Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Oct 31, 2007 12:15 pm

shayhiri wrote:Всъщност е от добрите на Костнър. :wink: Повечето критици и зрители му се кефят.

Ей затва е важно да се знае кво да се очаква от филмите. Аз буквално се валях от кеф в топлата бавна светлина на филма, която ме накефи дори повече от култовия шутаут в края. 8-)
На мен ми хареса също. Аз се кефя супер много на уестърни. Просто ако поне единия от наште беше умрял накрая щеше да е доста по-хубав филмаи нямаше да осавя това усещане за прекалено много шекер в устата. А и Костнър направо сам ги попиля накрая. :wink: В един уестърн без шутаут не може. :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Oct 31, 2007 12:28 pm

Шекеризация в края, да - покрай героя на Костнър главно. Ма хората се кефят. :lol:

И за нас имаше, де: като седяха двамата в калта зад прикритието и пафкаха единствената хаванска пура, припичайки се на слънцето. 8-)

А колко уестърни изпускаме да знаеш - ей сега 3:10 до Юма. :< :dash: И още един-два поне.

Ти кът си такъз фен, гледа ли Серафим фолз тая пролет? А?! На кино? Хем го препоръчах специално. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Wed Oct 31, 2007 12:31 pm

Като стана дума за уестърни, някой има ли инфо дали и кога ще дойде у нас този филм:
http://www.imdb.com/title/tt0443680/

Все хубави неща чета за него.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Oct 31, 2007 12:34 pm

Серафим фолз го гледах на ДВД. И дам беше хубав. :lol:

Дем надявам се че Брад Пит е достатъчен че да вкарат филма на голям екран. :?

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Oct 31, 2007 12:35 pm

Изобщо нямаше нужда да цъкам линка, за да знам за кой говориш, Дем. :P

Хубавата новина е, че видях плакат пред Арена в Очаквайте. 8-)

Лошата - че е много далеч от комерсиален филм. Но щом Серафим Фолз внесоха, може и да ни огрее. :roll:
Last edited by shayhiri on Wed Oct 31, 2007 12:35 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Oct 31, 2007 12:35 pm

3:10 to Yuma е жесток филм, който издухва Open Range както си иска. Да не говорим, че Ръсел Кроу и Крисчън Бейл правят невероятен актьорски дует.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests