Upcoming Movies

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Fri Sep 21, 2007 8:49 pm

Боже, Дейвид Шуимър (Рос от "Приятели") е режисьор и вече има филм: "Run Fat Boy Run" :shock: Идиотска комедия, поне на пръв поглед.
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Sep 22, 2007 12:47 pm

http://www.themoviescorecard.com/movien ... trailer-2/

НАЛАЗВАЙТЕ! :twisted: Най-сетне пълен трейлър на БЕОУЛФ с много повече фуутидж. Обаче създава напълно различно усещане от тийзъра - и то такова, дето хич не ме кефи. Метъл рифовете досъсипват нещата. :roll:

Иначе продължава да ми е най-чаканият филм за годината редом с 300 и Пиратите. И след 2 месеца може да е при нас, там излиза средата на ноември.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 22, 2007 12:53 pm

Изглежда изумително... :shock: :shock: :shock:


...зле...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Sep 22, 2007 12:55 pm

И аз така мислех за първия, преди да го видя на голям екран. 8-) Точно обратният ефект се получава.

Дано пуснат и тоя. А ти по-добре стискай палци на Геймън. :) За визията ясно, ма за сценария имаш ли някви очаквания?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 22, 2007 12:56 pm

Не, сюжетът ми е върло безинтересен точно на Беоулф. А и тоя трейлър така вони на Спартанци, че не се трае. Но ще видим.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Sep 22, 2007 1:02 pm

shayhiri wrote:http://www.themoviescorecard.com/movien ... trailer-2/

НАЛАЗВАЙТЕ! :twisted: Най-сетне пълен трейлър на БЕОУЛФ с много повече фуутидж. Обаче създава напълно различно усещане от тийзъра - и то такова, дето хич не ме кефи. Метъл рифовете досъсипват нещата. :roll:
Следващия път да наемат Джоуи Ди Мейо за композитор. Предишните трейлъри бяха по-хубави.

Между другото, този филм няма да има общо с "300". Жалко, че го рекламират така.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Sep 22, 2007 1:42 pm

Метъла си е баш на място - какво по-добро озвучаване за масово клане? Визията издиша много. Е все пак ще е класи над малоумието с Ламберт. отпреди 5-6 години.

Spartans! Tonight will be different.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 22, 2007 1:47 pm

The Dragon wrote:Метъла си е баш на място - какво по-добро озвучаване за масово клане?
Практически всеки друг вид музика, познат на човека :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Sep 22, 2007 1:48 pm

Ох кооолко бутафорно изглежда трейлъра. Ламберт поне си е пич, докато тва изглежда кат от игра с дърт енджин извадено. :shock:
:ninja:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sat Sep 22, 2007 2:06 pm

Точно и това обяснявах веднъж на Алекс (май като гледахме Hairspray), че анимацията ми прилича на филмче от компютърна игра, явно не само на мен ми се струватака :) Иначе като изключим дракона, трейлърът изумително напомня на "13-тия воин", което всъщност не е толкова странно, тъй като и Майкъл Крайтън си признава, че неговата история всъщност е свободно съчинение именно по Beowulf. Историята настрана, ама това все повече ми заприличва на някаква бутафория, а пък музиката е съвсем не на място. Освен това ми се навяват нездрави асоциации с недоразумението Beowulf с Кристоф Ламбер ...
This signature is not yet rated

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Sep 22, 2007 2:11 pm

Пак да ви посъветвам да не се тровите докато не сте го видели на голям екран (трейлъра). Много по-добро е от досегашните подобни (Файнъл фентъзи, Полярен експрес и т.н.). Но може и по принцип да не се кефите на фотореалистично 3Д, разбираемо е.

"Филмът" с Ламбърт, доколкото помня, беше 1/10, сниман в бг, директ ту ТВ. И със сбъркано заглавие, щото нямаше нищо общо с него (заглавието и Беоулф). :roll: Айде без неволни смешки. :lol:

Големите въпроси са дали Геймън е направил нещо добро и оригинално със сценария (по-скоро да, от това, което четох) и дали такъв сценарий ще мине пред снобите и тълпата (по-скоро не, според реакциите дотук). Колкото и добра да е визията, ще се опре до това.

Напомням ви и че там всички ще си го гледат в Аймакс на 3д, което е и основната причина да се направи тоя филм. (Докато на нас тука Мтелциганите ни пускат филмчета за Лека нощ деца.)

Иначе по-добре да бяха направили нещо много по-зрелищно - на абсолютно същата цена от 1мил.$ на минута. Тука кво има? Един дракон и един трол. Много по-разумно, ефектно и ефективно щеше да е с лайв екшън.

П.П.: Ако все пак ви се ходи на Аймакс, тоя четвъртък, 27ми, всички прожекции са по 3 лв - вместо 7. Ай да ходим на някое по-читаво филме?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sat Sep 22, 2007 2:18 pm

Добре, не съм прав до момента, в който аз наистина не знам дали крайният продукт ще е качествен. Така че изброените ми впечатления са на база двата трейлъра, което признавам, че не е достатъчно информация да се оцени обективно един филм. Надявам се, че филмът ще е по-добър от трейлърите и ще бъда опроверган. Колкото до анимацията, съдя главно по това, което видях на голям екран, и всъщност още тогава споменах за приликата с игрова анимация, а не след гледането на последния трейлър преди малко.
This signature is not yet rated

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 22, 2007 2:21 pm

shayhiri wrote:Пак да ви посъветвам да не се тровите докато не сте го видели на голям екран (трейлъра). Много по-добро е от досегашните подобни (Файнъл фентъзи, Полярен експрес и т.н.). Но може и по принцип да не се кефите на фотореалистично 3Д, разбираемо е.
Много здраве имаш, ако смяташ кое да е от двете Файнъл Фентъзита дори наравно, а какво остава по-лоши визуално от точно това недоразумение.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Sep 22, 2007 2:26 pm

От 2001 до 2007 има 6 години, а ти говориш на базата на едно размазано квадратче на компа.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Sep 22, 2007 2:29 pm

Мен пък недоразумението ме радва, макар че музиката в новия трейлър е абсолютно зле. Единственото метъл-клане, което си представям в момента да свърши работа, е нещо тип "Manowar", а това е доста далеч все пак. Вероятно целта е трейлърът да прилича на този на "300" и така да привлече зрители, кой знае?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests