Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu Aug 23, 2007 1:34 pm

BaYa wrote:
shayhiri wrote:Гледах Harsh Times и препоръчвам. Крисчън Бейл'с да мен.
Вярно, хубав филм. А за Крисчън си личеше още от Empire of the Sun. Дано само не се забрави и олее, с времето!
Едва ли, времето му да се олее отдавна е отминало, все пак не е първа младост :lol:

User avatar
Ash
Farmer
Posts: 56
Joined: Mon Jul 09, 2007 12:30 am

Post by Ash » Fri Aug 24, 2007 1:48 am

Току що гледах Боен клуб. Душевен оргазъм, на макс при това! Адския филм с адския саундрак, хах, ще го гледам всеки месец ^^
Аз - щастлива :)
И бтв, относно прехвалените спартански мускули, тук Брад Пит ги разбива на пух и прах, като вади Тялото ^^ Шайхири, ако си амбициозен - ето ти подходящ следващ проект ;)

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Aug 24, 2007 1:54 am

Хе! :) И на мен ми хареса. И филмът, и Брад Пит. Имаше некви грозни слухове, че били силикон (мускулите), ма тва са глупости според мене.

Ще се постарая да го докарам, немаш никви проблеми. :) Скоро.

А аз пък вкарах Враг пред портата. Визия и лирика на мах като всеки друг филм на Жан Жак Ано, който съм гледал. :thumbsup: Ед Харис често го засичам напоследък и много кефи.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Aug 24, 2007 8:46 am

Така е Ед Харис беше добрата част на филма, иначе мелодраматиката ми беше малко в повече, въпреки че Рейчъл Уайз ми е симпатична по принцип. Боб Хоскинс като Хрушчов също беше интересен, но като цяло аз съм си по принцип скептичен към опитите на западняците да пресъздават руската действителност. Самите руснаци имат достатъчно добри филми за същата война (например "Звезда"), и на техен фон западните филми леко издишат, макар че "Враг пред портата" е от по-добрите опити.
This signature is not yet rated

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Aug 24, 2007 10:09 am

Аз пък вчера най-накрая изгледах Crash. Филма ме размаза. Направо не знам защо досега не посмах да го изгледам. Първата роля на Мат Дилън, където най-накрая той да покаже малко игра. Определено ще го гледам още поне веднъж. Саундтрака беше перфектен. Изобщо един малък шедьовър на киното е за мен този филм.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Aug 24, 2007 1:46 pm

Иззяпах Шрек :) Не е лош никак, аз очаквах да е доста зле, та се изненадах приятно. Не е нещо гениално, но сякак е по-як от втория :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Aug 24, 2007 1:52 pm

След седмица е в кината (най-сетне :roll: ). И ако все пак има прожекции със субтитри, ще съм много щастлив и няма да псувам много. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Aug 24, 2007 1:54 pm

Няма. Но аз понеже и първия съм гледал с дублаж, съм му свикнал, а и е хубав като цяло. Даже има един-два култови момента, които в оригинал едва ли ше са толкова яки :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 24, 2007 2:32 pm

Аз пък се хвърлих на Training Day и за малко да получа сърдечен удааар! Доста ми хареса, но жестоко съпреживявах и днес много мразя Дензъл!!! :hihi:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Aug 24, 2007 4:04 pm

Филмът просто рути, един от малкото които съм гледал сам на кино и бях нечовешки доволен.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 24, 2007 4:16 pm

Ооо, страхотен е! Ако някой е имал по лош първи ден, в работата - да си каже!
На мен също ми създаде едно такова подтиснато настроение, та добре че днес е петък. Явно много му се вързах на филма, но пък е убедителен. :oops:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Aug 24, 2007 5:30 pm

Ооо, този ми е от любимите филми. Дензъл винаги съм го харесвал като актьор, но в този филм просто ми скри шапката. Трябва да го гледам пак :)

Ще взема да се разходя и за Шрек за да видя разликата между дублиран и недублиран :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
sayso
Commoner
Posts: 27
Joined: Fri Aug 24, 2007 5:30 pm

Post by sayso » Sat Aug 25, 2007 3:54 pm

Преди 15 минути,колабиращ пред пцто заради невъзможността си да си изгледам Memento на двд-то си го догледах,предималкоупоменатото^^..Speechless xD

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Sat Aug 25, 2007 5:34 pm

zhivik wrote:Така е Ед Харис беше добрата част на филма, иначе мелодраматиката ми беше малко в повече, въпреки че Рейчъл Уайз ми е симпатична по принцип. Боб Хоскинс като Хрушчов също беше интересен, но като цяло аз съм си по принцип скептичен към опитите на западняците да пресъздават руската действителност. Самите руснаци имат достатъчно добри филми за същата война (например "Звезда"), и на техен фон западните филми леко издишат, макар че "Враг пред портата" е от по-добрите опити.
единственото читаво нещо в този филм бяха снайперистките дуели - напрежение, очакване и прочие, което е ок и компенсира отсъствието на реализъм. останалото е между жалко и смешно, в зависимост от настроението. конкретно за тази битка германският "сталинград", макар и доста различен като идея, е май единственият кадърен западен опит.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 25, 2007 7:03 pm

Мдаа вчера изгледахме Hairspray са си точа старата версия и ост-то ;) Леле кви коси имат в тоя от 88ма - 3 пъти по големи ;))))
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests