Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sun Nov 19, 2006 6:12 pm

Абе сериалШето на зоната не е зле и няма големи претенции, но аз жестоко препоръчвам филма! Оригиналния, с Cristopher Walken (обожавам го), ако изобщо има някой който все още да не го е гледал! :roll:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sun Nov 19, 2006 7:41 pm

Това относно хората в България: наскоро даваха въпросния филм (с Кристофър Уолкън), пак по AXN - макар че то е по-скоро направен за телевизия, отразява доста по-вярно книгата. А пък и винаги е забавно да видиш точно Мартин Шийн да играе радикален десен политик, след като самият актьор е доста явно изявлен привърженик на демократите, даже май е бил арестуван няколко пъти по време на антивоенни простести :)
This signature is not yet rated

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed Nov 22, 2006 9:34 pm

Малко новинки от света на Диска, така де от света на сериалите. Може би си спомняте, а може би не, но в май ви представих есенната програма на по-големите американски тв канали. Тогава най-голямо впечатление ми направи Smith. Уви, черна котка му е минала път и не върви добре. Излъчени са само 3-4 епизода, макар да са заснети 7-8. Каква ще бъде съдбата на сериала засега няма яснота, но cbs ни предлага Watch all of SMITH, only on innertube. :( Другият нов на който искам да се спра е Jericho. Вчера гледах поредния епизод, така че може да се каже че го следя от близо. Ми не ме впечатли особено, някак бавно върви действието, има твърде много дразнещи образи, уж някакви тайни и т.н. Ако някой се интересува, мога да споделя и по-подробно за този сериал.

Аз сега съм загледала Rescue me по AXN. Не че е нещо особено, но става.
pulled out

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sun Nov 26, 2006 11:08 pm

На мен пък Jericho ми хареса, и бързо се зарибих по него. Има си недостатъци, но в един форум прочетох, че след 10-ти епизод щяло да се наблегне пак на по-глобалните събития, и отражението им върху градчето. Да обясня по-подробно, сериалът разказва за едно малко градче, Йерихон (както се превежда заглавието), след като САЩ са ударени от серия от атомни (или водородни) бомби. Идеята е какво се случва в един постапокалиптичен свят - без комуникации, провизии, електричество, ред и законност. Между другото, видях рекламен спот на сериала по AXN, което означава, че ще може и да се гледа по наша телевизия. Абе в общи линии си заслужава, може и по-добре, разбира се, но и така става.
This signature is not yet rated

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Nov 28, 2006 12:29 am

Някой да е хвърлил око на Heroes?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Nov 28, 2006 12:53 am

Аз. Мен лично ми се нрави, макар че все още се развива леко мудно. Общо взето е смесица между 4400 и х-мен.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Tue Nov 28, 2006 10:06 am

Мойто мъж го следи Heroes заедно с още куп сериали :lol: Точно в него не съм се заглеждала, ама хвърлям по едно око на CSI, а скоро изгледа Smallville/за Супермен/. Аз май само Prison Break следя, още не съм изгледала 3-ти сезон на O.C., а вече започна 4-я :roll:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Nov 29, 2006 2:23 pm

OMG, 13-ти епизод свършва... нямам думи просто... :shock:. И ся чак до февруари ще чакаме.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Nov 29, 2006 2:30 pm

а само как свърши,а :wink:
бтв няма да е февруари,януяри са казали,че ще я пуснат заради зрителския интерес (хубаво е да имаш сестра,която се рови из нета хихи)
Image

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Nov 29, 2006 2:33 pm

Xtra! Какво ти зрителски интерес, ако имаше начин да опищя някой за епизоди - щях, голяма е драма с тия финали на епизодите. Човек иска още и още и още...
Spoiler: show
Според вас Келерман нарочо ли се престори, че ще им помогне, т.е. блъфира умишлено пред тях, за да им спечели доверието и да ги гръмне по-късничко или е искрен? Логика има да е искрен, обаче... биха рискували адски много ако му се доверят Imho :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Nov 29, 2006 2:42 pm

Spoiler: show
според мен си беше съвсем искрен,човека бая злоба насъбра,а той е доста способен в тази насока :D
Image

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed Nov 29, 2006 2:48 pm

Spoiler: show
Съгласен съм, просто няма логика да ги остави да си тръгнат, след като може да ги гръмне и да изчезне, нали? Освен това героят е направен достатъчно интелигентен, за да се сети, че искат да го очистят и него ...
Ами ще се чака явно, в една от темите за Jericho в IMDB прочетох коментар, че повечето сериали ги прекъсват, защото сега започвали разни реалити шоута като American Idol, така че всеки канал смята за самоубийство да се състезава с тях по рейтинг. Тъпо - поне по AXN почнаха да повтарят втория сезон на ReGenesis, така че с кеф ще си го гледам - един от малкото наистина интелигенти сериали напоследък.
This signature is not yet rated

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Nov 29, 2006 3:31 pm

Spoiler: show
Мда, вярно, че можеше просто да ги убие на място необезпокояван. Еми, екстра, така определено ми харесва развитието на сериала. Във всеки случай Сара ми е най-любопитна, та Looking forward to her :roll:.
Изгледах тъкмо и новия епизод на Отчаяни съпруги, пак : 'omg, как свърши', нали :?. Съвсем се забъркаха нещата, типично в стила на съпругите де :lol:.


Edit: Ей, значи, 14-ти епизод ще го видим едва на 23 януари и ще бъде рекап.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Thu Nov 30, 2006 1:57 am

Сега докато повечето са в почивка може да се хвърли едно око на Day break

http://www.tv.com/day-break/show/58017/ ... ts;title;0

Сериалът се излъчва на мястото на Лост и засега не е зле, освен това ще е само 13 епизода.

Става дума за полицай, който е обвинен в убийство и преживява непрекъснато един и същи ден, мъчейки се да разплете конспирацията. Малко напомня на Butterfly effect.

User avatar
lordsandro
Merchant
Posts: 85
Joined: Thu Jan 12, 2006 2:27 pm
Location: Чертозите на Валхала

Post by lordsandro » Thu Nov 30, 2006 8:45 am

И аз гледам Heroes.
Много хубаво сериалче с доста прилични ефекти.
Особенно ме кефи японеца. Страшен изрод. :mrgreen:

Иначе някой знае ли дали Supernatural още излиза.
Намирам го само до 5 епизод на 2 сезон. :roll:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests