Абсурдистан, един бе ти достоен зарад тях!

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 12, 2007 9:46 am

В желанието си да бъда очернен дни наред се тиражира една страхотна неистина, а това е, че аз съм докарал американските бази в България и съм организирал тайните полети и затвори на ЦРУ, разправата на терористи на "Ал Кайда" в рамките на антитерористичната борба на САЩ.Това заяви кметът Борисов пред "Фокус" по повод статията в американското списание Congressional Quaterly, че той е съратник на гангстерите в България. “До този момент всичко им прощавам. Приемам, че това е политика, че е мръсна работа, че това е черен PR, че е компромат. Аз не я разбирам политиката така, но те така правят. Искам обаче да стане ясно едно нещо, което моля всички, които пишат да го имат предвид. "Ал Кайда" е най-мощната терористична организация в света и на Балканите има свои клетки. Това вече е много сериозно, защото това автоматически ще ме постави в списъка на "Ал Кайда" и ме прави мишена на най-мощната терористична организация в света. При цялото ми уважение към американския журналист, мога да му простя, че си изкарва хляба с моето име. Но да ме прави цел на "Ал Кайда", защото аз съм задържал радиоактивни материали, за да спася неговата нация, мога да му кажа, че един неблагодарник, ако е истински американец, разбира се. Но да изкарва операции, с които ние сме блокирали терористични действия и да ме прави единствена цел, не му прави чест," заяви още Борисов.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Mar 12, 2007 10:56 am

Бва-ха-ха-ха-ха! :? Тоя клоун съвсем изпраще.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Mar 12, 2007 11:05 am

"Закукала й кукувица, на рамото на бат'Бойко: "Ку-ку! Ку-ку!"
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Mar 12, 2007 11:51 am

Сякаш САЩ не знаят какво е Ал Кайда (най-мощната терористична организация в света, нали :roll:) и кой я движи. Надявам се цялата тая клоунада да означава, че мястото му изстива.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 12, 2007 12:37 pm

Ако го гръмнат - лично ще пратя поздравителна картичка на Сусама
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Mon Mar 12, 2007 1:04 pm

quote]Бва-ха-ха-ха-ха! Тоя клоун съвсем изпраще..[[/quote]

Определението "клоун" много ми харесва. на 100% го подкрепям, но уви, няма отърване от клоуна.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Mar 12, 2007 2:31 pm

явно се е заразил от царя :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Mon Mar 12, 2007 4:29 pm

Бе не знам кой от кого са се заразили, ма клоунадата е пълна. Да вземат да си направят едно групово сепуку всички и да се свърши тази мъка

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Mar 12, 2007 5:04 pm

А това е класически опит за измъкване със сменяне на фокуса. Значи, него го обвиняват за връзки с мафията, а той пропищява, че е невинен за... американските бази в България, в името на светлината! И вече е жертва, защото Ал Кайда, може би, евентуално, поне той до такива изводи е стигнал, ще вземе да го нарочи за екзекуция. Нека сега всички дружно да му съчувстваме и направим протестно шествие с лозунги "Застанете ли срещу бат Бойко, заставате на страната на злото" и "Сринахте Световния търговски център, но няма да помръднете Бойко"...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Mar 12, 2007 5:07 pm

Мне, това си е чиста автопропаганда! От рода: "Да говорят за мен, макар и зле!!" Но по-чувствена. Представете си сега всички лелки и чичковци от онуй събрание (Марфиет пусна статията а на мен ми се доповръща след като я прочетох), колко ще треперят за милият им Гн. Борисов!! :twisted: :mrgreen: Буахахахахаха!! Сигурни ли сте че този човек скришом не пие от лекарството на Болен??? :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Mar 12, 2007 5:08 pm

Анджък, Морви! 8-) На краставичар - краставици... :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Mon Mar 12, 2007 8:06 pm

Бате Бойко Рокс :D

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Tue Mar 13, 2007 4:08 pm

най-противно беше миналия четвъртък, когато милия клоун беше водещ в шоуто на слави (умишленно с малки букви). Минах няколко пъти през БТВ докато цъках програмките от скука и не спря да се жалва палячото. Беше меко казано противно ... бе не мисля да му отделям повече внимание, да не се ласкае.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 13, 2007 4:37 pm

inkheart wrote:Бате Бойко Рокс :D
бате бойко Съкс. Ама тва всички си го знаем. Актуалния въпрос в момента е дали бате бойко суалоус.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Tue Mar 13, 2007 4:56 pm

Категорично ДА

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests