Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Dec 24, 2005 2:32 pm

Хайде някой модератор или админ да вземе да сложи в заглавието уточнение, че тук си говорим не само за Prison break, а и за други сериали, би било добре :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Sat Dec 24, 2005 3:58 pm

Elayne wrote:Хайде някой модератор или админ да вземе да сложи в заглавието уточнение, че тук си говорим не само за Prison break, а и за други сериали, би било добре :).
Готово :) Нали аз съм пуснала темата, не беше проблем да сменя заглавието.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Jan 28, 2006 11:05 pm

Тъкмо гледам Golden Globe наградите (запис всъщност, по БТВ) - оказва се, че Поли Уолкър (Атия от 'Рим') е номинирана за наградата ;). Хубаво е да разбереш, че не само ти си оценил като страхотен актрьор/актриса някого.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jun 07, 2006 9:30 pm

Днес с Лили изгледахме 10 епизода от Prison Break. Адски зарибява тоя сериал, не е истина направо. В моментите, в които става толкова напечено, че изглежда няма изход от ситуацията, такъв винаги се намира. Но пък тъкмо си отдъхнеш и пак става напечено... до следващата серия :roll: :oops:...

Главният герой пък е такъв сладур :oops: :oops: :oops:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Jun 07, 2006 10:10 pm

Elayne wrote: Главният герой пък е такъв сладур :oops: :oops: :oops:.
Нали, нали, чудничък е :P

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Thu Jun 08, 2006 12:57 am

Аз пък вчера приключих с първия сезон на Deadwood и съм доволен общо-взето. От HBO-сериалите Rome и особено Carnivale ми допадат доста повече, но и този е достатъчно добър, най-вече като актьорска игра.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Jun 08, 2006 10:12 am

Carnivale си го кътам на дискове от почти година сигурно вече, но не съм се докопала още до подходяща душевна настройка, за да го започна :roll: :oops:.

Вчера си свалих първия сезон на The Sopranos да видя струва ли си суперлативите, но и него сигурно ще го гледам след сесията или по време на нея по епизод на ден-два :?.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 10, 2006 5:40 pm

Трудно се гледат и двата сезона на Карнавал накуп, но си заслужава :)

Мдаа захапах и аз Prison Break. Утре ше се догледа след 10-ти :)
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sun Jun 11, 2006 8:42 pm

prison break кефи много,аз последните 6-7 серии ги изгледах наведнъж щото просто не можех да се спра
лоста почна доста добре но бая го разводниха и ме отказаха
point pleasant пък съвсем умря след първите няколко серии та спрях да го гледам-то не беше чудене и маене добра ли ше съм лоша ли и в крайна сметка сатаната като ми е татко мога ли да прая кот си искам
слеепер cell си струва-гледайте го,от ранга на prison break е ама по-кратък и доста зарибяващ
Image

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Sun Jun 11, 2006 9:45 pm

Prison Break много ме беше зарибил докато вървеше, но сега вече не чакам особено много следващия сезон. Lost ми се струва с повече потенциал и като идея, и като възможност за развитие. В ВР нещата са твърде ясни и твърде обикновени. Но, ако изкарат Т-Баг или Питър Стормеър напусне, каквито слухове се носят, няма и да гледам следващия сезон. Уентуърт Милър наистина е чаровен, но предпочитам лошите момчета. :)

herairness, постави се на мястото на Кристина. На 17 години си, с доста объркан досегашен живот, израснала без майка и с вечно зает, безразличен баща, изведнъж научаваш за себе си това, което Кристина научи. Сама си, всички са срещу теб, дори и тези, които до скоро ти бяха приятели, няма ли и ти да се чудиш какъв път да поемеш. Не знам, но ми се струва, че твърде прибързано и лекомислено съдиш за хората.

Анатомията на Грей не успя да привлече вниманието ми за повече от 2 серии и затова спрях да го гледам, а и заради липсата на време. ER си остава най-добрия докторски сериал, според мен. Засега следя само Развитие в застой.
pulled out

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jun 12, 2006 2:20 am

8-) Prison Break-ът го догледах аз и очи дера за втори сезон, по-бързо!
Зверски свърши.

Като цяло сериалът е страхотен, доста ме радват хрумванията на Майкъл. Да си призная, докторката започна да ми хареса много след средата на сериала. Много е красива, не смятате ли?...

Сега съм в сесия и още по-силно ме влече някое сериалче, за да се разсея :roll: ... Хвърлих око на Семейство Сопрано, но не удържах и един епизод, доста скучно ми се видя. CSI се свали, но не ми се започва... Карнавалът и той стои недокоснат, Мортал Комбат-а... :roll:. Ще чакат по-добри времена.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Mon Jun 12, 2006 2:30 am

Morgana wrote:Анатомията на Грей не успя да привлече вниманието ми за повече от 2 серии и затова спрях да го гледам, а и заради липсата на време. ER си остава най-добрия докторски сериал, според мен.
Това отдавна съм го казал. 8-)
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jun 12, 2006 2:32 am

ER изглежда по-динамичен и интригуващ. Дотук каквото съм изгледала от Анатомията на Грей се класира СЛЕД Спешно.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Mon Jun 12, 2006 7:47 am

Един от основните пробеми на Анатомията е, че главната му героиня е толкова дразнеща, че направо нямам думи, а и на този етап (гледам го въпреки всичко) медицинските им случаи (да не говорим за обратите в личния живот на героите) са болезнено предсказуеми.

И, за Бога, не мога да повярвам, че завършили лекари ще са толкова несръчни и неориентирани, колкото ми показват. Сериалът в много отношения сам си противоречи. В един момент показват някакъв, който с трепереща ръка не може да намери вена и после казват на случаен студент да постави централен източник. Определено, ако в САЩ е така, отсега ме е страх не дай Боже, да взема да отида там и нещо да ми случи.

И да ми показват, как тъпите студенти губят ума и дума при някой неочакван обрат или как не могат да изредят постоперативните усложнения, които тук трябва да се знаят за изпит в трети курс, е това съвсем уби всичко в мен.

Но истината е, че ще продължа да го гледам, защото ми е в удобен час и защото за мен е предизвикателство да познавам диагнозите преди онези олигофрени..
Last edited by Alexis on Mon Jun 12, 2006 10:13 am, edited 1 time in total.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Jun 12, 2006 8:58 am

Alexis wrote:Един от основните пробеми на Анатмоията е, че главната му героиня е толкова дразнеща, че направо нямам думи, а и на този етап (гледам го въпреки всичко) медицинските им случай (да не говорим за обратите в личния живот на героите) са болезнено предсказуеми.
Верно е, тая Мередит, която я омразих още като я видях, продължавам неистово да я мразя всеки път, щом продължа да я виждам. То бива бозаво, безлично, тотално неидентифицируемо и безцветно същество, бива, ама като се съчетае с постоянните му философски напъни за Живота, Вселената и всичко останало, просто и идва нанагорно.

И Алекс е напълно права: не че съм завършила медицина, ама пази Боже от лекари, които пищят от ужас при вида на счупен крак да речем. Не че и тука нямаме имбецили, имаме си, ма оня са още по-зле!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests