Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Thu Nov 30, 2006 9:46 am

Излиза си редовно, ако не се лъжа последния епизод, който дръпнах, беше 6-ти.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Thu Nov 30, 2006 1:22 pm

Supernatural го има до 8 епизод и в момента е по средата на триседмична пауза.

Е то на Heroes всички сме фенове на японеца :)

Вчера беше последната серия на Jericho за есента. Следващите чак февруари :?

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Nov 30, 2006 1:25 pm

Уви, да - и ако си мислите че Prison Break свършва в сюблимен момент, погледнете Jericho ... баси, чак през февруари ще продължи, а тъкмо почна да става доста интересно :(
This signature is not yet rated

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Sat Dec 02, 2006 5:26 pm

Мда, това му е проблема на Джерико, че тъкмо е започнал да става интересен, а говорим за 11-та серия. :neutral: Знам, че сериалът има голям успех в страните в които се излъчва, но въпреки това съвсем до скоро ми беше полу-скучен. Гледам го само заради Скийт Улрих. :oops: А и откакто се появи Джона, интересът ми се покачи с 1 пункт, този е интересен герой, а и актьора го помня от Хавайски бряг. От следващата седмица AXN започват да излъчват Чарли Джейд, мисля да му дам шанс. За Day Brake прочетох не много ласкави отзиви, а и рейтингът му е много нисък - 3,5 и само 5 shares. Чува се, че ще го свалят от екран.
pulled out

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sat Dec 02, 2006 6:14 pm

Beric wrote:Supernatural го има до 8 епизод и в момента е по средата на триседмична пауза. :?
Beric от мулето съм свалила до 14ти епизод на Supernatural. Има ги и на аглийски май.

Преди няколко седмици питах Elayne дали е гледала Monk и доколкото проумях май още не много популярен в БГ. Мен специално много ме зариби, а и актьорът много ми харесва Tony Shahloub(?) - The 13 Ghosts. Препоръчвам го много усърдно сериалчето! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Sun Dec 03, 2006 3:07 pm

Говорим за втори сезон, първи се е от 22 епизода и го има навсякъде.

Напоследък с кеф гледам новия Робин Худ на BBC. Доста забавно са го направили.

http://www.tv.com/robin-hood-2006/show/ ... ts;title;0

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Dec 03, 2006 11:39 pm

Видях го аз Робина, какво е 'забавното'? :roll:
Така де, въпросът е, с какво успява да те грабне история, която така или иначе вече знаеш?

Аз пък срам не срам започнах Lost и съм едва в началото (5еп.), но ми харесва --> основно персонажите, иначе разните 'свръхестествени' неща мааалко дразнят засега.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Dec 03, 2006 11:40 pm

AGENT KELLERMAN OWNZ!!!111!!1!!!111

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Dec 03, 2006 11:44 pm

Btw, гледах и Preview на 14-ти епизод на Призън Брейк, за жалост с кофти качество, но пък изглежда интересно, пак ще има ебаси изненадите.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Dec 04, 2006 12:49 pm

аз пък гледах вчера 1я еп. на Хироус и изглежда интересно,малко напомня на х-мен и мутанти ама не съвсем.определно ще се гледа:)
Image

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Mon Dec 04, 2006 7:08 pm

За почнах да гледам Офисът (амерканската версия) и не мога да се спра да се смея. Стив КАрел направо отнася цялото шоу на раменете си. Невероятно смешно.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Mon Jan 08, 2007 12:03 pm

За всички почитатели, вторият сезон на "Рим" започва в неделя, 14 януари. В интерес на истината, можете да дръпнете скрийнър на първия епизод от тук, но държа да предупредя, че се вижда постоянно логото на HBO, като воден знак - не е прекалено дразнещо, но препоръчвам да се изчака следващата седмица, когато записът ще е нормален. Иначе атмосферата си е все така убийствена, актьорите също, Джеймс Пърфой (Марк Атноний) е неповторим, а Поли Уолкър (Атиа) си е все същата кучка :)
This signature is not yet rated

User avatar
CruelGoblin
E'lir
Posts: 160
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:41 pm
Location: Far away from any living creature

Post by CruelGoblin » Mon Jan 08, 2007 12:11 pm

В момента гледам "Джерико", не е лошо сериалчето и има доста интересна тема - к'во пра'ат американци при ядрен взрив

колкото до heroes още от първия епизод ме отказа, изглежда ми голяма измишльотина, при това преексплоатирана. И героите му ми бяха безинтересни, направо насила го догледах до край.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Mon Jan 08, 2007 3:40 pm

Гледам "Развитие в застой".Обичам този сериал :mrgreen:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jan 08, 2007 5:06 pm

zhivik wrote:За всички почитатели, вторият сезон на "Рим" започва в неделя, 14 януари. В интерес на истината, можете да дръпнете скрийнър на първия епизод от тук, но държа да предупредя, че се вижда постоянно логото на HBO, като воден знак - не е прекалено дразнещо, но препоръчвам да се изчака следващата седмица, когато записът ще е нормален. Иначе атмосферата си е все така убийствена, актьорите също, Джеймс Пърфой (Марк Атноний) е неповторим, а Поли Уолкър (Атиа) си е все същата кучка :)
Не се стърпяхме и го гледахме снощи с Никола. Сериалът мачка все така усилено! Марк Антоний и Атия наистина са за отличаване, особено Марк.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests