Upcoming Movies

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 25, 2007 6:13 pm

Ама ти значи сериозно тва? :shock: Хубаво, ма така се губи всякъв смисъл на въпросната изцепка.

Всъщност, ти нали не гледаш 3Д анимация? Каквато и да е?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Sep 25, 2007 6:26 pm

Това е последно разяснение, Шайхов!
Ако взема на сериозно каквото и да е от твоя страна, следващото е да си влезна сама в лудницата.
И съвсем сериозно: Да се смееш на чуждото нещастие е гаднярство. Ама да се смееш на собственото си, не знам как да го нарека! :shock:
И не, единственото което не гледам са детски анимационни филми. Колкото и да ги предрешават като All Publics. С години (много) се опитвам, но едиственото готино нещо до сега, за мен, беше Асе Аgе.

PD: Room 1408 e доста добър и приличен филм.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Sep 25, 2007 8:22 pm

Явно само аз и shayhiri имаме някакви положителни очаквания за "Беоулф". Защо така? Земекис отдавна е показал, че знае какво е това визия, пък и с анимацията се оправи много хубаво("Кой натопи заека Роджър"), тъй че не мисля, че ще оплеска това. А и единственото, което не ми хареса в трейлъра, макар че едва ли ще попречи на филма, беше китарното дране, което подхожда повече на някакъв вампирски филм или нещо подобно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Sep 25, 2007 8:32 pm

Не е така, аз например имам чудесни очаквания за "Беоулф", но не намирам смисъл да пиша за филма преди да съм го гледала.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 25, 2007 11:27 pm

Ghibli wrote:Не е така, аз например имам чудесни очаквания за "Беоулф", но не намирам смисъл да пиша за филма преди да съм го гледала.
QFT. И аз съм така. Алекс има изключително досадния навик пчти да ревюира филми без да ги е гледал на основата на рандъм ревюта на западни пробитковци...Аз не мисля да го правя.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 25, 2007 11:33 pm

Той излиза след близо два месеца, кви ревюта? :) Тигърът по-скоро отбеляза, че някои хора го отписват в аванс заради анимацията.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 25, 2007 11:35 pm

Знаем се много добре, готин. В момента в който го пуснат Щатите ще почнеш да навърташ постчетата;).

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Sep 26, 2007 10:45 am

И мен ме кефи трейлъра и се надявам филма да е хубав, но няма да почна отсега да се изказвам за него. Най-малкото защото не съм толкова надъхан колкото бях едно време за 300. :mrgreen:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 26, 2007 11:58 am

То понеже кат бяхме надъхани за 300 голяма файда имаше...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Wed Sep 26, 2007 4:25 pm

Muad_Dib wrote:То понеже кат бяхме надъхани за 300 голяма файда имаше...
Имаше и още как. Сигурно най-дългата тема в този форум е посветена на "300".
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 26, 2007 4:27 pm

Трябва да се поспамва, няма как;).

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Sep 28, 2007 4:46 pm

Миии, не знам къде другаде да го пусна. Особено преди да започна да позеленявам от злоба и завист! :mrgreen:
Така че ето ви една добра (и преведена) новина:
Banderas y Morgan Freeman rodarán en Bulgaria
Sofía, 27 sep (PL) El actor español Antonio Banderas y el estadounidense Morgan Freeman viajarán en octubre a Bulgaria para rodar El código, de Mimi Leder, anunciaron hoy medios locales.
El largometraje, con locaciones también en Nueva York, se filmará en Sofía entre octubre y diciembre.
Esta será la primera ocasión en que Banderas ruede en Bulgaria, no así Freeman, quien lo hizo en 2005 cuando participó en El contrato, de Bruce Beresford.
En El código, ambos encarnan un dúo de ladrones experimentados.
Основно се казва че м/у октомври и декември Моргън Фрийман и Антонито Бандерас ще се снимат във филм в ... София. За сега, името на филмa е Шифърът. И не, няма нищо общо с Дан Браун; Слава Богу! :wink:
Анонио ще е за първи път в България, но не и Морган който вече се е снимал във филм на име Договорът, през 2005.
Новината я четох днес в един тукашен вестник, но успях да я открия само тук; най-накрая на страницата.
:idea:
От друга страна, това е филмът който снима в момента режисьора на Стражите - Тимур Бекмамбетов. И очакваме Третата! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests