Абсурдистан, и те за теб достойни, майко, бяха!

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Sm00th
Farmer
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2007 4:55 pm
Location: Capitolia

Post by Sm00th » Tue May 29, 2007 1:17 pm

Нямам думи относно сравнението...
Но както виждате след 7-8 пост са започнали да се ежат за глупости от типа на това кой се бил редил за паспорт и т.н.
Подобни глупости с лопата да ги ринеш в родното I-net пространство така че за мен това са детинщини....
А може и така да казвам защото съм с Македонски корени ;)

А междувременно малко смях от NetInfo :
Междувременно създателят на поредицата Джордж Лукас предостави в официалния сайт StarWars.com над 300 стотици откъса от шестте серии, които излизаха на екран в периода 1977-2005 г.
Ей това 300 стотици някой ако ми каже колко прави Евала му казвам !!! :roll:

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed May 30, 2007 11:22 am

Както винаги нашите ще се олеят с мерки за сигурност по случай посещението на Жоро Тъпото. Заглушаване на ГСМ-ите баси...
http://big.bg/modules/news/article.php?storyid=45573
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Wed May 30, 2007 12:50 pm

Ти прочете ли източника? Точно "Дума" да пишат за Буш... :lol:

А на 11 юни мисля да се разходя извън София, ако го направят почивен.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Sm00th
Farmer
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2007 4:55 pm
Location: Capitolia

Post by Sm00th » Wed May 30, 2007 1:41 pm

При преминаването ескорта на американския президент по улиците за повече сигурност ще бдят снайперисти от високите сгради, а хората ще трябва да разчистят балконите от прострени дрехи.
Не че много ми пука дали ще си махна дрехите от простора и дали на покрива ще има снайперисти, но някой от България да е питан дали иска Буш ????
Цариградско щяло да бъде затворено в 2'те посоки.... стига бе хора това наще Управници тъпи ли са правят ли се на тъпи или просто мнооо им се целува американски Г** ..... Ще блокират цяла София за тоя кретен...
За щастие аз ще съм извън София в този знаменит за Българската история ден !!!
Съвети за всички които може да се разхождат из София този ден:
1. Не носете разни подозрителни кашони или пакети има вероятност да не усетите от каде ви е дошло...
2.Не носете любимата си тениска с Не Английски надписи по нея, може да ви вземат за атентатор.
3.Специално за дамите - след баня МОЛЯ не излизаите на терасата с увита хавлия на главата, предполагам се досещате защо.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed May 30, 2007 2:31 pm

Де тоз късмет вярно да има покушение срещу него - стига да е чисто де - само той и хамериканци да се гътнат :) Ще станем много популярни в целия свят.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed May 30, 2007 2:35 pm

Аз значи да внимавам, защото имам една любима тениска, на която с големи букви пише NO WAR ... Даже в момента съм с нея :)
This signature is not yet rated

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed May 30, 2007 2:41 pm

Е извади оная с CHIMP BEATS BUSH ON CHESS LIVE AT CNN, не го давай толкова скромно :)
This is it. Ground zero.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed May 30, 2007 2:51 pm

Виж, повече би ме изкефила фанелка с надуваемата кукла на Буш от концерта на Джордж Майкъл онзи ден, където Тони Блеър под формата на булдог му правеше свирка :twisted:
This signature is not yet rated

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed May 30, 2007 3:47 pm

Винаги съм се чудел как така никой не го е гръмнал още. Ами ето как. Отцепват целия град и готово. Единственият начин е да си го очисти ЦРУ-то, както Кенеди, но това ще стане само ако наистина имат нужда от сериозен повод за война с Иран. :lol:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed May 30, 2007 4:27 pm

zhivik wrote:Виж, повече би ме изкефила фанелка с надуваемата кукла на Буш от концерта на Джордж Майкъл онзи ден, където Тони Блеър под формата на булдог му правеше свирка :twisted:
Аз има една още по яка pисунчица, с цялото азорско трио - на трио! :lol: :mrgreen: :lol: И щом успея да я изровя, ще си направя не фанелка ами парашут с нея! Да се вижда по от далкичко!!! :twisted:
:idea:
А сега сериозно, на който му се наложи (само по супер оправдани причини) да щъка из София на 11 - не носете раници, чанти и пр. И гледайте да не се нервирате, потите или тичате! За едното нищо ще застрелят в гръб който и да е!!! :evil:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Post by Shamajotsi » Wed May 30, 2007 8:20 pm

Честно казано, хич не виждам защо правите такива драми от мерките за сигурност. Няколко от горе-писалите косвено доказаха, че такива мерки са оправдани ("Чудя се как още не са го гръмнали" - като го пазят по този начин ;) ).

Колкото до въпроса "Някой питал ли ни е дали желаем Буш в България" - не знам в коя епоха живее запиталият, но пряка демокрация от Древна Гърция не просто няма, но и не е възможна. Хайде сега да се препитваме за чужденците един по един дали ги пускаме тук, какво ще кажете?

Идеята е, че гласувате за правителство/президент. По този начин мнозинството избира отговорни лица, които предполага, че ще правят правилните за него избори. В случая тези лица са избрали еди-какви си визови режими и избират кои важни лица могат да посещават милата ни родина. Като сте недоволни с политиката на Буш, изберете си правителство и президент, които споделят нагласите ви.

Излизайки с тениски тип "Буш, ти си много кофти пич и ми е яко, че ти е гадно ако четеш тези редове, които ти няма да прочетеш, щото ме мързи да изляза" общо взето само мрънкате. Ама в Абсурдистан хората само мрънкат, а не действат :( ...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed May 30, 2007 8:31 pm

Мерките са оправдани, щото целият свят го мрази в червата и би му пръснал празната чутура, ако можеше.

Въпросът е дали политиката на бушистите, довела до това прекрасно положение, е оправдана. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed May 30, 2007 9:12 pm

Ей, ей, ей! Аз протестните фанелките (и раницата) си ги нося всичките! И много гордо даже!!! :twisted: Дори за някои политичеки митинги си ку(о?)пувам и поостарели домати!!! :mrgreen:
Само дето Буш няма да посмее да дойде току така до Барцелона!!! Вече са ни надушили колко сме милички тук!!! :twisted:
Last edited by BaYa on Wed May 30, 2007 9:38 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed May 30, 2007 9:31 pm

Не мрънкаме, а самодоволничим. Има голяма разлика. Да не навлизам в темата за гласуването и властта.
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu May 31, 2007 2:40 am

Вижте кво, ако дадат почивен ден за София да си го пазят колкото и както искат.
А Алекс пак удря някви конспиративни теории като абсолютни истини, но това не е нещо ново.
Last edited by Morwen on Thu May 31, 2007 3:42 am, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests