Guild Wars Teh Game Teh Pleasure

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sun Mar 18, 2007 10:17 am

Elayne wrote: МРАЗЯ МОНКОВЕ :(. 10 минути се трепем с един бос :arrow: http://gw.gamewikis.org/wiki/Coventina_the_Matron и само се хийлва, а интеръпт спела ми (или сигнета) се зареждат за 12-30 секунди, т.е. голяма работа за нея. Аз се чудя тя безкрайна мана ли има или какво. Ужасно досадно, не мога и на половина да й сваля кръвта и ... си /resign-вам щото в крайна сметка ми писва. Егати досадата са тва монковете.
Ако си кепчърнъла Migraine, вземи още Conjure phantasm и Phantom pain, както и Power leak и Power spike. Останалите скилове са по твой избор. Но е хубаво да имаш някакъв дизенчант. Ако искаш ще ти помогна за мисията, днес през деня съм свободен :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Mar 18, 2007 12:08 pm

Не съм capture-нала Мигрената, засега само некромансърските елитки си взимам, че нямам много пари. В общи линии дали с Virulence or Spiteful Spirit все не мре гадният монк, а си бях сложила и interrupt и мана бърнове и изобщо пак не мре, много бавно се зареждат тия спелове веднъж като се ползват.

Коце, вероятно довечера ще съм на линия късно, щото днес ще гледам God of War 2 с Никола, та... няма ме :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Mar 18, 2007 12:38 pm

хммм аз на хълърите ако са сами им трескам meteor shower rain of fire и defile flesh и ако не мръдне в общи линии го заковава доста добре, ма не съм стигнал до чак такъв бос. :twisted:. Аз използвам уикенда да си се разхождам и посъбирам кинти :) и бира и детелинки
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Mar 18, 2007 12:43 pm

На тоя имах чувството, че маната му е безкрайна. 10 минути тоя се хийлва до пълна кръв с 2-3 един след друг изстреляни спела, все едно не е бил под пара предните 3-4 минути. Мнооого гадост. Ама Коцето като ги daze-не и нищо не могат да направят.
Last edited by Elayne on Sun Mar 18, 2007 12:45 pm, edited 1 time in total.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Mar 18, 2007 12:44 pm

дефиле флесха по принцип не и пречи а само им реже от хила ма не е мноо як ;(
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Mar 19, 2007 8:57 pm

бием си ние по скапания монк бос, бием вече две минути да кажем и аз се чудя какво става и защо кьорав интеръпт не успява да влезе... а то какво било - в чата има написано 223322232... много мразя чат системата - или тръгвам да пиша там вместо да си пускам скиловете, или пък си мисля, че пиша там и отварям сума ти прозорци.

Но след като разкарах чата я интеръптнах 3 пъти подред и хайде дотам беше :)

Сега се минава отново през Ring of Fire на лов за елитки и на лов за бонус. И после мое Ян и Гибли да се присъедините, понеже сте дотам и вие доколкото знам?
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Mar 19, 2007 8:59 pm

хаха да редовен номер тва с писането мама му... Ае довечере да претичкаме аурора-та.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Mar 19, 2007 11:59 pm

няяяя
посъбрахме се тоя път повечко хора
http://www.admedicine-bg.com/nick/gw081.jpg
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Mar 20, 2007 12:18 am

Много е гот като сме компания :). Днес след като ми прекъсна И-нета и ми бавеше, успяхме да минем с Коцето 1-вата от трите мисии на островите. Бях си взела два signet of capture за месмерските елитки и нямаше 1 месмерски бос (може би щото карахме напряко).

Помогнахме и на Браги с Aurora Glade, Dunes of Despair and Thirsty River. Като за последните две се напънахме за бонусите, но не би - в първата не знам как се прави, но двамата с Коцето + Тахлкора нямаше как да убием 1-вия бос, заобиколен от хийлър, уориър, рейнджър и още некви там (май елементалисти), много непосилно. А втората - от недобра координация изпуснахме да убият призрака, който трябваше да остане жив, иначе я минахме за 7 минути мисията, което си беше бързешката.

:) Пак да се повторя - голям кеф играта в парти. Скоро ще борим Abbadon's Mouth and Hell's Precipice с гилдията :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Mar 20, 2007 8:38 am

Еми трее прецапаме Elona's Reach тия дни, че дебела работа за сам човек ;)
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Mar 21, 2007 4:09 pm

Някой може ли да сподели колко и кои са специалните територии, които не излизат на картата, като The Underworld, Fissure of Woe и т.н. Искам да знам, които са достъпни от Тирия, кои от Найтфол и т.н. И в общи линии как вървят като трудност, като кънтент. Всъщност бих видяла в Уики ама знам само тези двете, а са повече.
Last edited by Elayne on Wed Mar 21, 2007 4:56 pm, edited 1 time in total.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Mar 21, 2007 4:41 pm

The Underworld, Fissure of Woe - тези всички асценднали имат достъп до тях - от Temple of Ages/Zu Ki Corridor/Chantry of Secrets

стига Европа да държи favor of the gods, а тя Европата нон-стоп го държи напоследък
:)

като минах найтфол с парагона се докопах до Domain of Anguish, където също липсват хенчмани и лошите са много, ама много лоши :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Mar 21, 2007 4:45 pm

Та само три ли са елитните територии или?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Mar 21, 2007 5:16 pm

Има и Urgoz и The Deep. Ама не сте пораснали толкова. Това важи и за Маликс :) Лошото е, че трябва да пребиеш DoA за да вземеш ритуалисткия герой.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Mar 21, 2007 6:08 pm

Е с малко помощ довечера ше се асцендва ;) Уф и понеже се праих на отворен тарикат ся ше преигравам riverside-а 3ти път. добре че си пердаша през села и паланки та мое да скипвам мисии като тая :)
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests