Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Oct 26, 2007 6:29 pm

Delegat wrote:Началото на вторите Смотаняци директно пародираше началото на Рамбо 3.
2?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Oct 27, 2007 9:03 am

Гледах Commando. НЕМА такава тъпня просто! :lol: :lol: :lol: A five year old child... 's retarded uncle... 's just born puppy... whose brain was run over by a biker gang... could have written a better story. :lol:

Бтв прави ми впечатление, че бат Шварци си е изпилил брадичката точно между The Terminator и Commando. Та в тоя ред на мисли гласувайте:
а) хюдж чин Шварци
или
б) биг чин Шварци
:lol:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Oct 27, 2007 11:48 am

Командо си е класика. :mrgreen: Нямаш право да го сравняваш със съвременните екшъни. Първия път като го взех под наем го изгледах три пъти за 24 часа преди да го върна (преди около 13 години). Просто беше "Екшънът" тогава. 8-)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Oct 27, 2007 11:56 am

Хаха, спомням си ги тия моменти с касетите под наем, имаш еди-колко-си време докато се наложи да я върнеш (без да те глобяват) и гледаш за тези (да кажем) 24ч да изпонаканиш де що рода и приятели има да го гледат. Обикновено стига за 3-4 врътки филмчето :P.

Аз имах навика да си взимам 'Капитан Немо' от местната видеотека и да го гледам през 1-2 месеца, същото важи и за 'Д ловецът на вампири'.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Oct 27, 2007 12:07 pm

AlDim wrote:Гледах Commando. НЕМА такава тъпня просто! :lol: :lol: :lol: A five year old child... 's retarded uncle... 's just born puppy... whose brain was run over by a biker gang... could have written a better story. :lol:

Бтв прави ми впечатление, че бат Шварци си е изпилил брадичката точно между The Terminator и Commando. Та в тоя ред на мисли гласувайте:
а) хюдж чин Шварци
или
б) биг чин Шварци
:lol:
Е, аз просто си зададох въпроса дали не е пародия и в частност - не особено осъзната такава. (Сори, Валка. :) ) Оттогава съм мразен от 1/20-та от форума. :lol:

Конан Е Арнолд, така че - "хюдж чин Шварци". :?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Oct 27, 2007 2:57 pm

Почнах петия Потър най-после да го гледам - Ъмбридж, човече......

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Oct 27, 2007 3:51 pm

Няма какво да го сравнявам със съвременните екшъни (достатъчни са му дори само заобикалящите го филми на Шварци). Лайно си е в който и да е времеви период и във всяко отношение, но поне забавлява донякъде със злето си. :) Виж, да го гледаш цели 3 пъти... в един ден при това, си е харкор.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Oct 27, 2007 3:57 pm

Ами по онова време нямаше много голям избор. Ако сред тоновете помии на Чък Норис, Стивън Сегъл, Синтия Ротрок и други рандъм треторазредни екшън актьорчета попаднеш на филм на Арни обикновенно следваше размазване пред видеото и кеф на макс. :wink:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Oct 27, 2007 7:59 pm

"3:10 to Yuma". На кино още го няма, пък в арената го има с перфектно качество и тъй като не съм гледал качествен уестърн от векове, трябваше да го видя. Е, заслужава си. Много даже. Доста прост сюжет, всъщност, но подплатен с доста качествен диалог и чудесна актьорска игра от страна на Ръсел Кроу и Крисчън Бейл. Стрелбите са едновременно зрелищни и лъхащи на реализъм, някак, въпреки един момент в началото, който няма да описвам. Дотук с хубавото, сега лошо - филмът е твърде сериозен. Не че е голям проблем, де, обаче можеше да е малко по-весел. А и краят, макар и достатъчно логичен, не е много приятен. Но пък гледайте го, вероятно ще ви хареса.

DELgado, има един хубав първоразреден екшън със Синтия Ротрок("Righting Wrongs") и един със Стивън Сегал("Белязан да умре").
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Oct 27, 2007 8:36 pm

Тоя на Сегал става. А на Ротрок заглавието не ми говори нищо. Просто едно време съм изгледал към 15-тина филма с нея, обаче не си споням нищичко от тях освен че им се кефех тогава. :mrgreen:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Oct 27, 2007 8:41 pm

DELgado wrote:Тоя на Сегал става. А на Ротрок заглавието не ми говори нищо. Просто едно време съм изгледал към 15-тина филма с нея, обаче не си споням нищичко от тях освен че им се кефех тогава. :mrgreen:
"Righting Wrongs" е много як екшън.
Spoiler: show
Синтия Ротрок я убиват много брутално накрая. Обаче така е, като не е главен герой.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Oct 27, 2007 10:08 pm

tigermaster wrote:"3:10 to Yuma". На кино още го няма, пък в арената го има с перфектно качество и тъй като не съм гледал качествен уестърн от векове, трябваше да го видя.

Дотук с хубавото, сега лошо - филмът е твърде сериозен. Не че е голям проблем, де, обаче можеше да е малко по-весел. А и краят, макар и достатъчно логичен, не е много приятен. Но пък гледайте го, вероятно ще ви хареса.
Айде-айде. :) Ти гледаш на кино само в краен случай.

Аз ще го чакам до последно, макар че Адриана каза, че няма кой да го внесе. И със сигурност ще ми хареса - минусите, които изтъкваш, просто не са минуси. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Oct 27, 2007 10:56 pm

Mr. Brooks - супер много ми хареса. Давали ли са го въобще по кината у нас, защото направо ме е яд че съм го пропуснал :mrgreen: . Съвсем приличен трилър (да не кажа направо доста як), който на няколко моменти ме накара почте да се изправя на стола (и това на ДВД, на голям екран щях да се размажа от кеф :cry: ). Най-накрая роля на Костнър която да ми хареса от толкова време насам. Деми Мур малко ме дразнеше , но се преживяваше. Като цяло съм супер приятно изненадан от филма.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Oct 27, 2007 11:01 pm

Е даваха го лятото. (Ма реших, че не е за мен. Не ходя на такива трилъри, освен ако не са с оценка към 90%.)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Oct 27, 2007 11:09 pm

shayhiri wrote:Е даваха го лятото. (Ма реших, че не е за мен. Не ходя на такива трилъри, освен ако не са с оценка към 90%.)
Жалко. Май си спомням че му виждах плаката по едно време ама си мислех че е поредната боза с Костнър. :(

А иначе оценката му в IMDB е 7.7 от 15 хиляди гласували. Което за непретенциозен трилър си е направо супер.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests