Да поспамим за разнообразие (Part 3)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Wed Jul 20, 2005 7:53 pm

Току що чуто по BTV:
Планирането на изтеглянето (на войските ни от Ирак) става по план... :shock: :roll:

Не пропускайте новините в 22.00, когато най-вероятно ще имате възможност лично да чуете как в ефир прозвучава тази незбравима фраза. :wink:
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jul 20, 2005 9:01 pm

А пък аз чух Сакси да яснвам, че то в нормалните държави било съвсем в реда на нещата преговорите за ново правителство да траят повече от три месеца. Така че к'вот и да чуя, включително, че Буш е пратеник на марсианците, няма са изненадам.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Jul 20, 2005 9:07 pm

Drizzt Do`Urden wrote:да, защото всички знаят, че Рол заплашва Дризт а накрая Джайм ще го изяде без предупреждение.
Забавно може да ти е на тебе, ама то на всички е ясно че си чиста проба олигофрен. Да, ок, знам: следващия ти пост ще бъде: олигофрен съм, да, и ми е яко, а и съм спамер, ако не съм ви казвал вече ма май съм го споменавал един-два пъти. Почваш да се изтъркваш, знаеш ли? Само дразниш хората около себе си и накрая наистина ще разгневиш модераторите около себе си. Това ли мислиш е най-добрия начин да привличаш внимание в-у себе си?

@Регса, имах предвид че смисъла е да се пише изобщо, далеч не да се спами :) ма то ми идва от вътре, нали :roll: , не съм като Джайм да го правя насилено че и да пише във всеки пост "това беше чиста проба спам" щото, видите ли, може и да не се разбере че е било такова :)

едит: Джайм- 3 въпроса:
-кога за последно според теб съм спамил *така*?
-кога за последно Рол ми е правил забележка?
-от кога пишеш в този форум, От кога пиша аз, и дали Рол ще си употреби правата в-у мене заради имбецилните ти постове като тоя в началото на темата?
Еми не мога да пропусна да отговоря на това...
Виж сега, Дризт, приятелю. На първо място забележи, че каквото и да пиша из тоя форум, нито веднъж не съм си позволил да се обръщам към някой с открити обиди като олигофрен например... Веднъж имаше проблем по тоя въпрос. Не искам да го повдигаме отново, това наистина си е работа на модераторите. Само да ти кажа, че въпреки всичко не ми е приятно да ме наричат така, а особено, когато аз не съм си позволил пръв да отправя подобна обида....
Т'ка, колкото до спама. Ми в същността си всичко е спам. Развивах на времето едни теории относно форумите...Сега ще си го кажа честно- мързи ме да се опитвам да променям света (форума). Кефя се да чета какво се пише тука и да драсвам по някои ред без особено да се впрягам. По принцип се стремя да се държа сериозно, обаче, да съм честен, да не обиждам никой и да не пиша там дето няма се води смислен "разговор", ако нямам достатъчно енергия, желание и време за да се държа в крак с останалите... Дали успявам, т'ва е друг въпрос. За разлика от теб, обаче, на мен не ми пука особено колко поста имам...
А относно т'ва че откак се помня в тоя форум Рол все те плаши нещо. Ми не знам, може и да греша, няма да тръгна да ти вадя примери, ама съм бил свидетел на подобни неща поне 5-6 пъти, без да броя подметнатите забележки... Даже май първите ми прояви във форума бяха свързани с някакви "скандалчета" по въпроса- "Дризт пак само спами" ....

Та т'ка.....
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 20, 2005 11:31 pm

Хехе, карате модераторското ми сърчице да плаче от умиление ;р :cry: :P
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jul 20, 2005 11:38 pm

Да, земете се озаптете, шото голямата ножица реже изначално и до тестисите, ако мога така да се изразя.

п.п. Wow, Дризт, като го слагахме тоя ранг, направо не вярвахме някой да го стигне, честито :wink:
This is it. Ground zero.

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Thu Jul 21, 2005 12:56 am

Хм, честито, да! :D
Но мисля, че той не е единственият...
Чудно ми е Рол, ако не беше Админ, какъв ранг щеше да има. :lol:
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Jul 21, 2005 1:02 am

ма може да преместите постовете в пералнята щото не мисля така да оставя нещета :Р
така де, Джайм, 1-во, не съм ти приятел, нито никакъв, и честно да ти кажа дразни много, и не само мене, да наричаш хората така/
2-ро:Идея си нямам колко поста съм сега, ма мислех преди време да питам някой модератор дали не са добавили титлата в прогреса на форума щото ако не се лъжа я няма в темата която бяхте пускали :Р
3-то:Сори, дюд, държиш се като такъв.
4-то:Това какво съм правил преди около.. ерн.. година и нещо? няма нищо общо, нали? Какво значение има какво е казвал Рол относно спама, като след това сме говорили с него по въпроса и сме се оправили? Ама стига с тва Рол онова Рол че ще стане скандал накрая :Р Друг е въпроса, че ти се заяждаш по крайно неприятен начин от както си се регистрирал във форума.
5-то:Ехм.. теориите ти.. а то света не бил само теории и Зигмунд, нали?
Това относно спама ми прозвуча меко казано странно, тъй като аз доколкото знам форумите са алтернативата на реалните дискусии, ма в такъв случай и на живо само празни приказки се говорят, без нищо смислено... Земи си сложи в подписа че си спамер поне да си спестявяш всеки път да го пишеш....
6-то: ТЕБЕ пък какво те касае кой какво кога е заплашвал? В смисъл, ТИ какво общо имаш??!??!
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jul 21, 2005 10:01 am

Рол казва (сега, а не някога), че с това т.нар "спор" е хубаво да приключи, защото не води наникъде. Рол освен това казва (пак сега), че е много хубаво човек да НЕ СЕ изяснява за всичко, когато нещата няма да се променят, а само разбозавят от изяснението (всеки сам да си търси дефиниция на това). И Рол НАЙ-ВЕЧЕ винаги е казвал, че няма нищо по-инфантилно и идиотско от изписването на смях...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Thu Jul 21, 2005 9:50 pm

Току-що разбрах, че някой е осъществил безумната си закана и вече само регистрирани потребители имат достъп до форума на Цитаделата. Ей на тва му викам сам да си забиеш нож в гърба. ;-)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jul 21, 2005 9:56 pm

Нищо подобно, на Сашо това положение му харесва. Изобщо не му пука, ако ще и никой друг никога и да не разбере за форума им.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Jul 21, 2005 10:35 pm

Е в такъв случай да въведе покана, без която да не можеш да се регистрираш :lol:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Jul 21, 2005 10:36 pm

Wouldn't that be so cute....
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jul 21, 2005 10:37 pm

'псилютно :) Ма не му давайте такива гениални идеи ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Fri Jul 22, 2005 2:32 pm

Да върнем темата в началните и граници :P

http://novinar.org/main.php?act=news&ac ... r=MTY2Njs1
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri Jul 22, 2005 2:59 pm

Интересно предполага ли се да запомним тази неверятна комбинация от букви, която представлява това съкращение. Това е един от онези случаи, когато е по-лесно да запомниш цялото название на нещо, отколкото съкратеното.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 10 guests