Голямата тема за голямата Лоис Макмастър Бюджолд

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Xellos
Moderator

Re: Голямата тема за голямата Лоис Макмастър Бюджолд

Post by Xellos » Fri Jun 12, 2020 8:01 pm

За Кард не спориме че е гъз, нито сме дали пари за гледането на филма подозирам всичките. Цитирай ми тоя момент от книгите дето тя е ок с рейпа, щото не съм видял нещо фрапиращо до са.

Иначе тамън стигнах до Лейди Дона ся, иска се бая топки от авторката да сътвори тази велика героиня :mrgreen:
That's a good start, but if you want to be a real writer, you're going to need to procrastinate a lot more.

Roland
Site Admin

Post by Roland » Fri Jun 12, 2020 8:24 pm

Xellos wrote:
Fri Jun 12, 2020 8:01 pm
За Кард не спориме че е гъз, нито сме дали пари за гледането на филма подозирам всичките. Цитирай ми тоя момент от книгите дето тя е ок с рейпа, щото не съм видял нещо фрапиращо до са.

Иначе тамън стигнах до Лейди Дона ся, иска се бая топки от авторката да сътвори тази велика героиня :mrgreen:
ОФ!

Стига чел в контекста на други под-форуми бе! В нищо не я обвинявам изобщо. Нито казвам, че е ок с изнасилването. ЕДИНСТВЕНО изкоментирах, че нон-стоп го включва из книгите. Аз не обичам да чета за изнасилвания. Това ми беше единственият коментар.
And you can't dance with a devil on your back...

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Fri Jun 12, 2020 9:49 pm

Ок ок.
That's a good start, but if you want to be a real writer, you're going to need to procrastinate a lot more.