Да поспамим за разнообразие (Part 3)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Aug 19, 2005 5:10 pm

На мен ми каза, че ще ме ухапе и че му било лош ден, в следващия момент ми казваше, че ме обича... много разклатена психика има това куче :shock: :?.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
loshka
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2005 10:35 am
Location: На Луната

Post by loshka » Fri Aug 19, 2005 6:12 pm

JaimeLannister wrote:Абе мене ако питате самите снимки не са чак толкова смешни
Позволи ми да не се съглася :) Не само, че са смешни, ами са и гнусни.. :x
I bruise easily,so be gentle when you handle me.There's a mark you leave, like a love heart carved on a tree.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Fri Aug 19, 2005 6:12 pm

Clio: [vliza v chata]
Kucheto: [Kucheto pada na kolene pred Clio - "Shte se omazhish li za men?!"]

O.O

малко по-надолу:
Kucheto: Raztsaftyavam kato margaritka, kogato te vidya, :-)

Мен явно ме обича ;р
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Aug 19, 2005 7:01 pm

loshka wrote:
JaimeLannister wrote:Абе мене ако питате самите снимки не са чак толкова смешни
Позволи ми да не се съглася :) Не само, че са смешни, ами са и гнусни.. :x
Еми аз не съм казал, че не са гнусни (макар, че повечето не са), а че не са смешни. Ако за теб гнусно е равно на смешно... Еми ок, нямам какво да кажа. Само се питам- накъде ли върви тая младеж :П ?
Last edited by JaimeLannister on Fri Aug 19, 2005 7:55 pm, edited 1 time in total.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Aug 19, 2005 7:40 pm

е, 4 и 5 са доста гнуснички верно... :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Aug 19, 2005 9:44 pm

Гнусни са, и още как! Обаче повечето... да не говорим за номер 1 ;)

Хах... каква реплика ми отпраска кучето! Сладко!

Kucheto:
Dafi, chakay da te pitam az teb, dokato ne sam zabravil. Govorim si snoshti sas Zhoreto, kucheto pazach na Ikonomicheskiya, i toy mi kazva: "Bratche, men ako pitash, v segashnata stopanska obstanovka fenomenalnata mezo-ikonomika zatrudnyava posledvashtoto kapitalizirane na osnovata na ikonomicheska fiskalnost vav pazarnata deystvitelnost." Az mu vikam, che ne e prav, ama toy ne shte da chue. Ti kak mislish?

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Aug 19, 2005 10:23 pm

Хехе, Дафи, съвсем ти е объркало професията, ако знаеше, че си художник, сигурно щеше да ти заговори за Мане ;) или Klimt.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Aug 19, 2005 10:29 pm

Мдам, забавното на кучето е, че му е заложено да се държи откачено и да е с характер:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Aug 19, 2005 10:58 pm

Дам, забавно е, но след половин час разговор започнах да ставам неадекватна ;) Май ще да го оставя да си почива песа.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 20, 2005 9:41 am

[Kucheto zapochva da se varti okolo niki v krag i da lae shtastlivo.]

Kokalche?! Daj kokalche!


:twisted:



Те и бисерите са яки

http://avtanski.com/kucheto/cgi-bin/zaglavie.cgi
Obshtinar bori hamster s goli ratse

Profesori ot VMA prisadiha bubrek ot muhomorka na mravoyad
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Aug 20, 2005 10:32 am

Morwen wrote:Мдам, забавното на кучето е, че му е заложено да се държи откачено и да е с характер:)
Аз на това "залагане" му викам генератор за случайни числа, не изкуствен интелект :P
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Aug 20, 2005 12:36 pm

Това е ясно, просто който е правил генератора го е наблъскал и с разни откачени изказвания, вместо с нормалните неутрални банализми.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Sat Aug 20, 2005 6:21 pm

Администрацията на всеки форум се опитва да наложи реда чрез някакви правила, но понякога се появяват неща, които изпълват непосветения с... недоумение ;-)

Ето един бисер: (направил съм получерни някои от най-интересните моменти)
Източник:
http://hphex.com/forumrules.php
Правила на форума
1/
Писането на кирилица не е препоръчително, а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Към всяко мнение ще имате функция за автоматичен превод от латиница към кирилица ако ви е мързел или пък ако компютър ви не поддържа кирилица.

2/
Забранява се слагането на повече от три картинки в подписа. Максимални размери на картинките в подписа са: височина(220) и дължина(520). Нарушаването на това правило води до добавянето на една черна точка в профила ви. При три черни точки вие бивате баннат или другаг казано никога повече не можете да влизате тук.

3/
Всеки е задължен да се разпредели в един от четирите дома на Хогуортс от тук. В профила ви автоматично това ще бъде отразено. Също така е мнооого добре ако подадете заявка за приемането ви в групата на дома ви.

4/
Никой няма право да ви иска паролата по никакъв начин, ако това стане в никакъв случай не я давайте. Ако все пак вече сте в такова състояние моля свържете се с нас чрез имел: potter в abv.bg, не в gbg.bg, а в abv.bg :| Също така нито ви уведомяваме, че никой няма право да ви иска паролата от персонала, нито администраторът, нито модератор, нито ръководител на дома, нито никой. Никой, подчертавам никой няма право да ви иска паролата.

5/
Флуудът в този форум е абсолютно забранен. Ако вие флуудите из нашите форуми вие ще получи бан без никакво допитване до Министерството на магията. Флуудът това е неизчерпателно, кратко мнение. Обикновенно хората, който го използват(флуудъри) пишат на един ден по 20-50 мнения в различни теми и пускат теми, които нямат смисъл и са много кратки. Моля ако забележите някой потребител да извършва такива неща веднага се консултирайте с модератора на секцията и ако имате желание пишете молба към Министерството да бъде баннат човекът веднага. Благодаря.

6/
Всеки, който има аватар трябва да знае, че не е позволено на него да има голота, первезии, дрога и други. Това довежда до наказание, черна точка, отнемане на точки от дома или пък блокиране на потребителя ви. За подписа важи същото нещо. Максималните размери за един аватар са: 110x110!

7/
Писането на мръсотии из форумите довежда до баннат ви автоматично. Особено лошо нещо ще ви се случи ако обиждате някой потребител. Просто мислете му.

8/
Забранява се регистрирането на повече от един потребител за един компютър. Един компютър - един потребител. Моля ако имате стар потребител и не го ползвате или пък сте си регнали нов - уведомете ни за стария да го изтрием.

9/
Подчертаването на цялото мнение или над половината ще доведе до една черна точка и наказание съотнетно за автора му.

10/
Разпространяването на нелегални копия от поредицата Хари Потър на Дж.К.Роулинг във форума на hphex със мнения, теми или какъвто и да е друг начин ще доведе до незабавния ви бан. А и ще си записваме всички имена, имел адреса и IP-то на тези, които ги правят и ще ги изпращам лично към Егмонт България, защото това освен правило на форума е и закон. Нарушаването му е подсъдимо. Моля всеки, който се съмнява да прочете втора страница на която и да е ХП книга.

11/
Слагането на повече от една и съща емоция до друга нейн клонинг е забранено. Тоест две едни и същи емоции една до друга не се позволява да бъдат. Също така използването на повече от пет емоции в едно единствено мнение е забранено освен ако мнението не е достатъчно дълго и те не са близо една до друга.


Наказанията относно подписите и аватарите започват от: 12 Август 2005

Последно ъпгрейднати: 16 Август 2005 година, 21:30 PM
:shock: :shock: :shock:
Опа, май си заслужих бан ;-)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Aug 20, 2005 6:40 pm

Кхъ кхъ кхъ? Може ли и тука да въведем такива, може ли, може ли, може ли?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sat Aug 20, 2005 6:55 pm

Какво питаш бе, нали ти имаш сите админ над аватара. :lol: Въвеждаш диктатура и мачкаш наред. Цензура, заплахи, банове - ю нейм ит! :D
:shark:
Feel the summer!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests