Guild Wars Teh Game Teh Pleasure

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Dec 15, 2006 12:13 pm

Thunderhead Keep се оказа пълна смешка. Явно много е нърфната тази мисия.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Dec 15, 2006 12:48 pm

Мисля, че заради бонуса е целият хайп. Иска ми се да я минем пак де :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Dec 26, 2006 11:18 am

Както каза Scourge (hi Corley :) ), защо не съобщите за съществуването на гилдията ви в официалния БГ форум на играта, хем по-лесно ще намирате нови попълнения. Ето ви линк - http://guildwars.headoff.com/forum/viewforum.php?f=5
Весели празници и успехи в играта :lol:

User avatar
spirit reaver girl
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Jan 06, 2006 9:30 am
Location: Spirit Forge

Post by spirit reaver girl » Tue Jan 02, 2007 7:35 pm

аз си смених гилдията,щото ми се играеше ГвГ :roll: сега съм в The Bulgarians [BG] 8-)

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Tue Jan 02, 2007 9:45 pm

Да знаете че единствената гилдия която си струва е The Night Watch [CROW].... ранк 130 , baby....(което разбира се нищо не означава, защото Ладерът току що го отвориха)
И Wintersday рулираше отвсякъде....Вече съм горд притежател на рога, Santa hat, Jester hat, и Freezie Crown и доста candy canes and yuletide tonics. Като дойде лятото нубовете в Аскалон ще дават щури пари да ги купят....

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Jan 02, 2007 11:46 pm

А успяхте ли да сбиете Маликс? Аз съм на 3я от четирите куеста и кротко беснея.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
spirit reaver girl
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Jan 06, 2006 9:30 am
Location: Spirit Forge

Post by spirit reaver girl » Thu Jan 25, 2007 6:12 pm

аз пък имам 3 плодови кексчета иии едно зелено бастунче,което дава морале бууст 5% на цялото парти ^^оу и вече съм горда притежателка на един парагон и един дервиш хехех
Call of the dragon is the call of the universe,call of the dragon somewhere in your mind...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Feb 09, 2007 11:09 pm

Аз се оказах болен в нас и по този случай най-сетне реших да я пробвам игрицата. Добре че бяхме говорили с Дъ Драгън да и хвърля едно око, та не се наложи болен да излизам до магазина - той ми даде неговото акаунт да си направя едно-две геройчета. Почнах от factions, направих след дълго чудене един рейнджър/месмер, но след около 30 мин игра установих, че месмера ме кефи повече, така че си направих месмер/елементалист. Него го зарязах след няколко дни игра малко след като го дигнах до 20 ниво и си направих Елементалист/Месмер (същата работа, но с повече енергия, хехе). Сега поприключвам с намирането на скиловете за последния и смятам да си остана с него, останаха 1-2 елитни само, но и без тях може :) Ънлокнах си достъпа и до Cant/Tyria (така се докопах до някои от скиловете).

та като цяло - днес е Свети Паралей и се взимат заплати. Което ще рече, че този месец ще се дават пари за компютърни игри :)

та, за финал, туй съм аз:

Name: Teh Thundi
Guild: Shadow Dance [SD]
Status: Officer (Дракона е офицер а аз съм в акаунта, хехее)
Lvl: 19
Profession: Elementalist/Mesmer
Build: Fire, walk with me :)
променя се, но основните работи са тези:
Fireball, Meteor Shower, Arcane Echo, Glyph of Lesser Energy/Auspicious Incantation, Rodgort's Invocation, Fire Attunement, Aura of Restoration

Currently in: къде ли не, но предимно в Nightfall :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Feb 09, 2007 11:16 pm

Аз смятам като ми свърши сесията да взема ГВ-то на Никола и може би ще си купя експанжъните. Не съм се запознавала с играта изобщо, та сигурно ще имам малко нужда от помощ с избора на професии :roll:. Нях, нях, май ще станем повече - би ми било хубаво ако някой път се съберем да играем заедно в... измеримото бъдеще.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Feb 10, 2007 12:23 pm

Избора на професии се оказа една не много лесна работа :)

а източниците ми (кхъм, отново Драгън, кхъм), твърдят, че е добре да се започне направо от 2-3 експанжън. И изглежда са прави хората. А и от всеки един експанжън може да се прехвърлиш на другите 2 без особени проблеми (е, не веднага, но сравнително скоро), стига да си си ги купил де :)

Аз лично май ще го отпочна направо от Cant, като си взема играта.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Feb 10, 2007 1:27 pm

Не е ли добре да се върви 'хронологично' (ако изобщо може да има такова нещо като хронология, при положение, че не съм хич наясно сюжетно с играта) от Професис, през Факшънс и накрая Найтфол. Има ли възможност да направиш всички куестове и изобщо да караш подред?

Аз си бях харесала Некромансъра, Елементалиста и Месмера като професии, остава да ги разбъркам добре. От друга страна - ЗАЩО никой от вас не е избрал професия от допълнителните във Факшънс и Найтфол? Толкова ли са... зле?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Feb 10, 2007 2:41 pm

Трите кампании са отделно. Можеш да ги изпълняваш една по една или едновременно и трите.

За Новите професии - Assasin-а изглежда доста забавен с тези умения да се телепортира насам-натам. Ghibli има Paragon (с много яко име, хехе), тя да каже за него. На мен лично новите професии не ме кефят много на пръв поглед, а другите май са започнали от най-първия GW и тогава тези професии ги е нямало :)

Месмер-а като основна професия ми се вижда трудничък за игра, но като втора е съвсем ок за моя Елементалист и доста помага на места. Arcane Echo не е Echo, но пак позволява по 2 Meteor Shower-a, които доста затрудняват лошите, или просто ти помага да кастваш повече Fireballs по-бързо, което хич не е зле. Некромансъра изглежда доста як също :)

Но най-добре някой от другите да се изкаже, аз играя от понеделник. Вярно че 2 пъти вече виждам "играете от 12 часа, моля спрете", ама като съм болен в нас какво да правя :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Feb 10, 2007 2:46 pm

Само да ти кажа, че characters не могат да пренасят праз акаунтите, така че си от нулата, като си вземеш играта :( Аз ще ти метна гиъра и парите де, но самите умения и персонажи ги развиваш отново :(

Парагона е неоценен клас. Много гъвкав, но за жалост изисква голямо майсторство. Асасина е отвратителен. И това не се дължи на самия клас, а на хората които го играят. Практически с Асасин ти трябва някой да ти помогне до Tanahaki Temple - the noob filter в Канта за да можеш да участваш в PUG.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Feb 10, 2007 3:06 pm

а аз знам че почвам от нулата споко :) затова и гледам да направя няколко геройчета и да видя кое е по-по-най като професия за мен :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Feb 10, 2007 3:17 pm

Тънди, аз играя от няколко месеца и съм 19 левъл (вярно че напоследък по веднъж на семица, няма време), а ти от понеделник?
Бтв, аз с моят месмерка имам доста големи проблеми с живота - ако няма кой да я хилва и има повече гадини става много безизходно...
Last edited by Morwen on Sat Feb 10, 2007 4:17 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests