Гледано напоследък

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 23, 2007 9:53 pm

Мхм, аз напраих некъф як мишмаш тука от новоизлизащи епизоди от Naruto, Bleach i Devil May Cry (Dante Dante Dante and Sutoroberi sunde!") паралено с миксче от Airmaster, Blood+...
ааа да и Семейство Адамс и TMNT анимацийките. Пригледа ми се пак и Get Backers- Jakal-a си rulz ;)
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Aug 23, 2007 10:07 pm

Аз сым особено влюбена в Шидо - Бийстмастыра. Ма и Бан ме кефи бая. Бе сичките са готини :lol:
След Блийч ще дрыпна One Piece. Некви идеи откыде мога да го намеря цялото? И нали е завыршено?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 23, 2007 10:11 pm

Балиго колко е завършено, аз гледах до към 200тина, а са 313+ едно време и помна че беше качено по фтп-та пръснати http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?t=25. Голям бъзик си е.

А да пропуснах, че и HхH пак си иззяпах. Хисока!
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Aug 23, 2007 10:15 pm

Ама не мога да точа от АнимеС...

О, ды хорор:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... php?id=836

Тва има някакви милиони филми и спешыли освен 323-те си серии...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 23, 2007 10:17 pm

Мноого са. Твърде, ма мое изгледаш донейде просто за обща култура ;) Ми ненам де другаде ги има, то не са в анимеса само.
:ninja:

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Thu Aug 23, 2007 10:30 pm

One Piece-a го има до 220ти епизод някъде на тракъра на Kaizoku fansubs:
http://xdcc.discoveryhosting.nl/tracker/

Аз лично много го препоръчвам, съветът ми е да прескочиш Блийч и да гледаш направо ОР / но пък съм ОР фенбой и мнението ми е леко пристрастно :) /
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Aug 23, 2007 10:35 pm

Е, ще го гледам ОП-то, ма Блийч-а е почти готов наточен, а това тепырва ще го пускам...
Мерси за линка - довечера ще проверя дали става.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Aug 24, 2007 10:09 am

Амели, за Блийч повечето препоръки са диагонално гледане на първите 10-тина епизода, после следва доста добър първи арк, докъм малко след 50-ти, тотално излишен и глупав 2-ри арк (по възможност изцяло за скипване, и 3-ти, който си тече в момента и започва малко след 100.

Ники, не знаех, че гледаш Блъд+ :) Поне не е толкова дълго, но според мен не би трябвало да те грабне, с малки изключения.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Aug 27, 2007 6:52 pm

Иззяпах снощи Ерго Прокси. Умерено се изкефих. Брутални идеи, брутална визия, брутален сетинг, яки герои, обаче ТОЛКОВА мудно и мъгляво, че чак боли. И има около... 10 излишни епизода. Тва при сериал с общо 23 някак не работи добре.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Aug 27, 2007 7:17 pm

Аз гледам Блийч и се радвам кат малко детенце. В момента такива яки млатове има между шинигамитата с бан-каите им, че просто ум да ти зайде!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 27, 2007 8:09 pm

Е има има, ма след тех едно ми ти чоооплене на носове настава. Поне колкото пъти видех убер безполезната Орихиме место да я псувам си я представях как върти връзката праз и си припява Як цуп цоп ;)
:ninja:

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Mon Aug 27, 2007 8:40 pm

Е хайде сега, филърите на Блийч бяха поне един арк, не като на Наруто, баси изнервящото :evil: Много ме ядосват в момента, че пак пускат некви филъри! По-добре да правят паузи от по седмица-две отколкото да гледам епизод, в който един от най-култовите капитани играе футбол, омг!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Aug 27, 2007 9:05 pm

Бе Орихиме и на мен ми лази по нервите, ма ебентуално може да ги лекува, щото ония си имат нужда. Как да е де. За момента тва е пыти по-добро от Наруто, че и главният герой си ме кефи даже. Ма шинигами тайчотата са просто тхебест, като изключим грозният урод, който си прави експерименти с хората. Влюбена сым до гроб в Зараки Кенпачи и оня мырзеливия космат женкар, който се носи с едно розово кимоно над бялото. Сыщо много обичам и оня малкия с бялата коса. От лейтенантите най-любим си ми остава Абарай Ренджи - бан-кай-я му ме изкефи на фул макс просто. Чад сыщо е пич. От жените - оная котката и оная с фойерверките много ме кефят засега. Да видим нататык.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Mon Aug 27, 2007 9:17 pm

Ооо, Зараки Кенпачи е ултра кефещият персонаж. Досега не съм чувала лош отзив. Но се учудвам, че Хицугая ти е харесал (дребното белокосо), както впрочем ми харесва и в комбинация с лейтенантката си. Ренжи става, но точно без банкая си, който нещо ме дразни още откакто го появи за пръв път. Мда... от капитаните май няма дразнещи (даже може и грозния урод с ескпериментите да ти хареса, но това евентуално във втория арк, който като цяло не е препоръчителен).

Иначе съм напълно съгласна, че Наруто е много по-негледаемо от Блийч. Там действието се развива толкова дразнещо бавно, че не ти трябват никакви филъри, за да те изнервят допълнително. Те си спомнят, и после пак си спомнят... и накрая след като са минали 5 епизода, без да си спомнят нещо, решават, че е дошло време отново да си го спомнят, но затова пък в малко по-разширена версия.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20291
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 28, 2007 12:26 am

Че кой ги сравнява бе. :) Абе капитаните си рулират подред просто. Дори и тия на Айзен са изверги. Зараки и малката с техната ориентация просто избиват рибата ;). Наще(тм) са си доволно малоумни като група барабар куинсито ;) Иначе куклата е кретен ;)


Хехе, забавлявах се вчера с New Dominion Tank Police :)
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests