Upcoming Movies

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Tue Sep 11, 2007 9:53 pm

Ами да :oops: , само не разбирам кой идиот му е измислил таговете, както и плота

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 11, 2007 9:55 pm

:mrgreen: Е имдб-то си има кусурите ма пак е инфо. Бая патаклама начи ше има там като гледам снимките.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 11, 2007 9:57 pm

Xellos wrote:За тоя ли става на въпрос?
http://www.imdb.com/title/tt0431197/
За този, да. :roll: Адриана така ме надразни, че сега няма да мога да спя.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Tue Sep 11, 2007 10:01 pm

Xellos wrote::mrgreen: Е имдб-то си има кусурите ма пак е инфо. Бая патаклама начи ше има там като гледам снимките.
Има. Брутално е. Ама не това му е най-якото. А финалът... кърти, тва е!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 11, 2007 10:17 pm

тва тука си е лек спам още ама incomiiiing ;)
http://i.dir.bg/kino/bpictures/pic6168.gif
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Sep 11, 2007 11:34 pm

Нали уж щеше да е за Атлантида? Всъщност то май не пречи...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue Sep 11, 2007 11:37 pm

Всъщност една-две от теориите за това какво представляват т.нар. "crystal skulls" ги свързват именно с Атлантида :) Макар че в играта навремето нямаше черепчета, каменни или другояче, но имаше други камъци - и нищо не пречи примерно Слънчевия или Лунния камък да го изкарат череп; за Световния камък ще им е малко трудно :)

Макар че, като се замисля, нищо не ги задължава изобщо да базират филма върху историята на играта... а би било добре, защото историята си я биваше... в който и да е от вариантите... Уф, т'ва носталгията не мОри, а мъчи... :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Fri Sep 14, 2007 11:57 am

KITE RUNNER.

Когато прочетох книгата бях потресена от това колко добри неща се пишат, а аз разбирам за тях със закъснение, че понякога и пропускам. Купих я на сестра ми, майка ми, гаджето и няколко приятели със съвършено различни вкусове и реакциите на всички бяха доста сходни. Когато разбрах, че Парамаунт Вентидж ще правят филм по нея, първоначално бях доста скептична - не вярвах, че ще съумеят да запазят точно това, което харесах в книгата. Преди малко си дръпнах двата налични трейлъри и май се поуспокоих. Не зная какъв ще е бъдещият филм, но поне на трейлъри, всъщност на единия, нещата изглеждат ОК. В момента, в който им свърши ембаргото, ще ги кача някъде в нета и ще пусна линк, ако някой се вълнува, макар че не ми се вярва да види голям екран тук :cry:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Sep 14, 2007 12:03 pm

Вълнува ме и още как. Не разбирам проблема с трейлъра, обаче:

http://movies.yahoo.com/movie/1809765419/video/3598984/
http://www.youtube.com/watch?v=-1Ivdc76nAY

Филмът излиза съвсем скоро. И ако има дори част от успеха на книгата (както предполагам), би трябвало да го имаме и тук.

Книгата преведоха ли я на бг?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Fri Sep 14, 2007 12:30 pm

Има и мноооого по-добър трейлър, но май няма да го одобрят за all audiences.

Относно книгата: http://slon.bg/display.php?section=8&search1=1

Относно БГ рилийз: Ами доколкото зависи от мен, би трябвало да го пуснем, но това е лично пристрастие към книгата, а филмът определено няма да е комерсиален. Не му давам повече от 20- 30000, а това, уви не стига, а и не е сигурно. Ще видим. Ще ми се да навия народа да го пуснем, дори и с ограничен брой копия

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Sep 14, 2007 2:26 pm

Ахам. И аз имам "авганистански" принос - този филм, който също е страхотен. А и спечели няколко неща, например в Кан.
Но непременно смятам да потърся книгата която спомена Ифадриана.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Sep 14, 2007 3:09 pm

ifadriana wrote:Има и мноооого по-добър трейлър, но май няма да го одобрят за all audiences.

Относно книгата: http://slon.bg/display.php?section=8&search1=1

Относно БГ рилийз: Ами доколкото зависи от мен, би трябвало да го пуснем, но това е лично пристрастие към книгата, а филмът определено няма да е комерсиален. Не му давам повече от 20- 30000, а това, уви не стига, а и не е сигурно. Ще видим. Ще ми се да навия народа да го пуснем, дори и с ограничен брой копия
Трейлърът, за който говориш, вероятно злостно спойли. :) А линкът за книгата с нищо не ми помогна, защото излиза търсачката. Откъде да знам как е преведено заглавието? Ако е.

Всичко зависи от обхвата на рилийза в Щатите, но ако му дадат шанс, филмът може да събере достатъчно пари и награди. Което ще помогне и тук.

Филмът, който Бая е пуснала, звучи доста подобно, само дето е от '01.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Sep 14, 2007 5:11 pm

Мда, по-старичък е. И много, ама много ми хареса!!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Fri Sep 14, 2007 9:20 pm

Ловецът на хвърчила. Авторът е Халед Хусейни. Ако го пуснем, ще трябва да запазим заглавието на книгата.

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Sun Sep 16, 2007 1:34 pm

И аз много го чакам Kite runner, ама гледам да запазя умерени надежди, защото Марк Фостър е доказал, че може да прави както страхотни неща, така и големи глупости. Но трейлърът действително е обнадеждаващ - изглежда доста точно по книгата, което е хубаво. Странно, че не очаквате да е финансово успешен, на мен ми се струва, че би трябвало да е точно обратното, предвид колко нашумя Халед Хосейни по цял свят напоследък.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests