Roland wrote:Стига, моля те. Бумър има физиономия на умствено изостанала и е най-бездарната актриса в сериала :) А Старбък има attitude.
http://imdb.com/gallery/ss/0407362/BSG0 ... race&seq=7

Виж Старбък какви рамене е направила само. Изглежда по-яка от Аполо до нея. Мускулестите жени поне на мен ми действат доста асексуално. Докато Бумер има някакво невинно излъчване. Номер 6 обаче си остава най-яката от всичките. :mrgreen:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 29, 2007 10:33 am

Старбък е бъф, не е мускулеста. А Бумър има невинно излъчване на човек, страдащ от синдром на Даун. А номер 6 е стандартното русо муци + че е жираф. Не, че не е готина де, ма кака Кейти ги изрива с лопатка за пясък и двете.

Бтв, ако някоя ми я конкурира на мен в сърцето точно в тоя сериал, това е Луси Лолес (номер... 8?). Ех, Зина, Зина, що не изглеждаше така и в твоя си сериал?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 29, 2007 10:50 am

Не знам, но като се отнесете на тема сериали и ушите ми почват да дават заето. Добре, че си има голяма и хубава тема специално за тях. :)

И игнор за теми.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests