Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Oct 11, 2007 10:17 am

Мдамммм, доубих и втория сезон на Red Dwarf - и мнението ми си остава все същото: искам още! (и още, и още! :plez:) Малко по-сериозен от първия сезон - т.е. осмиването е на малко по-сериозни теми, не че има по-малко смях и подигравки с кажи-речи всичко и всички в популярната култура и политика и религия и какво ли не още.

Cat: What about naps? I'm a cat, I need some naps! If I don't nap nine or ten times a day, I don't have enough energy for my main snooze!

Newsreader: Good evening. Here is the news on Friday, the 27th of Geldof. Archeologists near Mount Sinai have discovered what is believed to be a missing page from the Bible. The page is currently being carbon-dated in Bonne. If genuine, it belongs at the beginning of the Bible and is believed to read, "To my darling Candy. All characters portrayed within this book are fictitous and any resemblance to persons living or dead is purely coincidental." The page has been universally condemned by church leaders.

Holly: I've got to admit it—I've flamingoed up.
Rimmer: You what?
Holly: It's like a cock-up, only much, much bigger.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 11, 2007 6:47 pm

Подхванах 'Journeyman' да видя за какво става дума. Изгледах 2/3 епизода излезли и засега е доста приятно и интересно. С две думи - харесва ми :P.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Oct 11, 2007 9:31 pm

Не е лош Journeyman. Има си необходимата доза "Ама какво става тук" и засега успява да ми задържи вниманието. Само бих желала Кейти да стане малко по-съпричастна и разбираща. Сега сигурно е трудно да повярва, то дори не си е за вярване, ама просто ми е омръзнало от истерични съпруги/съпрузи, които като им се разкаже чудната история и изпадат в паника, грабват децата и заминават. Ами става дума за най-близкия ти човек, покажи малко повече доверие и се опитай, ако не можеш да помогнеш, поне да бъдеш по-търпелив/а докато се ориентираш в ситуацията. Единственият случай на разумно поведение при сблъскане със свръхестествените способности на партньора съм видяла в Медиум, Джо Дюбоа показа невероятна за тези филми съпричастност.
pulled out

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 11, 2007 9:41 pm

Ами, в интерес на истината мен ме дразнят всичките главни герои. Нашият човек не ми е особено симпатичен, жена му е досадна, бившата му още повече, но пък ми е интересно засега, та ще го следя. Междувпрочем, видях и третия епизод, все така отвличащо вниманието е. :)
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Oct 12, 2007 11:41 am

Elayne wrote:Ами, в интерес на истината мен ме дразнят всичките главни герои. Нашият човек не ми е особено симпатичен, жена му е досадна, бившата му още повече, но пък ми е интересно засега, та ще го следя. Междувпрочем, видях и третия епизод, все така отвличащо вниманието е. :)
Абе не е като да му правите голяма реклама на филмчето. :mrgreen:
Аз почнах Сопрано отначало и продължавам да му се кефя на сериала (нищо че изгледах първия сезон за трети път :popcorn: ). Този път съм решил да го довърша целия. 8-)

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Oct 12, 2007 12:23 pm

DELgado wrote:Абе не е като да му правите голяма реклама на филмчето. :mrgreen:
Ами защото не е и чак толкова добро, май. Крайно време е сценария да почне да се развива в някаква посока, а не единственото което се случва да е как нашия човек помага на разни хора в миналото, и как разбира повече неща за хората от своето обкръжение. Ако нещо не се случи, дори да е намек, че има някаква причина нашият човек да пътува назад във времето, не смятам, че сериалът ще издържи дълго. В крайна сметка, не е нужно да слагаш пътуване във времето, за да направиш поредната семейна драма. На мен лично търпението ми почва да се изчерпва, колкото и да ми е симпатичен Кевин МакКид.
This signature is not yet rated

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Oct 12, 2007 11:54 pm

...а той е определено симпатичн и на мен ми задържа вниманието сериалът както с идеята, така и с главния си герой. Освен има доста култови малки детайлчета като например как в едната серия нашият беше подгонен от един полицай в миналото и се оказа брат му и темподобни. Но иначе трети епизод не ми хареса, даже хич. Дано почне да има някакво развитие.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Oct 13, 2007 12:06 am

Довърших 3тия сезон на Хаус и си мислех, че кой знае кво за напред няма да ме изненада. Е първите с 3те еп до тук на 4ти успя. Лори е баааси таланта. :yay:

Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Oct 13, 2007 12:21 pm

Страхотно е Хаус, просто качеството не намалява :) и в 4-тия сезон, даже бих казала, че в известен смисъл ме кефи повече.

А аз почти приключвам Star Trek-а :), на 90% епизодите от всеки сезон са страхотни, актьорите са страхотни :). Изобщо кеф е да го гледаш. Още се чудя какво да гледам след това, но ще си намеря :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 13, 2007 1:15 pm

А пък аз да кажа, че трети сезон не ми се вижда да е слаб. Може би щото всички ми казвахте, че е и аз се бях настроила, пък то хич не ми се видя така. Снощи даваха оная серия дето Форман по погрешка пречука онуй момиче, много тегаво ми беше :?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Oct 13, 2007 1:27 pm

Че кой е казал че е по-слаб, то с всеки сезон се по-голяма лудницата става там :metal: Аз почвам ся на екс Dead like me втория сезон.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Oct 13, 2007 1:37 pm

A аз избраузих на бързи обороти първия епизод на Bionic Woman. Сериалът изглежда внушително зле, а главната мацка БОЛИ, обаче в ролятан а ЛОШАТА уберженшчина е Кейти Сакхоф, което гледалите Battlestar Galactica знаят, че е РЕШАВАЩО. Четох някъде, че сериалът изглеждал крапосан и някой предложил да го скрапнат и да го построят наново около Кейти. Нищо чудно...
Spoiler: show
Image
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Sat Oct 13, 2007 2:01 pm

Яко :)
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sat Oct 13, 2007 5:38 pm

Да не говорим, че единият от главните герои се играе от онзи тип, който играе адвоката в последните два епизода на третия сезон на Battlestar Galactica :)
This signature is not yet rated

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Oct 13, 2007 5:49 pm

Пък някъв от второстепенните е Чийф Тирол.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests