Абсурдистан, и те за теб достойни, майко, бяха!

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 08, 2008 10:59 am

:shock: :shock: :shock: :shock:
Дааа! Ето и новината!!! :shock: :shock:
Марфе, пази се, че може да го е организирал и някой Аквалонец!! :rofl:

А сега сериозно, някаква по-"нормална" и не толкова истерична информация да дадеш?!? :? Вече знае ли се кой или защо, или някаква друга реална информация? Понеже, не само че хич не мяза на Ал Кайда; ами дори е много очеизвадно че е някакво сплашително/наказателно действие а ла булгар! :evil: :roll:

Ако има зомбита, може ли да се самопоканя у вас за 2 дена? Та да ги гледам през прозореца ви! :mrgreen:
Last edited by BaYa on Fri Aug 08, 2008 11:01 am, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Aug 08, 2008 11:01 am

Мис Плеймейт: Не мога да бъда с мъж, който се вози в трамвай
08 август 2008 /
Мис Плеймейт 2008 иска да се занимава с политика.
Мис Плеймейт 2008 Мария Цветкова гостува във „Вечерното шоу на Азис”. Тя сподели, че приятелят й е строителен предприемач и не би могла да бъде с мъж, който се вози в трамвай. Също така Мария не се притеснява, дали мъжът, с когото излиза е женен или не. Красавицата се оплака на Азис, че откакто е спечелила конкурса й е много трудно да отблъсква неприличните предложения, които получава ежедневно. Ако на Мария й се наложи да работи, тя би избрала политиката. Това е една от детските й мечти.
http://life.dir.bg/2008/08/08/news3273110.html

На акъл го докарва...
Last edited by Yan on Fri Aug 08, 2008 11:08 am, edited 1 time in total.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Aug 08, 2008 11:07 am

Байче, добре си дошла винаги, а ако ти се прищат толкоз пък зомбита, винаги мога да се наплескам със зелена боя и да изиграя едно такова. А иначе кой и какво - вероятно някой конкурент на Пикадили или кой знае.

Колкото до пиклата от статията на Ян - тя си е готов министър-председател тая.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 08, 2008 11:15 am

Благодаря, мила! Зелената боя я осигурявам аз. :lol: Дори може да използваме зелена хума (?) (Тая лечебната глина която не помня как се казва на Бг!! :blush: ), и така да съчетем с полезна сесия за почистване на кожата и пр.
:idea:
За бисерът от поста на Ян, аз едно нещо не разбирам: Кога успяха да набият в главата на младите български поколения, че такова виждане на живота НЕ е срамно за човекът който го практикува?!?!?!? :shock:
Пачи и фльорци от същият сорт, има навсякъде!! Но поне тукашните (примерно) имат добрият вкус да го прикриват и да се правят на културни, възпитани, работливи и незаинтересовани (към джобът на любимият, се разбира)!! :shock: :shock: :shock: :shock: :dash: Дори бих се обзаложила, че колкото и да са посредствени, нямат такова виждане за мъжът като дойна крава. А и искат да са независими, и знаят прекрасно че не могат да постигнат това бъркайки в чужд джоб. Имат там някакво сиво вещество, че и го раздвижват понякога!!!!!! :evil:
Тази българска кукла ме хвърли мноооого отвъд оркестъра!!! :?
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Aug 08, 2008 11:37 am

Просто нормата у нас напоследък е "аз съм необразован/а и съм горд/а от това" ...

Колкото до идеята "мъжът като дойна крава", ще се изненадаш колко са жените, които смятат, че мъжете са им задължени до гроб, само защото им обръщат внимание. Или поне на мен ми се случвам да имам досег с повече такива жени, знам ли. Нека всъщност не правя обобщения, искрено се надявам, че греша.
This signature is not yet rated

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Fri Aug 08, 2008 11:44 am

зелена хума (?) (Тая лечебната глина която не помня как се казва на Бг!! Blush )
ми хума си се казва, не си в грешка, ама тук зелена не съм срещала, кафеникава е таз дет я продават по аптеките
Кога успяха да набият в главата на младите български поколения, че такова виждане на живота НЕ е срамно за човекът който го практикува?!?!?!? Shocked

Не знам кога, ама е пълно с такива кукли, направо позеленявам от ужас като си помисля, че ще трябва да отглеждам моите деца в такава среда (не че съм се засилила да се размножавам в момента, ама все някога и това ще го свърша и просто не ми се мисли)

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Aug 08, 2008 4:21 pm

Последните няколко страници са на боклука.
Добре ще е новият потребител Nheela да обърне внимание на следното:
8) Не толерираме неадекватност в опитите за диалог или несвързано постване. Дали отговаряте на тези определения, преценяват админите и модераторите, но и обикновените юзъри така и така ще ви го покажат ясно. Сори. Това е положението. Понеже, ако попадате в групата на несвързано постващите или неадекватно държащите се, най-вероятно не го знаете (обикновено така се получава, то просто е във връзка с останалите), постарайте се или да промените държанието си, когато ви го кажат, или просто да разберете, че мястото не е за вас. Не за друго, ами защото наистина няма да ви е приятно, нито пък на останалите.

10) Не се позволяват провокативни постове, особено систематични такива. Няма да толерираме умишлено неверни твърдения с цел спор и умишлено преекспонирано поведение с цел спор. Няма да се толерира дразнещо самоизтъкване с цел спор. Кога един пост е такъв, е трудно да се каже. Както обикновено, определянето остава работа на админите, поради липса на по-добро решение. На потребител, нарушил това правило, ще бъдат направени няколко забележки, след което ще последва бан. Най-важното за един форум е добрата му атмосфера.
Постовете са преместени тук:

viewtopic.php?t=3621
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Aug 08, 2008 4:40 pm

По отношение на развилнялия се администратор си припомням едни подобни неща, преди доста години в един друг форум. Както и да е онзи форум умря заради едни подобни глупости.

Явно нещо съм те подразнил Yan, та ми хвърляш някакви правила и жълти картони в лицето. По принцип винаги съм бил за контрол над форумите, но чак пък толкова...

Нов съм в този форум и щом като нещата да ги правиш стриктно by the book, нямам търпение да видя как ги прилагаш и в други случаи.

Със сигурност този форум ми падна значително много в очите. От тук нататък ще си говорим за плюшени мечета и котенца явно. И само положителни нещата, защото живота е изпълнен със толкова доброта и честност, че е абсолютно нередно да се говори за нещо по различно.

Всъщност съдейки по твоята логика Yan сега трябва да ми сложиш още един жълт картон и аут нали така?

Любопитно ми е обаче как точно се коментарите ми се вписваха в тези графи от правилата ти. Може би насмешливите ми коментари или това, че казах, че се опитвам да избутам повече време те е накарало да решиш, че нарушавам т. 10. Но точка 8? Неадекватност, несвързано постване. Аз така като гледам се получи доста интересен диалог, ти как мислиш? Или може би лично на теб не ти е допаднало, това ли е?

Нали разбираш, че всъщност се отказах от твърденията си в последния коментар за да не се впрягат повече момичетата? Както и да е :lol:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Aug 08, 2008 4:45 pm

Всъщност си прав, не се връзват особено правилата в тоя случай - просто защото никой не се е сетил навремето да въведе и санкции за идиотизъм, та се налага да се справяме с каквото имаме подръка.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Aug 08, 2008 4:47 pm

Ouch... Е това ми е умствения капацитет явно. Съжалявам.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Aug 08, 2008 4:50 pm

Ок, мисля, че всички са малко по-изнервени от нормалното и постват малко по-бързо от нужното. Викам малко успокояване.

Nheela, в тоя форум не банваме заради различни мнения, но и не толерираме заяжданията. Ок, понякога ги толерираме, зависи от ситуацията :mrgreen: Просто ситуацията беше такава, че ти обясни на един куп жени, че всички жени са курви, а тия, които не са, просто са изключение, някак измъкнало се от природата си. Не зная на колко години си, но по постовете ти съдя, че не си глупав, така че не може да не си даваш сметка, че подобно мнение е наивно. Колкото мъжете им е генетически заложено да са мутри, толкова и на жените - да са мутреси. Въпрос на култура и среда е развитието на всеки индивид и разговорът можеше просто да си спре дотам :) Уверявам те, че в МОЯТА компания пък мъжете не говорим за жените по такъв начин, дори когато сме си само мъжка компания. Така че имаш си някакъв експириънс, той е такъв и такъв, някои хора тук имат друг, двата не съвпадат и това всъщност не е проблем. Единственият проблем е, че ти се опита да "обясняваш" на всички в темата колко са в грешка. Пък те не са. Както може би в определен аспект и ти не си. Просто сте живяли различни животи на различни места, видели сте различни работи и сте си извадили различни изводи. Let's just leave it at that, ok? ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Aug 08, 2008 4:53 pm

Искам да ви се похваля. :( И повторно да кандидатирам Испания за Абсурдистан 2.
Днес беше последният срок, и се наложи да ги платя,за плащане на 2 глоби от по 300 ? (Охххххххххххххххххххххххххх! :cry: ). Които, фактически, траснаха на Нур.
Една за това, че се разхожда без документи (Т.е. - не може да докаже, че е регистрирана и с микрочип!!). :evil:
И още една, за неплащане на регистрацията й в градския списък за домашни животни (Извинете но жестоко импорвизирам с терминологията, от испански на български. Марфееее - помощ - как ще да е Censo de animales de compañía на бг?!?).
Така, да живее цивилизацията!! :vomit: :evil:

( :wink: )
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Aug 08, 2008 5:00 pm

Като бургазлия и човек, който има няколко приятели в Бургаския свободен, бтв, бих потвърдил, че гледката пред входа на сградата е понякога като преди концерт на Камелия...а от свидетелски показания знам, че доста от тях са мурви.

Кофти шанс за Nheela, че прекарва деня си в среда с мощна концентрация на такива елементи, а то и в Бургас манталитетът, колкото и да обичам града си, е един малко по-друг :wink:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 08, 2008 5:17 pm

То и у варна веселба н аплажа било тук там :x

http://dnes.dir.bg/2008/08/08/news3274554.html
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Aug 08, 2008 5:22 pm

Истината е, че често го правя когато нямам работа в офиса. Захапвам на някоя тема и създавам някакъв спор за да тече времето по-бързо. Така май автоматично си признавам, че нарушавам т. 10? :lol:

Наистина имам едно такова негативно мнение последната година тук по морето, но малко преувеличих. Пък и момичетата откликнаха задоволяващо агресивно и не се сдържах :wink:

Но моля... и словестна намеса щеше да бъде достатъчна вместо това триене и тези картони. То тя си е добра системата с картоните, въпроса е за колко мача сме аут след червения? :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests