Ново сериозно списание / БГ фентъзи комикси

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sun Apr 17, 2005 5:39 pm

Е, да. Представям си безкрайните тълкувания на историята, както и бисерите, които ще се родят, в такъв случай. :wink:
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Couatl
Sorcerer
Posts: 492
Joined: Wed Feb 02, 2005 8:24 pm
Location: In the temple of the purple feathers

Post by Couatl » Sun Apr 17, 2005 7:26 pm

Бах, даже да е само от комикси ще си го взема от уважение.... пък дано после се намери място и за още нещичко... даречем - към 5-6 брой....
...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Apr 18, 2005 2:05 am

На български е бе, хора! :lol:

Не ми е никакъв проблем да преведа англоезичния оригинал на сценария. ПО ПРИНЦИП ги правим за Щатите. :lol:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Mon Apr 18, 2005 9:45 am

zhivik wrote:
Иначе ми хареса това за "дащните джигитки", звучи ... привлекателно Което ме навежда на мисълта, продажбите със сигурност ще скочат, ако дори само се намекне, че четивото може да не е подходящо за подрастващи

Мислиш ли? Не знам. Тия комикси ги правим за Щатите, така че трябва да стават и за под 18г.
Мисълта ми беше за родната публика :) след като се прави за Щатите, явно нямаш избор (за съжаление) - все пак трябва да се гони поне PG-13 рейтинг (ако не и PG) - което не значи, че комиксите ще са лоши, разбира се. Като гледам, може и да се жертвам за първия брой, въпреки че отдавна не съм на подходящата възраст - това любопитството е много проклета работа понякога :)
This signature is not yet rated

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Mon Apr 18, 2005 1:05 pm

Аз ще задам един много тъп въпрос....Има ли някакъв шанс по-късно да вербувате Луис Ройо за художник...Ще бъде много ловък стратегически ход, макар че и вие сигурно ще се справите идеално.

А това за липсата на ултра секси персонажи в оскъдни брони...перманентно ли ще е ? Предполагам, че подобен комикс би имал много голям успех.

И, малко оф-топик, ми се ще да запитам дали гореспоменатата книга игра е вече на пазара. В момента съм се забил в Правец, а до там, дори и да е излязла, няма начен да стигне преди края на света...Искам да знам, за да помоля някой мой пал от цивилизацията да ми я купи преди да са я разграбили като...пиле в сладко-кисел сос.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Apr 18, 2005 1:33 pm

малко сапам :Р :
Ro#|#, и ти ли ядеш китайска храна? :Р
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
necronom
Commoner
Posts: 40
Joined: Mon Jun 14, 2004 2:22 pm

Post by necronom » Mon Apr 18, 2005 2:34 pm

zhivik wrote:
zhivik wrote:
Иначе ми хареса това за "дащните джигитки", звучи ... привлекателно Което ме навежда на мисълта, продажбите със сигурност ще скочат, ако дори само се намекне, че четивото може да не е подходящо за подрастващи

Мислиш ли? Не знам. Тия комикси ги правим за Щатите, така че трябва да стават и за под 18г.
Мисълта ми беше за родната публика :) след като се прави за Щатите, явно нямаш избор (за съжаление) - все пак трябва да се гони поне PG-13 рейтинг (ако не и PG) - което не значи, че комиксите ще са лоши, разбира се. Като гледам, може и да се жертвам за първия брой, въпреки че отдавна не съм на подходящата възраст - това любопитството е много проклета работа понякога :)
Ми то може да правите версия за родния пазар (в която облеклото може да е по-оскъдно примерно... или да речем има един-два допълнителни епизода ;) )... Така току-виж някое американче почне да учи български ;).

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Mon Apr 18, 2005 2:43 pm

В количества близки до промишлените и до сега съм харесал всичко, което съм опитал....Упс, и аз спамвам.

Между другото, няма ли да е добре да има отделен спам форум, не смамо топик?
Windhammer 2012 http://www.arborell.com/windhammer_prize.html
Гласувайте за българското... защото си заслужава!
http://www.arborell.com/datingawitch.pdf
http://www.arborell.com/hwarangandkumiho.pdf

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Apr 18, 2005 3:03 pm

Че то има бе. Най-отдолу. Dirty Laundry се казва;)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Apr 18, 2005 3:47 pm

Освен това смятам, че изобщо не трябва да го има, защото поощрява хората да дрънкат глупости и да се правят на интересни, успокоени от факта, че няма да ги баннат за това. Искам да кажа, много по-забавно е, когато знаеш, че рискуваш с всеки пост :Р

А списанието "за Америка" ще си го взема от чисто любопитство, но, не се обиждайте, не очаквам новите Marvel да изгреят от това начинание...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Apr 18, 2005 4:20 pm

Има един камион (полу)голи женски! И пичове (за дамите). Нали точно това е смисълът на проклетите комикси по принцип!

Казах само, че не е забранено до 18.

П.П.: "Марвъл" са идиоти. Виж "Имидж", френската сцена или корейската манга са друга работа! :D

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Apr 18, 2005 5:05 pm

Говорех за комерсиалната страна на нещата ;)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Apr 18, 2005 6:12 pm

Ъ? Що корейската манга, бе брат? Кво й е на японската? Иначе за Имидж съм съгласен. Колко Сара Пезини и Иън Нотингам има там...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Apr 18, 2005 7:09 pm

Lubimetz13 wrote:Говорех за комерсиалната страна на нещата ;)
Да не мислиш, че "Марвъл" комиксите изкарват кой знае колко? Американският комикс отдавна се се сринал в праха. Копелетата печелят само от филми и франчайз. Каквото възнамерявам да правя и аз с моите комикс-сценарии. :D
Ъ? Що корейската манга, бе брат?
Ето защо:

Image

Image

Image


А "Имидж" споменах най-малкото защото те ще ми издават комиксите в Америка. Във Франция пък комиксите изкарват пари - за разлика от Щатите.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Apr 18, 2005 8:06 pm

Не ми се отварят картинките, боя се...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests