Upcoming Movies

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 18, 2006 11:30 am

Принципно Джеръми Айрънс :) А дали малкият е гей - ми не, просто е рус. Има як бритиш акцент.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 18, 2006 12:13 pm

Не бе, Джеръми го познах, питах какъв точно ще да е този герой. Много старварсово ми се види така:)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 18, 2006 12:17 pm

Еми тя трилогията е крадена от Войните като сюжет. Той се явява Оби-Уан Кеноби... Макар че мечът си е метален де, просто е Магически®
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Freddy Krueger
Adept
Posts: 208
Joined: Tue Oct 05, 2004 3:02 pm
Location: Elm Street
Contact:

Post by Freddy Krueger » Mon Sep 18, 2006 8:18 pm

От Люк Скайуокър не е по-грозен, молим за извинение :idea:

Иначе трелйра си е много готин, мен Муртаг, Бром и Дурза най ме изкефиха. Галби обаче не ми харесва.
FREDDY vs JASON
Winner Kills All

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 18, 2006 8:20 pm

Ти си болен, Джон Малкович е идеалният психопат и винаги е бил. Тоя трейлър точно той го праи толкова як. Иначе мен пък Бром не ме кефи. Мноу тривия...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Freddy Krueger
Adept
Posts: 208
Joined: Tue Oct 05, 2004 3:02 pm
Location: Elm Street
Contact:

Post by Freddy Krueger » Mon Sep 18, 2006 8:26 pm

Аз съм с промит мозък. Сравнявам Малкович с Макдиармид и не става.
А Джеръми може само да си говори и аз съм щастлив - много харизматичен актьор.
FREDDY vs JASON
Winner Kills All

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 18, 2006 8:46 pm

Малкович е примерно 10 пъти по-голям актьор от Макдиърмид...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Freddy Krueger
Adept
Posts: 208
Joined: Tue Oct 05, 2004 3:02 pm
Location: Elm Street
Contact:

Post by Freddy Krueger » Mon Sep 18, 2006 8:55 pm

Може, но на мен Макдиармид ми харесва 100 пъти повече. :lol: Все едно, едва ли тоя спор е много ъсществен по темата.
FREDDY vs JASON
Winner Kills All

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Sep 19, 2006 6:19 pm

Говорейки за Иън Макдиърмъд, вижте на какво се натъкнах:
Лукас ще снима 100 тв-серии продължение на “Междузвездни войни”

Джордж Лукас не смята да снима повече фирми от поредицата “Междузвездни войни” за широкия екран, но ще продължи сагата в телевизионния ефир. Както съобщава Yahoo Entertainment News. Лукас и неговият партньор Рик Макалъм се канят да снимат около 100 телевизионни епизода за противопоставянето на светлата и тъмната страна на Силата.

Информацията е потвърдена от актьора Уоруик Дейвис, който е играл епизодични роли във киносагата на Лукас и който е негов стар приятел. По думите на Дейвис, Лукас вече работи над сценария на пилотните серии.

Само приходите от последния сниман филм от сагата “Епизод ІІІ: Отмъщението на ситите” надхвърлят 800 милиона долара, а общите постъпления от сагата за цялото време на съществуването й възлизат на около 4 милиарда долара.
Звучи интересно, ако е вярно, и дава доста голяма свобода на действие. Въпросът е колко хора биха искали да гледат нещо подобно, на фона на последните издънки на Лукас ...
This signature is not yet rated

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Sep 20, 2006 10:18 am

Брех, филм по Темерер, при това с Питър Джаксън начело? Обявена ли е евентуална дата на започване на снимките?

И, Cruel Goblin, не, концепцията не е абсурдна. Жанрът се нарича алтернативна история. Това не е нашият свят, в който някой без да ще открива дракон или нещо подобни. Това е алтернативен свят, в който драконите са част от ежедневието на войната, като оръдията и пехотинците с кремъклийки. Просто още един елемент от военната тактика, с тази разлика, че това са интелигентни създания и имат ефект върху тогавашното общество, предполагам. Така че концепцията си е абсолютно удачна. Остава въпроса колко добре е реализирана. Доколкото знам от отзивите за книгите, реализирана е блестящо. А евентуален филм с Питър Джаксън начело...

User avatar
Freddy Krueger
Adept
Posts: 208
Joined: Tue Oct 05, 2004 3:02 pm
Location: Elm Street
Contact:

Post by Freddy Krueger » Wed Sep 20, 2006 4:09 pm

zhivik wrote:Говорейки за Иън Макдиърмъд, вижте на какво се натъкнах:
Лукас ще снима 100 тв-серии продължение на “Междузвездни войни”

Джордж Лукас не смята да снима повече фирми от поредицата “Междузвездни войни” за широкия екран, но ще продължи сагата в телевизионния ефир. Както съобщава Yahoo Entertainment News. Лукас и неговият партньор Рик Макалъм се канят да снимат около 100 телевизионни епизода за противопоставянето на светлата и тъмната страна на Силата.

Информацията е потвърдена от актьора Уоруик Дейвис, който е играл епизодични роли във киносагата на Лукас и който е негов стар приятел. По думите на Дейвис, Лукас вече работи над сценария на пилотните серии.

Само приходите от последния сниман филм от сагата “Епизод ІІІ: Отмъщението на ситите” надхвърлят 800 милиона долара, а общите постъпления от сагата за цялото време на съществуването й възлизат на около 4 милиарда долара.
Звучи интересно, ако е вярно, и дава доста голяма свобода на действие. Въпросът е колко хора биха искали да гледат нещо подобно, на фона на последните издънки на Лукас ...
Не мисля, че ще е продължение, по-скоро ще е в т.нар. период Dark Times - ранно владичество на Империята.
FREDDY vs JASON
Winner Kills All

User avatar
CruelGoblin
E'lir
Posts: 160
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:41 pm
Location: Far away from any living creature

Post by CruelGoblin » Thu Sep 21, 2006 9:18 am

Darth Trip wrote:И, Cruel Goblin, не, концепцията не е абсурдна. Жанрът се нарича алтернативна история. Това не е нашият свят, в който някой без да ще открива дракон или нещо подобни. Това е алтернативен свят, в който драконите са част от ежедневието на войната, като оръдията и пехотинците с кремъклийки. Просто още един елемент от военната тактика, с тази разлика, че това са интелигентни създания и имат ефект върху тогавашното общество, предполагам.
мерси за разяснението :wink:

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Fri Sep 22, 2006 3:52 pm

Абе, тва дали не изглежда яко, а :arrow: http://imdb.com/title/tt0259324/trailer ... 27705-10-2 :twisted:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Sep 22, 2006 4:41 pm

Никола ми беше пуснал тия дни два трейлъра - на 'Фонтанът' и на 'Илюзионистът' и двата изглеждат страшно добре. Може да хвърлите едно око, подозирам, че са качени на дата.бг.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 22, 2006 4:56 pm

Гледал съм ги. Фонтанът незнайно защо ми изглежда все по-зле. Просто... не знам, има нещо твърде евтино в излъчването на тоя трейлър... Виж, Илюзионистът ще се гледа и още как :)


Аз пък гледах трейлъра на Frank Miller's 300. Мноу "Death! Glory! Fight!"-крап от тоя неприятен тип, дето незнайно защо хората много му се кефят, леко кичозна визия ала "игрален God of War" и музиката на Nine Inch Nails... Некво мащабно помпане на тема "Истинските войни, истинската чест, истинската битка" и прочее... Ама да идим де, че ще се гледа - ще се гледа.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 22 guests