Гледано напоследък

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Sun Jan 29, 2006 7:03 pm

ха,значи е било вярно,че гонзо са пуснали 30 минутно превю от двд-то,което май ще е....50 минути :lol:
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Sun Jan 29, 2006 7:53 pm

Относно Gundam Wing > определено не ми направи кой знае какво впечатление на първото гледане, въпреки че сега като се замисля, си струваше гледането ...а моето лично мнение си е, че не може да се мери със Seed, колкото и character development-а да има ...но всеки с вкусовете си...а, и btw аз страшно се радвах на Релина (на която все още мисля, че Cagalli е базирана :P )

А колкото до Athrun, подкрепям Алексис с две ръце, че си притежава сексапил, няма какво да се лъжем :mrgreen: , виж за Yzak не съм толкова сигурна :neutral:

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Sun Jan 29, 2006 9:49 pm

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Jap. Kanji: 撲殺天使ドクロちゃん
Synonyms: Beating Angel Dokuro-chan, Club-to-death Angel Dokuro-chan

Image

Dokuro-chan is an angel who came from the future. She began to live in Sakura-kun’s house. She looks quite young and has a glamorous body, but she is innocent and cute. However, every time something happens, she beats Sakura to death with “Excaliborg”, a special bat with thorns. But don’t worry. When she casts the spell, “Pipiru Piru Piru Pipiru Pi”, he comes back to life. This is how, a bloody heart-warming story of Dokuro-chan and Sakura-kun starts.

Ей това е култова простотия! Горещо препоръчвам, направо се побърках от смях, щеше ми се да е доста повече епизоди, но и така радва :D
За повече инфо:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s ... rch=Dokuro
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Feb 01, 2006 4:09 am

Аз стигнах до 38-и епизод на Monster (току що го изгледах, определено е подходящ за гледане след полунощ и на загасени лампи) и трябва да кажа, че сериалът е страшно добър и продължава да става все по-добър. Че и като по поръчка вече всички епизоди са събнати, въобще животът е прекрасен. :P
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Wed Feb 01, 2006 12:29 pm

Ха, мерси, че ми припомни :) , преди година някъде помня, че бях почнала да чета мангата, много ми хареса ...ма не успях да си я завърша ...анимето няма начин да го гледам, ма така или иначе мангата е само малко по-различна :roll:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Feb 01, 2006 4:04 pm

Аз пък за пореден път си гледам подред 3-те "сезона" на Slayers, next, try). Абсолютно Гениално си е анимето.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 04, 2006 2:44 pm

Btw, понеже нямам къде да го сложа, а не ми се отваря нов топик, качих на AnimeS първия волюм на мангата Eureka Seven на английски.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Feb 10, 2006 10:38 am

Гледам Fullmetal alchemist. На 26-ти епизод съм, преди го бях докарал до 13-ти и ми доскуча, ама съм невероятно зарибен!
Направо...
Направо какво пиша във формума, ами да почвам да зяпам нататък к'во ще стане...

Ако някога, някъде съм казал нещо лошо за това сериалче, сега трябва да си взема думите обратно :lol:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Fri Feb 10, 2006 1:36 pm

Аз стигнах до 14-и епизод на Cowboy Bebop - невероятна зарибявка е! Всички отзиви които съм чел, че е много добро са верни. Не очаквах да ми хареса чак толкова:D Единствения недостатък е че го гледам на английски - на шибания линукс не знам как да го пусна на японски и да си вкл. субтитри...

Прегледах 1-вия епизод на Paranoia Agent, абе по-нататък може да става интересно, ама нещо не ме грабна:roll:

Изгледах 1-ви и 2-ри еп на Midori No Hibi - аааа, тва е брутално! Ама като изкочиха тия мити цици на монитора направо щях да си умра от срам - колежките ми минаха наблизо :oops: :P
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Sun Feb 12, 2006 5:30 pm

Аз изгледах Monster и освен да повторя хвалбите по негов адрес май друго не ми остава. Силно го препоръчвам. Досега май не съм гледал аниме с толкова добро развитие на практически всички герои, дори и второстепенните и в същото време с интересен сюжет пълен със съспенс. Добре че го почнах тъкмо навреме да го изгледам без големи периоди на чакане да събнат епизодите, иначе щеше да е много мъчително очакване.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Feb 12, 2006 8:20 pm

За 5 или 6-ти път Cowboy bebop ;), А пълнометражния за десерт.
:ninja:

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Feb 13, 2006 8:26 pm

Syber, каква точно ти е грижата с линукса?
Кажи с коя програма гледаш филми, може и да мога да помогна.
Предполагам ползваш mplayer, стартирай го с mplayer -alang ja -slang en и би трябвало да тръгне. Ако не става така, опитай вместо alang и slang
-aid 0 -sid 0, ако не стане веднага, смени цифрите на 0, 1 или 1, 1 - докато го докараш.[/i]
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Tue Feb 14, 2006 12:32 am

Гледам с Noatun ама немай грижа - в четвъртък напускам, така че няма много смисъл :P
Мда безнаказаното гледане на анимета и тегленето им с 1МБ в секунда към всички БГ сървъри (без Дата.бг) определено ще ми липсва :?
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
spirit reaver girl
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Jan 06, 2006 9:30 am
Location: Spirit Forge

Post by spirit reaver girl » Fri Feb 17, 2006 8:06 am

искам да ви попитам нещо.знаете ли тези картинки от кое аниме са
http://img114.imageshack.us/img114/699/airangel1yx.jpg

http://img116.imageshack.us/img116/3206/air8gl.jpg
и изобщо има ли такова.ако има бихте ли ми казали как се казва.
Call of the dragon is the call of the universe,call of the dragon somewhere in your mind...

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Fri Feb 17, 2006 8:12 am

Ами за втората картинка - определено има такова аниме (има и манга) и се казва Chobits! :wink:

Ето link за епизодите направо:
*Click me!*

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests