Абсурдистан, един бе ти достоен зарад тях!

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Wed May 02, 2007 9:52 am

Coritaroff Live:

К: Вестниците пишат, че БСП води с едни гърди напред. Това са твоите гърди, ДесиСлава.
Д: Хи хи хи.
К: А знаеш ли какво означава БСП?
Д: Ами... българска социалистическа партия.
К: А каква партия е тя?
Д: Ами... социалистическа?
К: А кой управлява сега? Коя тройна коалиция?
Д: Ами... аз се занимавам с изкуство, не съм много запозната...
К: ?
Д: Много бяхме изолирани във ВИП Брадър.
К: Хм. Добре, а за какво ще гласуваме сега? Изборите за какво са?
Д: Ами... за партия.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed May 02, 2007 10:12 am

Ми... Ще си позволя да са самоцитирам:
Image
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon May 07, 2007 5:44 pm

http://photo-cult.com/forum.php?c=4&t=2 ... 3564caa3fb

Без коментар просто...
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon May 07, 2007 6:00 pm

Нещо не разбирам. Аз ако бях, щях да разнеса историята по всички медии (и най-вече чужди) и да съдя полицията в Страсбург. Най-малкото.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 08, 2007 9:52 am

Насам народе! Хип хоп в 7/8
Стачка оставя столичани без транспорт от 15 май
07 май 2007 / News.dir.bg
София ще осъмне без градски транспорт на 15 май заради стачка на шофьорите и ватманите от Столичния градски транспорт.
Това съобщи председателят на стачния комитет в градския транспорт Павел Христов пред “Фокус“. Стачката започва в 0 часа на 15 май и в нея ще участват всички шофьори и ватмани на автобуси, тролеи и трамваи в столицата. Протестът им е безсрочен – докато не бъдат удовлетворени исканията им. Не може един шофьор, който става в 3 часа сутринта и кара в такива условия, да получава 400 лева, коментира Христов. Той не пожела да каже каква трябва да е заплата на шофьорите и ватманите в столицата, това трябвало да се реши на масата на преговорите. Не искаме някакви непостижими неща, допълни Христов. Да се отмени данъкът върху социалните средства и да не им се налага да чакат по два месеца преди да си получат парите за времето, когато са били в болнични, са други от исканията на столичните шофьори. Напълно подкрепям решението на шофьорите и ватманите от Столичния градски транспорт, коментира столичният кмет Бойко Борисов предстоящата стачка. Техните искания са напълно обосновани и са естествен резултат от ниските заплати, които получават служителите. Столична община ще изработи специален график, по който ще се движат превозните средства на СКГТ на 15 май в столицата, допълни столичният кмет.
1во - 3 дена преди изборите стачка. Get real.
2ро - Ми като подкрепяш от теб зависи да я няма стачката
3то - Това лайно е изпратило подравителна телеграма на Саркози. Това последния пък като проверих в начръчниците по дипломация си беше почти обида. Ян?
4то - Защо мама му деееба не отворим една тема само за ББ?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue May 08, 2007 11:26 am

Интересно нещо е българската преса наистина: "Костов устройвал срещи гол в сауната"
Значи, да си представим картинката: Костов. 1996 г. Но този път той не си говори с теменужките, не. Нито е по анцуг. Той е гол. В сауната. Ужас!
На съседната скара се запарва шефът на Национална служба за борба с организираната престъпност - по чаршаф. В този момент сред облаците гъста пара се появява - кой? - Макарона, тарторът на организираната престъпност. По хавлия. И с черно куфарче в ръката. Пълно с пачки долари. Киро Радев, шефът на НСБОП хладно регистрира този факт, за да го направи 11 г. по-късно публично достояние :roll: Ние вече се досещаме как пада правителството на Виденов - Костов просто се облича, взима куфарчето и раздава пачките на демонстрантите отвън.
А Макарона по-късно ще бъде застрелян, за да не признае, че е видял Костов гол в банята...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 08, 2007 11:34 am

:lol: 8-) Тоз Радев бая е попрекалил с гледането на "Рим", ми се ще да отбележа.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue May 08, 2007 2:37 pm

Пак от свободната преса на Тошо Тошев:
"В съда (Костов) го представляваше адвокат, който се опита да омаловажи твърденията на Радев, но безуспешно. Попита дали бившият шеф на НСБОП е ходил гол в сауната, на което той отговори спокойно: Аз не се явявах гол." :roll:
И пак там: "Аз изразих много категорично своето мнение пред моя приятел Румен Овчаров и премиера Сергей Станишев. Това заяви министърът на вътрешните работи Рубен Петков в отговор на въпрос дали Овчаров трябва да подаде оставка." :twisted:
И отново: "Когато кажеш на хората името Костов, за тях това означава приватизацията на Балкан. Когато им кажеш Първанов, те го свързват с членството в НАТО. Когато кажеш на хората Костов, за тях това означава разбойническата приватизация. Когато им кажеш Първанов, те знаят - членството на България в ЕС, каза по повод обвиненията Петков. Поведението на Костов сега е обикновена грозна човешка завист, допълни вътрешният министър."

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue May 08, 2007 2:51 pm

Плз без политпропаганда, че да не секириме излишно 8-)
This is it. Ground zero.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue May 08, 2007 3:02 pm

Ами секири, аз просто цитирам пресата :cry:
Значи, онзи се разхожда по смокинг и с папийонка в парилнята и бди, в това време двамата злодеи Костича и Макарона по ленени препаски си подхвълят куфарчета с гущери, Първанов дращи със зъби и нокти да влезем в НАТО и ЕС, а на всичко отгоре Алфата и Омегата на всичкото зло в отечеството ми проявява грозна човешка завист. :roll:
Хайде не секири :mrgreen:
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue May 08, 2007 3:27 pm

Сигурен съм, че не само аз оценявам смешката, изтъквана с право от Преводача. :) Политиката и религията, нали знаете. Но тъй като у нас организирана религия, слава богу, не вирее много, политиката с право е узурпирала еднолично титлата "най-голямата човешка мръсотия".
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 08, 2007 3:29 pm

Много моля, по без ленени превръзки. Костов е бил гол, както вече биде речено.

Жорославе, пей си там Интернационала и мълчи! :twisted:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue May 08, 2007 5:00 pm

А аз ще му пригласям! :lol:
Ууу, седерасти и Костовисти! САТАНИСТИ!!! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue May 08, 2007 5:16 pm

Тъпичко :) Тва се римува и с на червените бабички религията.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue May 08, 2007 5:26 pm

Айде стига, щото верно ще се секири.
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests