Абсурдистан, един бе ти достоен зарад тях!

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Feb 24, 2007 11:39 am

Грозноватичка е така, ма кво да се прави изглажда си съвсем естествено като проста путка квато е. but fuckable for the low masses... true:) Пък и винаги ми е било адски смешно тва поставяне на некво знаменце пред всичко. В смисъл хубу, Символ таковата. Значимо. Само не ми е ясно с кво де? Поругаване викате. Ми мърлявите парчета плат дет се веят по пилони и министерства не ми звучат много яко. Сека вечер/сутрин сваляй знамето, дигай знамето, викай урааа. Мноо яко. Доколкото нищо не мога да напавя за медиците, не виждам смисъл да роня крокодилски сълзи и да се кича с чекиджийски лепенки.
:ninja:

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Feb 24, 2007 11:57 am

The Dragon wrote:Готина е. Пък и така въздействието е значително по-силно върху долните социални прослойки, отколкото на някакви плакати.
Не съм убеден, че "долните" бърникат в нета. От друга страна, като помисли човек, може и да си прав - току виж и те разбрали за какво става дума :mrgreen:
Тези 350 000 плаката сигурно ще струват на организаторите поне 1 мил. лева. Ами за толкова пари, примерно все щяха да се намерят няколко "тюлена", които да похитят когото трябва, да се разменят културно пленниците и историята да приключи :?
А сега какво? За внесените 70 тона отровни фъстъци, дето половината вече са в търговската мрежа в София акции ще правим ли?
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Feb 24, 2007 12:44 pm

Мога да ти гарантирам, че въпросните социални прослойки гледат телевизия Планета, където се изявява въпросната кифла. А пък препочитам да гледам българския няционален флаг на циците на някаква мацка отколкото на ревера на някой български политик. Освен това как можеш да се изгавриш с акция, която е гавра сама по себе си.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Feb 24, 2007 12:47 pm

Абе верно си е. Аман от размахване на символи.
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Feb 24, 2007 2:31 pm

The Dragon wrote:Готина е. Пък и така въздействието е значително по-силно върху долните социални прослойки, отколкото на някакви плакати.
Аха. Тоест същите хора, които ще подминат паднал на улицата възрастен човек, ще могат да се похвалят пред себе си, че гледат циците на тая мъстия в подкрепа на медиците в Либия. Ама идея си нямате колко ми е омръзнало всичко :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Feb 24, 2007 3:05 pm

Пусни си интрото на УоУ :) Лекува всичко :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Feb 24, 2007 3:09 pm

Да, а самото УоУ лекува абсолютно всичко, например социален живот, способност за водене на разговор и какво ли още не...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Feb 24, 2007 3:55 pm

Ся, първо говорим за Планета, която, макар и кабелна телевизия, е четвърта по гледаемост в страната? Впрочем съм съгласен че действията на Камито са безумни, обаче не по малко безумно е цялата кампания със лентичките, която трябваше да почне преди около 8 години, а не след като горките жени висят вече 8ма година в Либия. А впрочем Камелия беше надянала тениска още преди 2-3 години на турнето на Пайнер. Не че я подкрепям, те половината т.нар. певици търсят всякакви теми за скандал, само и само да си правят реклама. Не съм гледал въпросният концерт (още) но се съмнявам нещо някоя друга да си е сложила лентичката, под каквато и да била форма.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Feb 24, 2007 3:56 pm

Morwen wrote:Да, а самото УоУ лекува абсолютно всичко, например социален живот, способност за водене на разговор и какво ли още не...
...каза жената, никога не играла УОУ. Всъщност не вярвам, че се изказваш неподготвена, сигурен съм, че ти и Симича всъщност здраво сте цъкали и изказванията ви се базират на ГОДИНИ опит с играта....Никога не съм и помислил, че ще се изказвате без някога да сте цъкали exe-то на УоУ в съзнателния си живот, really never crossed my mind... :roll: :wink: .

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Feb 24, 2007 4:44 pm

Изказванията ни се базират на опит с играчи на играта.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 24, 2007 5:01 pm

Никола, знам, че еякулираш всеки път, щом ми споменеш името, но моля те поне го прави с повод :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Feb 24, 2007 10:21 pm

[поток на съзнанието]

Като искат да се повиват в чаршафи през февруари, да заповядат - определено не ми дреме дали еди-коя си чалга гарга ще хване хипотермия в името на няколко ерекции сред малолетните си поклонници. Не виждам и какво значение има, че чаршафът бил, видите ли, българското знаме. И сомалийското знаме да беше, все тая. Да, намирам го за пошло, но само защото самата кампания "Не сте сами" ми се вижда пошла(тъй де, те са сами. Хора, които се давят в собствената си злоба всеки път, когато подминат красиво момиче или целуващи се младежи на улицата, се заблуждават, че са съпричастни - ако ще да си продупчат носа и да си завържат лентичките на него, пак няма да са съпричастни. Просто защото никога не са имали душевния капацитет за това. Да не говорим, че подкрепата на българския народ е точно толкова меродавна, колкото мнението на Шайхири за кино, и е некоректно от страна на медиите да се опитват да внушат друго, облъчвайки ни с видения на акции и активисти, балони и гълъби, певци и попове, все впрегнати в каруцата на народното обединение. Хора, опомнете се! По света стават доста по-важни неща, за които ви е работа да ме уведомявате. Ама айде, че много се отклоних...), не толкова защото й прозирали зърната. Не е като да виждаме чалга за първи път, нали. В този смисъл статията ме отврати повече от илюстративния материал - такъв евтин патос и в Цитаделата трудно възпроизвеждат... Определенията и терминологията по подхождат на съчинение разсъждение по "Под игото", отколкото на статия, претендираща за информативност и професионализъм. Пък то и егати темата. Фланелки "I love the UK" и чанти със знамето на САЩ се подминават без коментар, ама Камелия по трикольорки - не. В недоумение съм.

[/поток на съзнанието]

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Feb 25, 2007 2:17 pm

Любо добре го каза.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Feb 25, 2007 3:56 pm

И пак Евровизия

Дам, верно песента не е лоша, особено на фона на конкуренцията, обаче разлика от около 25 хиляди гласа ми се вижда крайно нереална. Има нещо гласено в цялата работа, може и да не е била от страна на въпроните изпълнители. Те милите изглеждаха приятно изненадани.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Feb 25, 2007 4:02 pm

Morwen wrote:Изказванията ни се базират на опит с играчи на играта.
Добре, а замисляла ли си си поне веднъж защо всички тези хора обичат да играят УоУ? Защо аз (един без съмнение социален и готин пич :) ) съм имал по 20-часови сесии без дори да отида до тоалетна? Първо наистина опитай играта, после даже ще можеш да плюеш 100 пъти по-ефективно! :wink:

Симе : бате просто и ти си същия необоснован критикар на УоУ в 80% от постовете си по темата за ММОРПГ-тата, коментираш без дори да си си слагал подобна игра на компа (Guild Wars е като УоУ когато цъфнат налъмите).

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 24 guests